Powrót
Baran

Horoskop - Baran

20.3 - 19.4

Rok 2023

Po kilku trudnych, ciężkich, naznaczonych walką, zmaganiami i kryzysami latach wypływasz wreszcie na spokojniejsze wody. Możesz teraz skupić się na racjonalnym planowaniu, realizacji tych przedsięwzięć, które musiały poczekać na lepsze czasy. I choć niepokojów i problemów na świecie co niemiara, nadchodzą dla ciebie świetnie dni. Doskonały wpływ koniunkcji Jowisza pozwoli ci w imponującym stylu pchnąć do przodu wszystkie twoje ważne sprawy. Osiąganiu celów, realizacji marzeń i pomysłów towarzyszyć będzie niezwykła lekkość, pozytywna energia i optymizm. Przygotuj się również na niezwykłe wyprawy, podróże i wyjazdy. Pomyślne wpływy Jowisza zachęcają do zdobywania wiedzy, uczenia się języków ale również do dzielenia się swoimi doświadczeniami i życiową mądrością. Najlepsze chwile czekają urodzonych między 20 a 23 marca. Sekstyl Plutona pozwoli zamienić zaliczone straty i niepowodzenia na satysfakcję i sukcesy. Jedynie urodzeni między 15 a 20 kwietnia znajdując się pod wpływem kwadratury Plutona mogą jeszcze odczuwać przykre echa przeszłości.

Kalendarium
Szczęśliwy wpływ koniunkcji Jowisza, który wielu z was poczuje przez pierwszych pięć miesięcy roku, uwzniośli was, doda skrzydeł, pozytywnie zmotywuje do działania. To zdecydowanie najlepszy okres w tym roku, a dla niektórych z was – nawet w skali kilku lat. Od kwietnia, aż do połowy maja, trzeba się będzie mocno zabrać do roboty. Kwadratura Marsa zmusi was do zmierzenia się ze starymi przeciwnościami, ale i z nowymi i problemami. Poradzicie sobie jednak doskonale. Od połowy maja, aż do czerwca, znajdziecie się pod znakomitym wpływem trygona Marsa, co da wam kopa i wysoką motywację do działania. Wakacje zapowiadają się wyjątkowo spokojnie i leniwie. Kryzys, na szczęście krótki, może was dopaść we wrześniu. Opozycja Marsa rzuci was w wir walki, pracy i zmagań. W grudniu zbierać będziecie owoce ciężkiej pracy. Trygon Marsa zapowiada szczęśliwe zakończenie roku.

Energia, zdrowie
Ci z was, którzy mają za sobą kontuzje, wypadki, ciężkie kryzysy i powikłania po chorobach oraz walczą z nałogami, zaliczą imponującą poprawę samopoczucia, kondycji i formy. Rehabilitacja, fizyczna aktywność, odważna postawa wojownika, który po walce staje na nogi, zapowiada iście hollywoodzki scenariusz. Szczególnie pomyślny będzie początek wiosny. Wraz z odrodzeniem natury nadejdzie i wasza rezurekcja.

Praca, finanse, interesy
Przed tobą fantastyczny zawodowo i finansowo czas, a ekonomiczne zawirowania będą cię omijały szerokim łukiem. Im większy panować będzie na świecie i wstrząsy niepokój, tym bardziej cię to zmotywuje do działania, co szybko przełoży się na świetne wyniki i osiągnięcia. Kryzys to szansa, jak mówi chińskie przysłowie, więc pamiętaj o zasadzie Rockefellera „gdy płoną ulice, wtedy trzeba kupować akcje”.

Miłość, związki, dom
Do kupy zbierać się będą ci, którzy mają za sobą rozstanie, rozwód, miłosne rozczarowania i porażki. Nie umiecie długo trzymać urazy i nie lubicie wracać do wspomnień. Tym łatwiej i szybciej znajdziecie sobie kogoś, z kim życie znów nabierze kolorów. Ale to także szansa dla tych, których związek znalazł się na ostrym wirażu. Poczucie, że więcej was łączy z partnerem, niż dzieli, wzmocni relację i odnowi uczuciową więź.

Pani Baran
Za długo wojowałaś, zmagałaś się z przeciwnościami losu. Pora wreszcie zająć się sobą, odpocząć, zabawić się i nie ma znaczenia, czy stać cię na coś wyjątkowego dla siebie. Szybko się przekonasz, że obdarzając się nagrodą, Wszechświat zwróci ci z nawiązka to, co sobie zafundowałaś.

Pan Baran
Wystarczająco długo byłeś pod wozem, zbyt długo znajdowałeś się w defensywie. Teraz masz wrócić na należną ci pozycję, masz odzyskać utracony prestiż, władzę i kontrolę nad tym wszystkim, co się dzieje w twoim życiu. Zamień porażkę na sukces, śmiało sięgaj po to, co ci się należy i na co sobie długo zapracowałeś.

Praca i finanse Praca i finanse
4 / 5 star star star star star
Miłość i związki Miłość i związki
3 / 5 star star star star star
Kondycja i zdrowie Kondycja i zdrowie
3 / 5 star star star star star
Nauka i umysł Nauka i umysł
4 / 5 star star star star star
Horoskop 2024