Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2020

Autor Piotr Gibaszewski

Przed tobą przyjemny, spokojny, choć jednocześnie nieco stagnacyjny i leniwy rok. Ale to tak naprawdę bardzo dobra wiadomość, a zarazem szansa na to, by złapać oddech, odzyskać równowagę, odpocząć, zregenerować ciało, ducha i umysł. Jeśli zatem nie masz jakichś wielkich, ambitnych planów i zamierzeń, nie będziesz mieć najmniejszych powodów do narzekania. Jeśli jednak zaczniesz sobie ustawiać zbyt wysoko poprzeczkę wymagań i zechcesz pobić życiowe rekordy, możesz zaliczyć zawód i rozczarowanie. Jest to idealny czas na głębokie przemyślenia, wyciągnięcie wniosków, tworzenie strategii i planów, ale bez presji, stresu, pośpiechu i rywalizacji. Wyjedź zatem na długie wakacje, zrób sobie przerwę od zmagań i walki, odzyskaj kontakt z bliskimi i przyjaciółmi. Jedynie urodzeni między 07 a 14 grudnia mogą mieć nieco gorszy, bardziej smutny czas. Kwadratura Neptuna sprawia, że gdzieś uleci wasz entuzjazm, pozytywne myślenie i optymizm. Nostalgiczne rozważania częściej będą was częściej nawiedzać.

Kalendarium
Rok zaczynasz na wysokich obrotach, odważnie, energicznie i dynamicznie. Aż do lutego będziesz pod mobilizującym wpływem koniunkcji Marsa, dzięki czemu w świetnym stylu, szybko i sprawnie uporasz się z nawałem spraw i problemów. I choć zimą zwykle mniej się nam chce czegokolwiek, nie możesz sobie pozwolić na to, by zmarnować te świetne dni. W marcu i w kwietniu obroty spadną, więc wtedy możesz się zająć czymś, co nie będzie cię szczególnie mocno absorbować i zajmować. Najtrudniejszym momentem roku będzie maj i czerwiec. Kwadratura Marsa przyniesie chwilowy – na szczęście niezbyt głęboki i intensywny – kryzys. Może się nawet okazać, że dzięki temu zrobisz wreszcie porządek z czymś, za co się zabierasz, jak pies do jeża. Druga połowa roku zapowiada się po prostu bajecznie. Trygon Marsa sprawia, że realizacji planów i dążeniu do celu towarzyszyć będzie poczucie, że sprawy idą łagodnie, lekko, bez wysiłku i nadmiernych poświęceń.

Energia, zdrowie
To jeden z lepszych kondycyjnie i emocjonalnie momentów ostatnich lat. Doskonale zniesiesz nawet duże i trudne przeciążenia fizyczne, stres i zmęczenie. I choć twój organizm świetnie sobie poradzi z niekorzystnymi czynnikami i wpływami, to jednak warto wykorzystać taki sprzyjający rok na wzmocnienie sił odpornościowych, poprawę muskulatury, ćwiczenia, trening, jogę i medytację. Efekty będą wyśmienite.

Praca, finanse, interesy
To nie będzie przełomowy rok i nie należy się spodziewać spektakularnych sukcesów i zwycięstw. Będziesz mieć jednak poczucie, że sprawy układają się spokojnie, że praca i interesy dają ci poczucie satysfakcji, zadowolenia i spełnienia. Warto jednak nieco zmienić strategię. Ułańska fantazja nie wychodzi ci w biznesie na zdrowie. Pora zatem postawić na systematyczność, stabilizację i przewidywalność.

Miłość, związki, dom
Lubisz, gdy w związku się dużo dzieje, gdy emocje są gorące i silne. Dzięki temu relacja nie popada w rutynę i stagnację. Jednak czasem w życiu jest nam potrzebna chwila wytchnienia od wstrząsów, burz i zawirowań. Może bliska twemu sercu osoba wcale nie tęskni za miłosnym rollercosterem? Doceń znaczenie małych rzeczy, drobnych rytuałów, gestów i emocji, które tak naprawdę budują więź, porozumienie i bliskość.

Pani Strzelec
Jesteś aktywną i dynamiczną kobietą, więc siedzenie w domu nie do końca spełnia twoje potrzeby i pragnienia. Jest to jednak dobry rok na zapuszczenie korzeni, skupienie się na potrzebach rodziny, odbudowę poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji, więc nie obawiaj się tego, że utkniesz między kuchnią a zlewozmywakiem.

Pan Strzelec
Jesteś mistrzem w tworzeniu dalekowzrocznych, odważnych, błyskotliwych, wizji i idei. Dużo gorzej przychodzi ci codzienne administrowanie i konsekwencja w działaniu. Nadchodzący rok daje ci świetną szansę na to, by nauczyć się myślenia opartego na zasadzie „tu i teraz”, dzięki czemu twoje życie wreszcie przestanie przypominać rozbujaną na falach łódź.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.08
Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.08
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 15.08
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 10.08 - 16.08
Przed Tobą jeden z najlepszych i najprzyjemniejszych tygodni tego roku. To doskonały moment na podjęcie ważnych, strategicznych decyzji zawodowych i biznesowych, a zarazem szansa na to, by... »
Miesięczny: Sierpień
Druga połowa wakacji zapowiada się dla Ciebie niezwykle przyjemnie, miło, wesoło i sympatycznie. Znakomite wpływy trygona Marsa sprawiają, że uda Ci się trudna sztuka pogodzenia zawodowych... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Świątynia Pura Luhur Ulu Watu

Wyobraźmy sobie piękny krajobraz złożony z 100-metrowych klifów podmywanych przez pieniste fale Oceanu Indyjskiego. Na końcu jednej ze skał, wśród egzotycznych roślin, dostrzegamy kanciasty dach niewysokiej pagody... »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »