Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2017

Autor Piotr Gibaszewski

Wielu z Was, zwłaszcza urodzeni w III dekadzie znaku, przechodzi przez prawdziwy chrzest bojowy, oraz test wytrzymałości. Rok 2017 nie zapowiada się zatem wesoło. Koniunkcja Saturna mocno się Wam daje we znaki, skonfrontuje z twardą rzeczywistością i realiami, zmusi do podejmowania niełatwych, ale koniecznych decyzji. Na światło dzienne wychodzą wszystkie słabości, braki i niedociągnięcia. Nie możesz więc liczyć na to, że popełnione błędy i grzeszki ujdą Ci płazem. Trzeba więc postawić na solidność, uczciwość, konsekwencję i racjonalne myślenie. Jeśli się jednak weźmiesz do roboty, szybko zobaczysz efekty. Znakomity wpływ trygona Urana sprawi, że masz szansę odkryć coś niezwykle inspirującego: nową wiedzę, kreatywne pomysły, ciekawe treningi i rozwojowe kursy. Niedawne porażki i rozczarowania zamienisz zatem na sukcesy. To doskonały rok na intensywną pracę umysłową, studia, trudne egzaminy. Twój intelekt pracuje na wysokich obrotach.

Kalendarium

Pierwszy kwartał roku przyniesie sporo pomyślnych wieści i korzystne zmiany. Trygon Marsa da Ci siłę, pewność siebie i wiarę w sukces, dzięki czemu odważnie stawisz czoła przeciwnościom, pokonasz problemy i wyjdziesz na prostą. Jednak wiosna będzie trudna, a chwilami nawet kryzysowa. Opozycja Marsa sprawia, że to właśnie wtedy przyjdzie Ci stoczyć największe batalie, że to będzie czas największych wyzwań i zmagań. Szeroki front działań, duża ilość spraw na głowie, stres i przeciążenia mocno Ci się dadzą we znaki. Wakacje zapowiadają się zdecydowanie spokojniej i przyjemniej. Trygon Marsa sprawia, że odetchniesz, odzyskasz emocjonalną i kondycyjną równowagę, pokonasz piętrzące się przeciwności i kłopoty. Od połowy września aż do listopada znów wrócą stare problemy. Kwadratura Marsa każe Ci zrobić ostatnie porządki, dokończyć zaległe przedsięwzięcia, zamknąć stary etap życia. Końcówka roku przyniesie ogromną ulgę i poczucie, że kryzys masz już definitywnie za sobą.

Energia, zdrowie

I choć zwykle jesteś na obrotach, masz silny organizm i mocną psychikę, to jednak musisz się liczyć ze sporym osłabieniem kondycyjnym i zdrowotnym. Dopadną Cię konsekwencje lekceważenia diety, a zaliczone kontuzje i urazy mocno się odezwą. Nie masz wyjścia. Musisz się solidnie zabrać za siebie. Optymizm i pozytywne myślenie nie wystarczą. Konieczne są konkretne działania lecznicze, rehabilitacja, oraz zmiana stylu życia.

Praca, finanse, interesy

I choć nadchodzący rok będzie niezwykle wyczerpujący i męczący, choć nie unikniesz zaciskania pasa, oraz bolesnych decyzji zawodowych, to w rezultacie wszystko się dobrze skończy. Dzięki temu, że odezwie się twarda rzeczywistość, wykonasz wreszcie to, co od dawna odkładasz, zrobisz radykalne porządki, zaczniesz spłacać długi, ale zarazem rozruszasz interesy lub zmienisz pracę. Na korzystne konsekwencje tych decyzji nie trzeba będzie długo czekać.

Miłość, związki, dom

To trudny rok w relacjach uczuciowych, więc musisz się liczyć z tym, że Twój związek nie wytrzyma próby czasu. Jednak wiele od Ciebie zależy. Jeśli z pokorą otworzysz się na to, co chce Ci powiedzieć kochająca Cię osoba, zrozumiesz popełnione błędy, postawisz na empatię, oraz prawdziwą współpracę, zdarzy się prawdziwy cud. Ci zaś z Was, którzy zaliczyli rozstanie, muszą się przygotować na – na szczęście niedługi – czas życia w pojedynkę

Pani Strzelec

Przed Tobą rok twardej konfrontacji z rzeczywistością, więc czekają Cię wyzwania, które z kobiecą naturą nie mają wiele wspólnego. Będziesz walczyła o swoje dobro, swoją pozycję zawodową, broniła stanu posiadania, podejmowała liczne twarde i trudne decyzje, oraz zamykała stary etap życia.

Pan Strzelec

Mężczyzna ma prawo do emocji. Musisz to wreszcie zrozumieć, by nie walić ciągłe łbem o ścianę. Naucz się dzielić ze swoją partnerką swoimi troskami i obawami. Duszenie w sobie problemów działa destrukcyjnie na Twój związek, Twoje zdrowie, oraz relacje z otoczeniem.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 21-27.08
Co nas czeka w tym tygodniu. 21-27.08
Wakacje zmierzają ku końcowi. Czy jest jeszcze szansa na miłą chwilę? O zaćmieniu Słońcu na nowiu, oraz wejściu Słońca w znak Panny. Zapraszamy do lektury raportu naszego astrologa Piotra Gibaszewskiego na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 19.08
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 14.08 - 20.08
Ten tydzień zapowiada się dla Ciebie wyjątkowo przyjemnie, wesoło i sympatycznie. W czasie dwóch wolnych dni długiego weekendu warto podjąć szaloną, spontaniczną decyzję o... »
Miesięczny: Sierpień
Pierwszą połowę roku nie będziesz wspominać zbyt dobrze. Nawał pracy, obciążenia i obowiązki, stres i lęki związane z przyszłością skutecznie psuły Ci nastrój i poczucie sensu... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Karty. Anielskie wsparcie w miłości. Dr Doreen Virtue

Czym jest życie bez miłości? Króluje ona w filmach, literaturze, a nawet w dziecięcych bajkach. Choć jest wszechobecna, wielu z nas cierpi właśnie z powodu jej braku. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2017

Po tym, jak już nieco ochłonęliśmy pod lipcowym przebudzeniu "suwerena" czas na spokojniejsze, chłodniejsze analizy. Co się stało w lipcu w Polsce? Jakie będzie mieć to konsekwencje? Zapraszam do lektury mojej prognozy na sierpień 2017
więcej »