Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2017

Autor Piotr Gibaszewski

Wielu z Was, zwłaszcza urodzeni w III dekadzie znaku, przechodzi przez prawdziwy chrzest bojowy, oraz test wytrzymałości. Rok 2017 nie zapowiada się zatem wesoło. Koniunkcja Saturna mocno się Wam daje we znaki, skonfrontuje z twardą rzeczywistością i realiami, zmusi do podejmowania niełatwych, ale koniecznych decyzji. Na światło dzienne wychodzą wszystkie słabości, braki i niedociągnięcia. Nie możesz więc liczyć na to, że popełnione błędy i grzeszki ujdą Ci płazem. Trzeba więc postawić na solidność, uczciwość, konsekwencję i racjonalne myślenie. Jeśli się jednak weźmiesz do roboty, szybko zobaczysz efekty. Znakomity wpływ trygona Urana sprawi, że masz szansę odkryć coś niezwykle inspirującego: nową wiedzę, kreatywne pomysły, ciekawe treningi i rozwojowe kursy. Niedawne porażki i rozczarowania zamienisz zatem na sukcesy. To doskonały rok na intensywną pracę umysłową, studia, trudne egzaminy. Twój intelekt pracuje na wysokich obrotach.

Kalendarium

Pierwszy kwartał roku przyniesie sporo pomyślnych wieści i korzystne zmiany. Trygon Marsa da Ci siłę, pewność siebie i wiarę w sukces, dzięki czemu odważnie stawisz czoła przeciwnościom, pokonasz problemy i wyjdziesz na prostą. Jednak wiosna będzie trudna, a chwilami nawet kryzysowa. Opozycja Marsa sprawia, że to właśnie wtedy przyjdzie Ci stoczyć największe batalie, że to będzie czas największych wyzwań i zmagań. Szeroki front działań, duża ilość spraw na głowie, stres i przeciążenia mocno Ci się dadzą we znaki. Wakacje zapowiadają się zdecydowanie spokojniej i przyjemniej. Trygon Marsa sprawia, że odetchniesz, odzyskasz emocjonalną i kondycyjną równowagę, pokonasz piętrzące się przeciwności i kłopoty. Od połowy września aż do listopada znów wrócą stare problemy. Kwadratura Marsa każe Ci zrobić ostatnie porządki, dokończyć zaległe przedsięwzięcia, zamknąć stary etap życia. Końcówka roku przyniesie ogromną ulgę i poczucie, że kryzys masz już definitywnie za sobą.

Energia, zdrowie

I choć zwykle jesteś na obrotach, masz silny organizm i mocną psychikę, to jednak musisz się liczyć ze sporym osłabieniem kondycyjnym i zdrowotnym. Dopadną Cię konsekwencje lekceważenia diety, a zaliczone kontuzje i urazy mocno się odezwą. Nie masz wyjścia. Musisz się solidnie zabrać za siebie. Optymizm i pozytywne myślenie nie wystarczą. Konieczne są konkretne działania lecznicze, rehabilitacja, oraz zmiana stylu życia.

Praca, finanse, interesy

I choć nadchodzący rok będzie niezwykle wyczerpujący i męczący, choć nie unikniesz zaciskania pasa, oraz bolesnych decyzji zawodowych, to w rezultacie wszystko się dobrze skończy. Dzięki temu, że odezwie się twarda rzeczywistość, wykonasz wreszcie to, co od dawna odkładasz, zrobisz radykalne porządki, zaczniesz spłacać długi, ale zarazem rozruszasz interesy lub zmienisz pracę. Na korzystne konsekwencje tych decyzji nie trzeba będzie długo czekać.

Miłość, związki, dom

To trudny rok w relacjach uczuciowych, więc musisz się liczyć z tym, że Twój związek nie wytrzyma próby czasu. Jednak wiele od Ciebie zależy. Jeśli z pokorą otworzysz się na to, co chce Ci powiedzieć kochająca Cię osoba, zrozumiesz popełnione błędy, postawisz na empatię, oraz prawdziwą współpracę, zdarzy się prawdziwy cud. Ci zaś z Was, którzy zaliczyli rozstanie, muszą się przygotować na – na szczęście niedługi – czas życia w pojedynkę

Pani Strzelec

Przed Tobą rok twardej konfrontacji z rzeczywistością, więc czekają Cię wyzwania, które z kobiecą naturą nie mają wiele wspólnego. Będziesz walczyła o swoje dobro, swoją pozycję zawodową, broniła stanu posiadania, podejmowała liczne twarde i trudne decyzje, oraz zamykała stary etap życia.

Pan Strzelec

Mężczyzna ma prawo do emocji. Musisz to wreszcie zrozumieć, by nie walić ciągłe łbem o ścianę. Naucz się dzielić ze swoją partnerką swoimi troskami i obawami. Duszenie w sobie problemów działa destrukcyjnie na Twój związek, Twoje zdrowie, oraz relacje z otoczeniem.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Uzdrawiające symbole. Praktyczne zastosowanie
Uzdrawiające symbole. Praktyczne zastosowanie
Ty też możesz wykorzystać sprawdzone znaki lecznicze z całego świata. Dzięki tej książce nauczysz się korzystać z uzdrawiających symboli, które możesz malować na bolących miejscach, przenosić ich energię na wodę czy też rysować na zdjęciach rentgenowskich. »
 Twój horoskop

Dzienny: 29.06
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 26.06 - 02.07
Wyjątkowo miło, wesoło, komfortowo, przyjemnie, a zarazem spokojnie, zapowiada się dla Ciebie ten tydzień. Sekstyl Jowisza pozwoli Ci szybko zapomnieć o wielu trudnych, przykrych i bolesnych... »
Miesięczny: Czerwiec
Czerwiec zapowiada się wyjątkowo intensywnie, ale też nerwowo i niespokojnie. Opozycja Marsa, oraz koniunkcja Saturna, sprawiają, że przed urlopem i wakacjami spiętrzą się najważniejsze... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Efekt synchroniczności Kirby Surprise

Oto rewolucyjna metoda zarządzania rzeczywistością, dzięki której wywołasz efekt synchroniczności, a więc odzwierciedlisz w swoim życiu tylko pożądane przez ciebie wydarzenia. By rozbudzić te potężne perspektywy tworzenia, musisz jedynie odblokować swój umysł. Dr Kirby Surprise oferuje ci koncepcję z pogranicza fizyki kwantowej, teorii chaosu i złożoności, która pozwoli odrzucić teorię przypadku i samodzielnie kreować wydarzenia w swoim życiu. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2017

O zwycięstwach i porażkach Władymira Putina w cyberwojnie, o horoskopie zaprzysiężenia Emmanuela Macrona, oraz o ponurych układach w horoskopie Polski. Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2017
więcej »