Powrót
Baran

Horoskop - Baran

20.3 - 19.4

Rok 2024

Po wielu latach dramatycznych wstrząsów, zawirowań, batalii i zmian wypływasz wreszcie na spokojniejsze wody. To szansa na to, by zapanować nad chaosem, który rozgościł się w twoim życiu. Zakończysz męczące konflikty i spory, które do niczego nie prowadziły, które zużywały ogromną ilość energii i zasobów. Twoim żywiołem jest działanie i uwielbiasz wyzwania, które cię mobilizują, więc taki niezbyt dynamiczny rok może cię nieco uśpić i rozleniwić. Znajdź sobie zatem jakieś interesujące zajęcie, stawiaj na sportową aktywność, spotykaj się z przyjaciółmi, oddaj się swoim pasjom i hobby, na co ciągle brakowało ci czasu. Pomyśl o dalekiej przyszłości, postaw sobie ambitne, długoterminowe cele, pójdź za marzeniami i wizjami. Szczególnie pomyślne chwile czekają urodzonych między 20 a 23 marca. Sekstyl Plutona pozwoli wam odbudować się po katastrofach i zniszczeniach. Powróci chęć życia i wiara w pomyślną przyszłość.

Kalendarium
Początek roku dla wielu z was będzie trudnym i nieprzyjemnym momentem. Kwadratura Marsa sprawi, że trzeba się będzie zmierzyć z czymś, co odsuwaliście od dawna. Twarda, stanowcza decyzja okaże się niezbędna. Zima minie wam szybko, a wiosna przyniesie dużą dawkę nadziei. Najbardziej aktywnym momentem roku okaże się maj. Koniunkcja Marsa będzie wezwaniem do ważnej batalii, do konfrontacji z czymś trudnym i nieprzyjemnym. Sukces jednak macie zapewniony. Zwycięstwo będzie imponujące i błyskotliwe. Wakacje zaś będą jednymi z najspokojniejszych w skali wielu lat, co jest szansą dla tych, którzy nie mogli sobie pozwolić na dłuższy urlop lub wypoczynek. Najtrudniejszym momentem roku będzie czas od września do listopada. Kwadratura Marsa oraz powrót na trzy miesiące kwadratury Plutona będzie szczególnie trudny dla urodzonych między 18 a 20 kwietnia. W połowie listopada poczujecie znaczącą poprawę. Do końca roku będziecie pod przyjemnym i szczęśliwym wpływem trygona Marsa, a pogoda ducha i optymizm nie będą was opuszczać.

Energia, zdrowie
Powoli stawać na nogi będą ci, którzy w ostatnich latach przeszli przez poważne infekcje, którzy mają za sobą urazy, wypadki i kontuzje. Regeneracja organizmu i odbudowa odporności nie będzie przebiegać tak szybko, jakbyście sobie tego życzyli, więc musicie postawić na cierpliwość, na żelazną dyscyplinę i konsekwencję w ćwiczeniach i rehabilitacji, w zastosowaniu zaleceń dietetycznych oraz w pracy psychologicznej.

Praca, finanse, interesy
Możesz sobie w tym roku pozwolić na obniżenie tempa i obrotów na polu zawodowym, tym bardziej jeśli masz skłonności do brania na siebie zbyt dużych ciężarów i wyzwań. Taki spokojniejszy rok sprzyja planowaniu, strategicznemu zarządzaniu i dyscyplinie finansowej. Dwa razy się zatem zastanów, nim rzucisz się na głęboką wodę lub porwiesz się na jakieś nadmiernie ambitne cele i zadania, których nie będziesz w stanie udźwignąć.

Miłość, związki, dom
To bardzo dobry czas na miłość i uczucia. Najlepszym momentem roku będzie wiosna, gdy twoje potrzeby seksualne będą przeogromne i pojawi się szansa na miłosną przygodę. Mimo to stawiaj na stabilizację, związek, rodzinę, poczucie bliskości i szczęścia. Po latach zawirowań i wstrząsów pora się nieco ustatkować, odzyskać stracone w ostatnich latach poczucie bezpieczeństwa i przewidywalności.

Pani Baran
Zbyt długo stałaś na posterunku. Bycie w ciągłej gotowości bojowej i na wysokich obrotach wiele cię kosztowało. Naucz więc swoich bliskich, by wzięli odpowiedzialność za siebie i przestań ratować wszystkich z problemów i opresji, lecz po prostu zajmij się sobą. Należy ci się duża porcja przyjemności.

Pan Baran
Wieloletnia walka i stres zostawiły przykre ślady, w postaci poczucia zmęczenia i wypalenia. Postaw zatem na inną strategię i sposób działania. Jednak przede wszystkim zrób solidne porządki, nie tylko w garażu i w piwnicy. Pożegnaj się też z tymi ludźmi, którzy już nic nie wnoszą do twojego życia.

Praca i finanse Praca i finanse
3 / 5 star star star star star
Miłość i związki Miłość i związki
3 / 5 star star star star star
Kondycja i zdrowie Kondycja i zdrowie
3 / 5 star star star star star
Nauka i umysł Nauka i umysł
2 / 5 star star star star star
Horoskop 2024