Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychotronika

Biopola energetyczne

Autor Janusz Dąbrowski, 03.05.2011

Ludzki organizm jest podatny na wszelką informację elektromagnetyczną przekazywaną z zewnątrz. Zobacz co i w jaki sposób oddziałowuje na Ciebie. Czy jesteś świadomy stresu geopatycznyego? »

Magnetyzm to energia zdrowego życia

Autor Grzegorz Halkiew, 29.03.2011

Zadaniem hipnozy jest wzbudzanie woli wyzdrowienia, mocy samouleczenia, siły rozumienia. To także - w dalszej perspektywie - nauka osobistej uspokajającej i uzdrawiającej metody. »

Kolory w Feng Shui

Kolory w Feng Shui

Autor Marta Paciorek, 25.03.2011

Czy wiesz, że czerwień była kolorem szczęścia i pomyślności, a stosowana na dworach cesarskich barwa żółta, była wyrazem autorytetu i radości? Stwórz w swoim mieszkaniu niepowtarzalną atmosferę używając odpowiednich kolorów. »

Aura - energetyczny portret człowieka

Aura - energetyczny portret człowieka

Autor Beata Markowska, 19.02.2011

Właściciel aury z przewagą koloru niebieskiego jest błyskotliwy, fioletowego - wyniosły, a czerwonego - nastawiony na osiąganie celów. Barwa aury jest odbiciem charakteru i emocji człowieka. Aura to nasza energetyczna otoczka. Może ją zobaczyć prawie każdy. Potrzebne jest tylko trochę cierpliwości i determinacji. Tekst Beaty Markowskiej, doradcy rozwoju osobistego. »

Natura człowieka

Natura człowieka

Autor Krystian Defer, 07.12.2010

Człowiek to korona stworzenia. Jako jedyna istota na Ziemi posiada coś, co można nazwać autorefleksją. Może oto powtórzyć za Kartezjuszem : ? myślę, więc jestem. Jak według Kahunów dochodzi do komunikacji między poziomami osobowości, jak działa nasz mózg, o hunie i jej wpływie na nas dowiesz się z tego artykułu. »

Dobre feng shui w miejscu pracy

Dobre feng shui w miejscu pracy

Autor Anna Rymkiewicz, 14.11.2010

No tak... mamy weekend, a na Ezoterze artykuł o pracy! Ale spokojnie kochani - ma to swój sens. Ten tekst być może pomoże by wreszcie o miejscu pracy nie myśleć z niechęcią. By przebywanie w biurze miało dla was pozytywny wydźwięk. Proponujemy popracować nad energią ... »

Programowanie Kryształów oraz Wody

Programowanie Kryształów oraz Wody

Autor Grześ Zielonko alias Green994, 09.10.2010

Okazuje się, że kryształy oraz woda dają się zaprogramować mentalnie i/lub duchowo, zgodnie z wolą użytkownika, tzn., że są znakomitymi nośnikami informacji oraz wibracji. Nie wierzysz - sprawdź - zamieszczamy filmik z dowodami na to! »

Miejsca tabu

Miejsca tabu

Autor Leszek Żądło, 26.09.2010

Żyjąc i często przebywając w miejscach, które kahuni określali jako ''tabu'', narażamy się na utratę zdrowia, pogorszenie samopoczucia i ciągłe osłabienie - co to za miejsca i jak wybierać właściwe dla nas samych - pisze doświadczony radiesteta Leszek Żądło. »

Jak działa intuicja

Jak działa intuicja

Autor Grzegorz Halkiew, 07.09.2010

Intuicja jest zdolnością, która polega na tym, że wiesz coś bez słów, że znasz prawdę bez żadnych wyjaśnień - czujesz to w sobie? A masz ochotę bardziej ją rozwinąć? »

Zarys radiestezji w Chinach

Zarys radiestezji w Chinach

Autor Paweł Tomkowiak, 04.09.2010

Czy wiesz,że w Chińczycy do wyboru odpowiedniego miejsca pod budowę domu sugerowali się zahowaniem krów? Prezentujemy fragment z książki "W KRĘGU RADIESTEZJI" - podręcznik dla radiestetów Pana Henryka Ladorskiego. Wybrany fragment jest ściśle związany z feng shui i choć część informacji w nim zawartych nie jest zgodna z obecną wiedzą o feng shui, to mimo to artykuł powinien zaciekawić wszystkich pragnących poszerzyć swoją wiedzę w tym temacie. »

Chcecie więcej kasy - podajcie nr konta

Chcecie więcej kasy - podajcie nr konta

Autor Bohdan, 25.08.2010

O Hunie w praktyce - żeby się nie rozpisywać zanadto - tym bardziej, że pewnie każdy jak najprędzej chce się dowiedzieć co to za cuda mam do zaproponowania. Nic nowego - ale może troszeczkę inaczej - nie za duchowo - bo ciałami też jesteśmy... »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Jadalne rośliny dziko rosnące. Lecznicze właściwości i składniki odżywcze 200 gatunków polskich roślin

W przyrodzie występuje szeroki wybór dziko rosnących roślin jadalnych. Mogą one wzbogacić nasz jadłospis i charakteryzują się wysoką zawartością odżywczych substancji. Od wieków nasi przodkowie je zbierali. Były one dla nich jednocześnie pożywieniem i lekiem. Teraz każdy z nas może sięgnąć po wiedzę przodków i zaczerpnąć z naturalnego źródła smaku oraz zdrowia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2017

O zwycięstwach i porażkach Władymira Putina w cyberwojnie, o horoskopie zaprzysiężenia Emmanuela Macrona, oraz o ponurych układach w horoskopie Polski. Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2017
więcej »