Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2017

Autor Piotr Gibaszewski

Masz za sobą trudny i kryzysowy czas. Rok 2017 też nie zapowiada się ulgowo. Najwięcej batów zaliczają urodzeni w III dekadzie znaku. Kwadratura Saturna ostro wypunktowała wszystkie Wasze słabości, braki i deficyty. Zderzenie z szarą rzeczywistością, płacenie rachunków za błędy i zaniechania, przykre rozczarowania związane z bliskimi – to wszystko mocno wpływa na osłabienie Waszego poczucia bezpieczeństwa. Najważniejsze chwile czekają urodzonych między 27 lutego a 07 marca. Koniunkcja Neptuna każe na nowo szukać sensu istnienia, ale też jest być może największym przełomem Waszego życia. To czas ostatecznych pożegnań, pogodzenia się z przemijaniem, ale zarazem szansa na uzdrowienie bolesnych wspomnień, zranień i traum. I choć kryzys dotknął Cię dotkliwie, to jednak wyjście z dołka to już kwestia kilku miesięcy. Już jesienią dostajesz się pod rewelacyjny wpływ trygona Jowisza, co zapowiada prawdziwy przełom. Rób więc swoje, gdyż za chwilę odzyskasz wszystko to, co przepadło.

Kalendarium

Nowy rok zaczynasz w bojowych nastrojach. Koniunkcja Marsa sprawia, że nie masz zamiaru popadać w desperację i smutek. Mocno weźmiesz się do roboty, nie ulegniesz przemocy, nie zrezygnujesz ze swoich celów. Luty i w marzec zapowiadają się całkiem spokojnie, niemal leniwie. Ostre zderzenie z realiami czeka Cię na wiosnę. Trwająca aż do połowy czerwca kwadratura Marsa mocno skomplikuje Twoją sytuację, relacje z otoczeniem, osłabi skuteczność i efektywność Twoich przedsięwzięć i interesów. Od połowy czerwca wracasz do ofensywy. Trygon Marsa pomoże Ci odzyskać siły, optymizm i psychiczną równowagę. We wrześniu na chwilę znów dopadną Cię wątpliwości, ale jesienny trygon Jowisza da Ci potężne wsparcie, wzmocni, oraz odbuduje poczucie własnej wartości. I choć w nowy rok wchodzisz z minorowymi nastrojami, to będziesz go kończyć z poczuciem tryumfu, a grudzień przyniesie niemal euforię, oraz serię błyskotliwych sukcesów i zwycięstw.

Energia, zdrowie

Musisz się liczyć ze sporym osłabieniem fizycznej sprawności, oraz dotkliwymi huśtawkami nastroju. Twój układ odpornościowy wymaga wzmocnienia, a dieta – radykalnej zmiany. Trosce o zdrowie musi towarzyszyć ruchowa aktywizacja, sportowa aktywność, oraz definitywne porzucenie szkodliwych nałogów i nawyków. Jesienią odzyskasz moc, siłę i psychiczną równowagę.

Praca, finanse, interesy

To rok trudnych, żmudnych działań, mocno angażujących przedsięwzięć, oraz ciężkiej pracy. I choć chwilami możesz mieć wszystkiego dość, gdyż początkowo efektów nie będzie widać, to jednak konsekwentne podążanie za celem zostanie sowicie nagrodzone. Już w połowie roku zaczną się pojawiać pierwsze zwiastuny poprawy. Jesienią zaś zaczyna się prawdziwa hossa i definitywny koniec zawodowego i finansowego kryzysu.

Miłość, związki, dom

Dramaturgia wydarzeń i emocji rozchwieje Twoje uczucia do niebywałego poziomu. Wbrew pozorom to wcale nie jest takie złe dla miłości i seksu. W Twoim związku wreszcie zacznie się coś dziać, ruszą zmiany, a Ty wyraźnie powiesz „dość!” wszystkim raniącym Cię zachowaniom. Ten bunt i budzenie się pasji zdecydowanie zmieni Twoje podejście do związku. Wolność stanie się ważniejsza, niż ślepa lojalność i poświęcanie się dla partnera.

Pani spod Ryb

Dojrzałaś już do odważnych decyzji, gdyż złość i niepogodzenie na stare porządki osiągnęły apogeum. Nie gaś tych emocji, nie wracaj do starej roli pokornej służki, nie bądź grzeczną dziewczynką, która wszystkich musi zadawalać. Nadchodzi czas odważnych kobiet z miłością w sercu. Przecież to dokładnie Ty!

 

Pan spod Ryb

Ekstremalne obciążenia zawodowe, walka z nałogami, kryzys w związku – tak zapamiętasz ostatnie lata. Jednak pamiętaj o tym, że cmentarze są wypełnione tymi, którzy padli kilka metrów przed metą. A zatem nie poddawaj się, nie ulegaj ponurym myślom, walcz, ale bez agresji – jak wojownik kung-fu. 

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 3 Nauka i umysłZobacz też

Uzdrawiające symbole. Praktyczne zastosowanie
Uzdrawiające symbole. Praktyczne zastosowanie
Ty też możesz wykorzystać sprawdzone znaki lecznicze z całego świata. Dzięki tej książce nauczysz się korzystać z uzdrawiających symboli, które możesz malować na bolących miejscach, przenosić ich energię na wodę czy też rysować na zdjęciach rentgenowskich. »
 Twój horoskop

Dzienny: 29.06
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 26.06 - 02.07
Poczucie ulgi, zdecydowana poprawa nastroju, przypływ energii, optymizmu i wiary w sukces – tak urodzeni w I i II dekadzie znaku przywitają początek wakacji. Fantastyczne wpływy... »
Miesięczny: Czerwiec
Dla wielu z Was to trudny, męczący i wyczerpujący czas. Z coraz większą niecierpliwością myślicie o wakacjach, o odpoczynku, o świętym spokoju, którego bardzo potrzebujecie.... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Maya Deren i kosmiczna awangarda filmowa

Wyraz zjednoczenia człowieka z pozazmysłowym światem, akt tanecznego opętania, duchowa konsolidacja z uniwersum - tymi słowami można opisać fabułę Divine Horseman (Taniec Nieba i Ziemi: bogowie haitańskiego voodoo) - filmu Mai Deren - orędowniczki filmowej tendencji awangardowej. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2017

O zwycięstwach i porażkach Władymira Putina w cyberwojnie, o horoskopie zaprzysiężenia Emmanuela Macrona, oraz o ponurych układach w horoskopie Polski. Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2017
więcej »