Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychotronika

Terapia na linii czasu

Autor Henryk Markowski, 07.08.2011

O Terapii lini czasu i hipnozie w regresji wiekowej, czyli jak można pozbyć się traum z dzieciństwa i rozpocząć prawdziwie błogie życie w zgodzie z własnymi pragnieniami. »

Anatomia cudów

Anatomia cudów

Autor AnandaNa, 06.08.2011

Ponad światem materialnym niezaprzeczalnie ''coś'' istnieje. Cały wszechświat fizyczny ma swoją przyczynę na bardziej subtelnych poziomach. Dlatego między innymi, wszystko jest tak dokładne i działa według jakiegoś określonego wyżej wzoru. »

Zalety medytacji - walka z bezsennością

Zalety medytacji - walka z bezsennością

Autor Marek Deroń, 21.07.2011

Kładziesz się do łóżka, lecz sen mimo to jak na złość nie przychodzi? Może by więc skorzystać z technik medytacyjnych? W końcu to jedna z najłatwiejszych metod relaksacji. »

Nietypowe domy - kopuły z pozytywną energią

Nietypowe domy - kopuły z pozytywną energią

Autor Franciszek W. Sergiel, 14.06.2011

Od pewnego czasu na świecie karierę robią okrągłe domy-kopuły. Są dużo tańsze w utrzymaniu niż domy tradycyjne. Ale to nie jedyne właściwości. Okazuje się, że domy w tym nietypowym kształcie gromadzą dobrą energię. Może więc warto zastanowić się nad zamieszkaniem w kopule? »

Biopola energetyczne

Biopola energetyczne

Autor Janusz Dąbrowski, 03.05.2011

Ludzki organizm jest podatny na wszelką informację elektromagnetyczną przekazywaną z zewnątrz. Zobacz co i w jaki sposób oddziałowuje na Ciebie. Czy jesteś świadomy stresu geopatycznyego? »

Magnetyzm to energia zdrowego życia

Autor Grzegorz Halkiew, 29.03.2011

Zadaniem hipnozy jest wzbudzanie woli wyzdrowienia, mocy samouleczenia, siły rozumienia. To także - w dalszej perspektywie - nauka osobistej uspokajającej i uzdrawiającej metody. »

Kolory w Feng Shui

Kolory w Feng Shui

Autor Marta Paciorek, 25.03.2011

Czy wiesz, że czerwień była kolorem szczęścia i pomyślności, a stosowana na dworach cesarskich barwa żółta, była wyrazem autorytetu i radości? Stwórz w swoim mieszkaniu niepowtarzalną atmosferę używając odpowiednich kolorów. »

Aura - energetyczny portret człowieka

Aura - energetyczny portret człowieka

Autor Beata Markowska, 19.02.2011

Właściciel aury z przewagą koloru niebieskiego jest błyskotliwy, fioletowego - wyniosły, a czerwonego - nastawiony na osiąganie celów. Barwa aury jest odbiciem charakteru i emocji człowieka. Aura to nasza energetyczna otoczka. Może ją zobaczyć prawie każdy. Potrzebne jest tylko trochę cierpliwości i determinacji. Tekst Beaty Markowskiej, doradcy rozwoju osobistego. »

Natura człowieka

Natura człowieka

Autor Krystian Defer, 07.12.2010

Człowiek to korona stworzenia. Jako jedyna istota na Ziemi posiada coś, co można nazwać autorefleksją. Może oto powtórzyć za Kartezjuszem : ? myślę, więc jestem. Jak według Kahunów dochodzi do komunikacji między poziomami osobowości, jak działa nasz mózg, o hunie i jej wpływie na nas dowiesz się z tego artykułu. »

Dobre feng shui w miejscu pracy

Dobre feng shui w miejscu pracy

Autor Anna Rymkiewicz, 14.11.2010

No tak... mamy weekend, a na Ezoterze artykuł o pracy! Ale spokojnie kochani - ma to swój sens. Ten tekst być może pomoże by wreszcie o miejscu pracy nie myśleć z niechęcią. By przebywanie w biurze miało dla was pozytywny wydźwięk. Proponujemy popracować nad energią ... »

Programowanie Kryształów oraz Wody

Programowanie Kryształów oraz Wody

Autor Grześ Zielonko alias Green994, 09.10.2010

Okazuje się, że kryształy oraz woda dają się zaprogramować mentalnie i/lub duchowo, zgodnie z wolą użytkownika, tzn., że są znakomitymi nośnikami informacji oraz wibracji. Nie wierzysz - sprawdź - zamieszczamy filmik z dowodami na to! »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Bezwarunkowo kochać samego siebie

Jeśli słysząc zdania typu "bezwarunkowo kocham siebie, bez względu na sytuację, w jakiej się znalazłem, bez względu na poziom zarobków, długi, na udany czy nieudany związek, dobre czy kiepskie zdrowie, zdrowe czy niezdrowe relacje towarzyskie, bycie oświeconym lub nie" odczuwamy dyskomfort, wewnętrzną niezgodę i opór, to możemy być pewni, że mamy problem z miłością do siebie. Podobnie kiedy cała sprawa kochania siebie wydaje nam się nieistotną bzdurą, sentymentalną zabawą, dziecinadą i nie przywiązujemy do tego wagi. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »