Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychotronika

Zalety medytacji - walka z bezsennością

Autor Marek Deroń, 21.07.2011

Kładziesz się do łóżka, lecz sen mimo to jak na złość nie przychodzi? Może by więc skorzystać z technik medytacyjnych? W końcu to jedna z najłatwiejszych metod relaksacji. »

Nietypowe domy - kopuły z pozytywną energią

Nietypowe domy - kopuły z pozytywną energią

Autor Franciszek W. Sergiel, 14.06.2011

Od pewnego czasu na świecie karierę robią okrągłe domy-kopuły. Są dużo tańsze w utrzymaniu niż domy tradycyjne. Ale to nie jedyne właściwości. Okazuje się, że domy w tym nietypowym kształcie gromadzą dobrą energię. Może więc warto zastanowić się nad zamieszkaniem w kopule? »

Biopola energetyczne

Biopola energetyczne

Autor Janusz Dąbrowski, 03.05.2011

Ludzki organizm jest podatny na wszelką informację elektromagnetyczną przekazywaną z zewnątrz. Zobacz co i w jaki sposób oddziałowuje na Ciebie. Czy jesteś świadomy stresu geopatycznyego? »

Magnetyzm to energia zdrowego życia

Autor Grzegorz Halkiew, 29.03.2011

Zadaniem hipnozy jest wzbudzanie woli wyzdrowienia, mocy samouleczenia, siły rozumienia. To także - w dalszej perspektywie - nauka osobistej uspokajającej i uzdrawiającej metody. »

Kolory w Feng Shui

Kolory w Feng Shui

Autor Marta Paciorek, 25.03.2011

Czy wiesz, że czerwień była kolorem szczęścia i pomyślności, a stosowana na dworach cesarskich barwa żółta, była wyrazem autorytetu i radości? Stwórz w swoim mieszkaniu niepowtarzalną atmosferę używając odpowiednich kolorów. »

Aura - energetyczny portret człowieka

Aura - energetyczny portret człowieka

Autor Beata Markowska, 19.02.2011

Właściciel aury z przewagą koloru niebieskiego jest błyskotliwy, fioletowego - wyniosły, a czerwonego - nastawiony na osiąganie celów. Barwa aury jest odbiciem charakteru i emocji człowieka. Aura to nasza energetyczna otoczka. Może ją zobaczyć prawie każdy. Potrzebne jest tylko trochę cierpliwości i determinacji. Tekst Beaty Markowskiej, doradcy rozwoju osobistego. »

Natura człowieka

Natura człowieka

Autor Krystian Defer, 07.12.2010

Człowiek to korona stworzenia. Jako jedyna istota na Ziemi posiada coś, co można nazwać autorefleksją. Może oto powtórzyć za Kartezjuszem : ? myślę, więc jestem. Jak według Kahunów dochodzi do komunikacji między poziomami osobowości, jak działa nasz mózg, o hunie i jej wpływie na nas dowiesz się z tego artykułu. »

Dobre feng shui w miejscu pracy

Dobre feng shui w miejscu pracy

Autor Anna Rymkiewicz, 14.11.2010

No tak... mamy weekend, a na Ezoterze artykuł o pracy! Ale spokojnie kochani - ma to swój sens. Ten tekst być może pomoże by wreszcie o miejscu pracy nie myśleć z niechęcią. By przebywanie w biurze miało dla was pozytywny wydźwięk. Proponujemy popracować nad energią ... »

Programowanie Kryształów oraz Wody

Programowanie Kryształów oraz Wody

Autor Grześ Zielonko alias Green994, 09.10.2010

Okazuje się, że kryształy oraz woda dają się zaprogramować mentalnie i/lub duchowo, zgodnie z wolą użytkownika, tzn., że są znakomitymi nośnikami informacji oraz wibracji. Nie wierzysz - sprawdź - zamieszczamy filmik z dowodami na to! »

Miejsca tabu

Miejsca tabu

Autor Leszek Żądło, 26.09.2010

Żyjąc i często przebywając w miejscach, które kahuni określali jako ''tabu'', narażamy się na utratę zdrowia, pogorszenie samopoczucia i ciągłe osłabienie - co to za miejsca i jak wybierać właściwe dla nas samych - pisze doświadczony radiesteta Leszek Żądło. »

Jak działa intuicja

Jak działa intuicja

Autor Grzegorz Halkiew, 07.09.2010

Intuicja jest zdolnością, która polega na tym, że wiesz coś bez słów, że znasz prawdę bez żadnych wyjaśnień - czujesz to w sobie? A masz ochotę bardziej ją rozwinąć? »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Musi się w Tobie palić to co chcesz rozpalać w innych - wywiad z Adą Stolarczyk!

Ada Stolarczyk - twórczyni i osoba numer jeden portalu Ezoter. Z zawodu dziennikarka, właścicielka firmy Wysokie Wibracje, nauczycielka i inicjatorka plenerowych warsztatów Vedic Art, stażystka Psychoterapii Gestalt, terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej. Obecnie prowadzi sesje indywidualne z ramienia Stowarzyszenia Nowej Psychologii, sesje terapii czaszkowo-krzyżowej i pracy z ciałem oraz realizuje szereg warsztatów m.n. Wyrażając siebie, Gra Satori, Taniec sensualny, Mapa marzeń. Jest autorką relaksacyjnej płyty z wizualizacjami Twoje ciało zna odpowiedź. Dodatkowo organizuje rozwojowe wyprawy na Bali pt. Wracam do raju oraz trekkingi po polskich górach. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »