Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Rozrywka Duchowy Rozwój

Sutra Serca

Autor Aleksandra Nowakowska, 13.03.2011

Aforyzmy to inaczej sutry. Deepak Chopra, hinduski filozof i nauczyciel duchowy napisał ich wiele. Wykorzystaj niedzielę na napisanie własnych sutr - otwórz umysł, otwórz serce i poczuj wolność! »

Jaka jest Twoja wymówka?

Jaka jest Twoja wymówka?

Autor Łukasz Paluch, 12.03.2011

Oto, według Napoleona Hilla, lista najczęściej spotykanych i używanych samousprawiedliwień i wymówek. Przyjrzyj się im uważnie i przyznaj się przed samym sobą, po które z nich zdarza Ci się sięgać najczęściej. »

Jak powstał Dzień Kobiet

Jak powstał Dzień Kobiet

Autor kalla, 08.03.2011

Matronalia były obchodzone już w starożytnym Rzymie, kiedy to czczono Junonę, patronkę dziewic i kobiet zamężnych. Zobacz jak obchodzono Dzień Kobiet dawniej i jak obchodzi się go dziś w innych krajach. »

Dzień Kobiet- Dniem pełnym humoru

Dzień Kobiet- Dniem pełnym humoru

Autor Wojciech Chudziński, 28.02.2011

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet ogłaszamy konkurs! Ale uwaga - udział w nim, wskazany jest głównie do osób zdystansowanych do siebie... »

Sprawdź jak kochasz!

Sprawdź jak kochasz!

Autor nianiaogg, 22.02.2011

Teorii na temat miłości i związków międzyludzkich powstały setki. Nikt do tej pory nie wyjaśnił fenomenu miłości i zakochania, co nie zmienia faktu, że nadal szukamy przyczyn tego dlaczego się zakochujemy. Jedną z ciekawszych koncepcji przedstawiającą próbę usystematyzowania pojęcia miłości, jest trójkąt Sternberga - sprawdźmy więc jak kochamy! »

Koci Konkurs

Koci Konkurs

Autor gl, 17.02.2011

Dziś dzień jednych z największych indywidualistów w naszym najbliższym otoczeniu - KOTÓW. Przeczytaj kocie ciekawostki z życia znanych postaci, oraz weź udział w konkursie, ale przede wszystkim pamiętaj, by dziś szczególnie zadbać o swojego czteronożnego pupila. »

EKOlogicznaKOBIETA

EKOlogicznaKOBIETA

Autor progressgroup, 14.02.2011

Wszystkich zwolenników zdrowego trybu życia i szerzenia eko świadomości zapraszamy na darmowe spotkanie już 8 marca w Warszawie. Jeśli chcesz wprowadzić, lub utrzymać harmonię w sobie i swojej rodzinie, warto byś skorzystał z okazji i zdobył wiedzę - jak zrobić to skutecznie! »

Afrodyzjaki na przestrzeni dziejów

Afrodyzjaki na przestrzeni dziejów

Autor Joanna Milewska, 07.02.2011

Każdy z nas kto wpadnie w sidła Amora, chce ten stan podtrzymać jak najdłużej. Poznaj tajemnice działania Afrodyzjaków i weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest "magia związków" i "magia zmian"... »

Jakim typem jesteś?

Jakim typem jesteś?

Autor Paulina Kozłowska, 29.01.2011

Sobota to dla wielu osób idealny dzień na zakupowe szaleństo, a że karnawał sprzyja wyprzedażom ... Zanim wybierzesz się na maraton po Centrach Handlowych sprawdź jakim typem klienta jesteś. Ten wyprzedażowy poradnik pomoże Ci nie marnować pieniędzy i upolować prawdziwe okazje. A może w ogóle nie powinnaś ruszać na wyprzedaże? »

Seks i pieszczoty w związku (nie tylko) tantrycznym

Seks i pieszczoty w związku (nie tylko) tantrycznym

Autor Leszek Żądło, 09.01.2011

Niedziela, czas wolny... jak go dobrze wykorzystać? Propoonujemy wypełnienie testów, dzięki którym będziesz miał okazję zauważyć jaki jest Twój stosunek do seksu. Podajemy również afirmacje pomagające w akceptacji siebie jako seksualnego partnera. »

Kac regionalnie

Kac regionalnie

Autor Maxim, 01.01.2011

Witamy w Nowym 2011 Roku! Jeśli w świętowaniu odejścia Starego Roku towarzyszyła Ci (jak sie teraz okazuje) zbyt duża ilość alkoholu, podajemy jak KAC jest postrzegany i zwalczany w innych rejonach świata. Może znajdziesz tu coś dla Siebie. Dużo dobrego! »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Refleksologia dla początkujących

Refleksologia to nieinwazyjna metoda uzdrawiania. Aby z niej korzystać nie potrzeba specjalistycznych narzędzi, gdyż polega ona na masowaniu odpowiednich punktów na stopach, które są przyporządkowane konkretnym narządom, organom i częściom ciała. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »