Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2018

Autor Piotr Gibaszewski

Masz za sobą niezwykle trudny i męczący rok. Rok 2018 przyniesie Ci upragnioną stabilizację, ale zarazem sporą porcję przyjemności, pomyślne, optymistyczne wieści i informacje. Po kryzysie nie widać już śladu, więc możesz wrócić do porzuconych pomysłów i ambitnych planów, które trzeba było odłożyć na lepsze czasy. Szczególnie korzystny czas czeka urodzonych w III dekadzie znaku. Trygon Urana pomoże Wam wyrwać się z ograniczeń i blokad, pożegnać z ludźmi, z którymi nie jest Wam po drodze, odbudować utracone więzi, układy i relacje towarzyskie, które mocno ucierpiały w ostatnich latach. Sukcesów możesz oczekiwać zwłaszcza na polu umysłowym, w szkole i na studiach. Nie zabraknie Ci atrakcyjnych wyjazdów i podróży, a wakacyjny wypad zostawi wspaniałe wspomnienia. Jedynie urodzeni między 03 a 10 grudnia mogą się nieco pogubić. Kwadratura Neptuna ostrzega przed popadaniem w iluzje i złudzenia. Trzymaj się zatem gruntu, nie bujaj w obłokach, trzeźwo oceniaj rzeczywistość.

Kalendarium
Zimą zwykle jesteś na niskich obrotach. Jednak w lutym i w marcu znajdziesz się pod mobilizującym wpływem koniunkcji Marsa, więc zamiast czekać na przylot pierwszych bocianów, mocno się weźmiesz do działania, ostro ruszysz do walki o lepsze jutro, pokonasz liczne przeciwności i problemy. Wiosną skupisz się na rozwoju osobistym, postawisz na zmiany i innowacje, podejmiesz kilka ważnych decyzji, oraz ruszysz ze strategicznymi inwestycjami. Latem udasz się na zasłużony odpoczynek, więc wakacje zapowiadają się wyjątkowo wesoło i atrakcyjnie, choć zarazem leniwie, z dużą porcją zabawy i przyjemności. Jesień przyniesie Ci spory ruch na polu towarzyskim. Nawiążesz nowe, obiecujące znajomości i relacje. Grudzień zapowiada się jako zdecydowanie najbardziej aktywny moment roku. Kwadratura Marsa sprawia, że nie unikniesz stresu, walki i ostrej rywalizacji. Jednak dzięki koniunkcji Jowisza ten nerwowy i niespokojny czas przyniesie Ci najwięcej sukcesów, pomyślności i szczęścia.

Energia, zdrowie
To bardzo dobry dla zdrowia i samopoczucia rok. Jest szansa na to, że odzyskasz utraconą formę, odbudujesz kondycję i wysoką sprawność. Warto zatem powrócić do treningów, sportowej aktywności, zapisać się na rehabilitację lub na zajęcia w klubie fitness. Wzmocnij układ odpornościowy i system krążenia, nie wracaj do starych nałogów i kulinarnych słabości.

Praca, finanse, interesy
To nie czas na wielkie, trudne, ryzykowne projekty. To zaś dobry moment na to, by sobie nieco odpuścić, wziąć dłuższy urlop i ograniczyć ambicje finansowe. Nie ma jednak mowy o bezczynności. Wyrwanie się z wyścigu szczurów, oraz z bezwzględnej walki o byt, to szansa na to, by znaleźć swój pomysł na biznes i finansową niezależność. Z wdrażaniem tych planów poczekaj do grudnia.

Miłość, związki, dom
Przełom zimy i wiosny przyniesie Ci niezwykły przypływ miłosnych uniesień, erotyczne przygody, burzę emocji, pasje i namiętności. Jednak potem kurz opadnie i przyjdzie czas na decyzję, czy wolisz życie singla, czy też jednak masz ochotę na budowanie poważniejszej relacji. Spokój i stabilizacja, którą daje związek, wcale nie musi nieść nudy i stagnacji. 

Pani Strzelec
Dojrzałaś do ważnych życiowych decyzji, gdyż już wiesz, czego tak naprawdę potrzebujesz. Zaowocuje to dużym postępem na polu zawodowym, nauką nowych umiejętności, odkryciem swoich potencjałów i możliwości. Zaskoczysz bliskich odważnymi deklaracjami i nowatorskimi wizjami.

Pan Strzelec
Nie walcz z lenistwem, które Cię dopadnie. Nie ma sensu zmuszać się do ciężkiej roboty, gdyż nie da Ci to satysfakcji i spełnienia. Skup się na swoich marzeniach. Zacznij je jednak wcielać w życie, czytaj inspirujące książki, naśladuj tych, którzy osiągnęli sukces i Ci imponują.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 15-21.10
Co nas czeka w tym tygodniu. 15-21.10
Babie lato trwa nadal. Cieszmy się tą pogodą, gdyż wszystko na to wskazuje, że jesień nadejdzie już niedługo. Co nas zatem czeka w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 18.10
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 15.10 - 21.10
  Wyjątkowo spokojnie, bez większych emocji, namiętności i szaleństw zapowiada się dla Was nadchodzący tydzień. To dobra wiadomość dla tych z Was, którzy mają za sobą... »
Miesięczny: Październik
  Jesień wcale nie musi być smutna i melancholijna. Jej pierwsze tygodnie zapowiadają się dla Ciebie przyjemnie, wesoło, wyjątkowo spokojnie, a nawet łagodnie. Jeśli więc marzysz o... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Uzdrawianie Gamma. Jak w 5 minut wyeliminować z podświadomości ograniczające nas przekonania

Od naszych przekonań zależy wszystko, co nas w życiu spotyka. Ale są one jak góra lodowa.Jesteśmy świadomi jedynie w 10% z nich. Pozostałe 90% leży w podświadomości. Często więc nie zdajemy sobie sprawy z tego, jakie one są i jaki mają wpływ na nasze życie. Dzięki Systemowi Uzdrawiania Gamma poznasz te przekonania, których nie jesteś świadomy i zdołasz je zmienić. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2018

Czy dzieło artysty może zmienić sytuację w kraju? Czy film Wojciecha Smarzowskiego "Kler" wstrząśnie emocjami Polaków? Jak to wydarzenie artystyczne nakłada się na przeobrażenia i astrologiczne wpływy? O sytuacji w kraju, wyborach i nadciągającym kryzysie gospodarczym piszę w swojej prognozie na październik 2018. Zapraszam. Piotr Gibaszewski
więcej »