Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2017

Autor Piotr Gibaszewski

Wielu z Was, zwłaszcza urodzeni w III dekadzie znaku, przechodzi przez prawdziwy chrzest bojowy, oraz test wytrzymałości. Rok 2017 nie zapowiada się zatem wesoło. Koniunkcja Saturna mocno się Wam daje we znaki, skonfrontuje z twardą rzeczywistością i realiami, zmusi do podejmowania niełatwych, ale koniecznych decyzji. Na światło dzienne wychodzą wszystkie słabości, braki i niedociągnięcia. Nie możesz więc liczyć na to, że popełnione błędy i grzeszki ujdą Ci płazem. Trzeba więc postawić na solidność, uczciwość, konsekwencję i racjonalne myślenie. Jeśli się jednak weźmiesz do roboty, szybko zobaczysz efekty. Znakomity wpływ trygona Urana sprawi, że masz szansę odkryć coś niezwykle inspirującego: nową wiedzę, kreatywne pomysły, ciekawe treningi i rozwojowe kursy. Niedawne porażki i rozczarowania zamienisz zatem na sukcesy. To doskonały rok na intensywną pracę umysłową, studia, trudne egzaminy. Twój intelekt pracuje na wysokich obrotach.

Kalendarium

Pierwszy kwartał roku przyniesie sporo pomyślnych wieści i korzystne zmiany. Trygon Marsa da Ci siłę, pewność siebie i wiarę w sukces, dzięki czemu odważnie stawisz czoła przeciwnościom, pokonasz problemy i wyjdziesz na prostą. Jednak wiosna będzie trudna, a chwilami nawet kryzysowa. Opozycja Marsa sprawia, że to właśnie wtedy przyjdzie Ci stoczyć największe batalie, że to będzie czas największych wyzwań i zmagań. Szeroki front działań, duża ilość spraw na głowie, stres i przeciążenia mocno Ci się dadzą we znaki. Wakacje zapowiadają się zdecydowanie spokojniej i przyjemniej. Trygon Marsa sprawia, że odetchniesz, odzyskasz emocjonalną i kondycyjną równowagę, pokonasz piętrzące się przeciwności i kłopoty. Od połowy września aż do listopada znów wrócą stare problemy. Kwadratura Marsa każe Ci zrobić ostatnie porządki, dokończyć zaległe przedsięwzięcia, zamknąć stary etap życia. Końcówka roku przyniesie ogromną ulgę i poczucie, że kryzys masz już definitywnie za sobą.

Energia, zdrowie

I choć zwykle jesteś na obrotach, masz silny organizm i mocną psychikę, to jednak musisz się liczyć ze sporym osłabieniem kondycyjnym i zdrowotnym. Dopadną Cię konsekwencje lekceważenia diety, a zaliczone kontuzje i urazy mocno się odezwą. Nie masz wyjścia. Musisz się solidnie zabrać za siebie. Optymizm i pozytywne myślenie nie wystarczą. Konieczne są konkretne działania lecznicze, rehabilitacja, oraz zmiana stylu życia.

Praca, finanse, interesy

I choć nadchodzący rok będzie niezwykle wyczerpujący i męczący, choć nie unikniesz zaciskania pasa, oraz bolesnych decyzji zawodowych, to w rezultacie wszystko się dobrze skończy. Dzięki temu, że odezwie się twarda rzeczywistość, wykonasz wreszcie to, co od dawna odkładasz, zrobisz radykalne porządki, zaczniesz spłacać długi, ale zarazem rozruszasz interesy lub zmienisz pracę. Na korzystne konsekwencje tych decyzji nie trzeba będzie długo czekać.

Miłość, związki, dom

To trudny rok w relacjach uczuciowych, więc musisz się liczyć z tym, że Twój związek nie wytrzyma próby czasu. Jednak wiele od Ciebie zależy. Jeśli z pokorą otworzysz się na to, co chce Ci powiedzieć kochająca Cię osoba, zrozumiesz popełnione błędy, postawisz na empatię, oraz prawdziwą współpracę, zdarzy się prawdziwy cud. Ci zaś z Was, którzy zaliczyli rozstanie, muszą się przygotować na – na szczęście niedługi – czas życia w pojedynkę

Pani Strzelec

Przed Tobą rok twardej konfrontacji z rzeczywistością, więc czekają Cię wyzwania, które z kobiecą naturą nie mają wiele wspólnego. Będziesz walczyła o swoje dobro, swoją pozycję zawodową, broniła stanu posiadania, podejmowała liczne twarde i trudne decyzje, oraz zamykała stary etap życia.

Pan Strzelec

Mężczyzna ma prawo do emocji. Musisz to wreszcie zrozumieć, by nie walić ciągłe łbem o ścianę. Naucz się dzielić ze swoją partnerką swoimi troskami i obawami. Duszenie w sobie problemów działa destrukcyjnie na Twój związek, Twoje zdrowie, oraz relacje z otoczeniem.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 23-29.01
Co nas czeka w tym tygodniu. 23-29.01
Weekendowy nów Księżyca wzmocni atrakcje karnawałowych balów, sportowych szaleństw na narciarskim stoku, spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Co nas jeszcze czeka w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.01
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 16.01 - 22.01
Nienajlepiej zapowiada się dla Ciebie ten tydzień w relacjach partnerskich i związku. Kwadratury Wenus i Marsa sprawiają, że skrywane nieporozumienia, spory, wzajemne pretensje i żale obudzą... »
Miesięczny: Styczeń
Nowy rok niezbyt przyjemnie zaczął się dla urodzonych w III dekadzie znaku. Koniunkcja Saturna postawiła przed Wami duże, poważne i trudne zadania. Zaczynacie sobie uświadamiać, jak wiele... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Czym jest Metoda Dwupunktowa?

Metoda Dwupunktowa jest narzędziem, które łączy dwie niezależne od siebie teorie, a jednak bliźniaczo podobne. Jedna to Matryca Energetyczna Richarda Bartletta, druga ? Synchronizacja Kwantowa Franka Kinslowa. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na rok 2017 cz. 2

Prezentujemy drugą część prognozy na rok 2017 autorstwa Piotra Gibaszewskiego. W pierwszej części autor pisał o numerologicznych konsekwencjach daty roku 2017. Druga część poświęcona jest astrologicznym układom i konfiguracjom jakie będą mieć miejsce w roku 2017? Co czeka Europę, USA, oraz inne ważne kraje na świecie? Zapraszamy.
więcej »