Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2019

Autor Piotr Gibaszewski

Na tak fantastyczny rok, który jest przed tobą, warto było cierpliwie czekać robiąc swoje. Zdecydowane przyspieszenie i poprawa sytuacji na niemal każdym polu to zasługa koniunkcji Jowisza, dzięki czemu twoje sprawy ruszą z kopyta. Przespanie tych chwil byłoby wielkim błędem, więc wciśnij gaz do dechy, wróć do zarzuconych projektów i przedsięwzięć, zacznij działać ofensywnie, odważnie i dalekosiężnie. I choć nigdy nie brakowało ci odwagi i optymizmu w działaniu, to nie zawsze przekładało się to na wyniki. Tym razem jednak możesz postawić na bardziej ryzykowne strategie. Na sukcesy nie trzeba będzie długo czekać. To świetny rok na podróże, wyprawy, naukę języków, nowych umiejętności, poszerzanie swoich horyzontów umysłowych i intelektu. Urodzeni między 05 a 14 grudnia mogą mieć jednak chwile wahań, wątpliwości i zagubienia. Kwadratura Neptuna sprawia, że liczne dylematy i rozterki mogą wam pogmatwać życiowe ścieżki. 

Kalendarium

Rok 2019 zaczyna się dla ciebie wręcz bajecznie. Doskonałe wpływy trygonów Marsa i Urana pomogą ci osiągnąć świetne wyniki w tych dziedzinach życia, w których zwykle ci szło pod górkę lub gdzie szczęście było rzadkim gościem. To doskonały moment na to, by zaryzykować, postawić wszystko na jedną kartę, odzyskać stracony czas i wzmocnić swoją pozycję. Najtrudniejszym momentem roku będzie wiosna. W kwietniu i w maju będziesz pod nieprzyjemnym wpływem opozycji Marsa, więc przyjdzie ci wtedy zmierzyć się z czymś, co cię przerastało lub ograniczało. Na szczęście Jowisz będzie cię chronić, więc poradzisz sobie świetnie. Lato zapowiada się wyśmienicie – zwłaszcza okres od lipca do połowy sierpnia. Trygon Marsa zapewni ci mnóstwo uciech, przyjemności i radości, więc tegorocznych wakacji długo nie zapomnisz. Od połowy sierpnia, aż do końca września, znajdziesz się pod trudnym wpływem kwadratury Marsa, więc proza życia i twarda rzeczywistość znów się odezwą. Jesień przyniesie sporą dawkę spokoju, luzu i odprężenia.

Energia, zdrowie

Zwykle niespecjalnie się troszczysz o swoje zdrowie, dietę i styl życia wyznając zasadę, że trzeba „chwytać dzień”. Dzięki doskonałym wpływom Jowisza możesz liczyć na dużą porcję szczęścia. Twój organizm doskonale zniesie konsekwencje stresu, kiepskiego odżywiania i zmęczenia. Ci zaś z was, którzy mają za sobą poważne przypadłości ciała i ducha, mogą liczyć na znaczącą poprawę, pozytywne konsekwencje leczenia, a nawet definitywne wyzdrowienie z przewlekłych chorób i dysfunkcji.

Praca, finanse, interesy

Rok 2019 będzie jednym z najlepszych w skali wielu lat na polu zawodowym, więc jest całkiem realna szansa, że twoje długotrwałe i męczące problemy finansowe się skończą. By jednak pomóc szczęściu, które ci niewątpliwie będzie pomagać, musisz solidnie wykonać swoją robotę. Inwestuj w swoją przyszłość, wzmocnij kwalifikacje, poproś o podwyżkę, zmień pracę, wyjedź za chlebem za granicę lub rozkręć biznes.

Miłość, związki, dom

Uczuciowe spełnienie często manifestuje się przez zaskoczenie lub przypadek, zwłaszcza wtedy, gdy akurat nikogo nie potrzebujemy i nie szukamy. Ten rok może ci przynieść taką niezwykłą niespodziankę w postaci wielkiej, burzliwej i szalonej miłości. Jednak nie jest to spokojny rok dla stałych związków. Płomień namiętności rozpalając ciało i serce, postawić może pod znakiem zapytania długoletnią relację lub małżeństwo.

Pani Strzelec

Nie jesteś typem kobiety, którą można zamknąć w klatce. Jednak nawet jeśli uważasz, że masz udane życie rodzinne i spełnienie w związku, poczujesz zew wolności i chęć wyrwania się z klatki, w którą sama się zamknęłaś. Swoboda wcale nie musi oznaczać anarchii. Doskonale zadbasz o swoje potrzeby bez ranienia bliskich. 

Pan Strzelec

Czujesz się, jak długo trenowany zawodnik przez igrzyskami olimpijskimi. Jesteś w świetniej formie i czekasz na sygnał do startu. Tego roku nie wolno ci zmarnować na imprezy i lenistwo. Bierz się ostro do roboty. Osiągane wyniki przejdą twoje najśmielsze oczekiwania.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 16-22.09
Co nas czeka w tym tygodniu. 16-22.09
Co nas czeka w ostatnim tygodniu astronomicznego lata? Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 15.09
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 09.09 - 15.09
Rozdrażnienie, nadmierne pobudzenie i napady złości będą Ci w tym tygodniu mocniej dokuczać. Kwadratury Słońca, Merkurego, Wenus i Marsa sprawiają, że szybko stracisz cierpliwość,... »
Miesięczny: Wrzesień
Po spokojnych i przyjemnych wakacjach czeka Cię niezbyt miły powrót do codziennej rzeczywistości. Kwadratury Marsa i Neptuna zmuszają do solidnego galopu i intensywnej pracy,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Doświadczaj otwartej przestrzeni swojej natury

W tybetańskiej tradycji bon (i nie tylko) mówi się o doświadczeniu przestrzeni. Dlaczego ma być ono tak ważne? Dlaczego każdy człowiek powinien mieć i rozwijać to doświadczenie? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »