Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2019

Autor Piotr Gibaszewski

Kwadratura Jowisza sprawia, że mocno ujawnią się twoje skłonności do wpadania w chaos, ulegania emocjom, słabościom ciała i ducha. Może się bowiem okazać, że w sytuacjach, w których trzeba pójść mocno do przodu, wygrają lenistwo i uniki. Mierz zatem siły na zamiary i nie twórz iluzorycznych celów, na które zabraknie ci chęci i determinacji. To zaś bardzo dobry czas na podróże, naukę, pozbywanie się tego, co cię trzyma i blokuje – zarówno na polu materialnym, jak i w relacjach i układach towarzyskich. Niezwykle ważny czas czeka urodzonych między 02 a 10 marca. Koniunkcja Neptuna przyniesie wam silne wewnętrzne przeżycia, głęboką refleksję, potrzebę szukania czegoś więcej, niż tylko kariera i materialny dobrobyt. Odkryjecie wyjątkowy wymiar egzystencji, pójdziecie mocno w psychologię, duchowość i rozwój osobisty. Najprzyjemniejsze chwile czekają urodzonych między 09 a 13 marca. Sekstyl Plutona pomoże zregenerować ciało i umysł, zachęci do odważnych decyzji, uwolni was od problemów i zmartwień.

Kalendarium

Zimą będziesz na niskich obrotach, ale będzie mieć to swoje dobre strony. Wreszcie zajmiesz się sobą, skupisz na tym, co jest ważne w twoim życiu, odpoczniesz i odzyskasz emocjonalną stabilizację. Wiosna przyniesie sporą dawkę napięcia i ostre, nieprzyjemne przyspieszenie. Kwadratura Marsa sprawi, że w od kwietnia do połowy maja musisz się liczyć ze sporą dawką przeciążeń, stresu, nawałem pracy oraz nerwowością w relacjach z otoczeniem. W połowie maja dostaniesz się pod przyjazny i sympatyczny wpływ trygona Marsa, co przeciągnie się również do czerwca. To bardzo dobry czas, więc uda ci się odrobić zaległości, odbudujesz stan posiadania, ale również doświadczysz dużej dawki przyjemności. W sierpniu i we wrześniu znów dopadną cię stare problemy. Ty zaś stracisz motywację do działania i walki. Jednak to idealny moment na wakacje i odpoczynek. Zwolnij się więc z ważnych obowiązków, rzuć wszystko, odpuść sobie zawodowe ambicje i wyjedź gdzieś, gdzie masz szansę na święty spokój. Ostatnie dwa miesiące roku zapowiadają się znakomicie. Trygon Marsa natchnie cię nadzieją i optymizmem, co szybko się przełoży na świetne wyniki w interesach, spełnienie w miłości, poprawę sytuacji w związku i na polu rodzinnym.

Energia, zdrowie

Twoje skłonności do ulegania słabościom mogą się mocniej odezwać. Uciechy stołu i kieliszka na dłuższą metę mogą się okazać zgubne, więc stawiaj na umiar i rozsądek. Siadać ci będzie również motywacja do ćwiczeń, zabiegów, rehabilitacji i samodyscypliny. Konsekwencja i odpowiedzialność będą zatem niezbędne. Nie mniej istotne będzie dbanie o dobry humor, życzliwość i codzienną porcję uśmiechu.

Praca, finanse, interesy

Nie podejmuj w roku 2019 bardzo ważnych, strategicznych decyzji zawodowych i ekonomicznych. Łatwo będzie o błąd, przeszacowanie swoich zdolności kredytowych, niekonsekwencję w realizacji ambitnych planów. Skup się raczej na bieżącym zarządzaniu, poświęcaj pracy tyle czasu, ile jest to niezbędne, ale nie przesadzaj z wysiłkiem. Jeśli poczujesz wyczerpanie i znużenie, idź na długi urlop lub zwolnienie lekarskie.

Miłość, związki, dom

To całkiem niezły, choć nieco szalony i rozhuśtany emocjonalnie rok w miłości i partnerstwie. I choć podniesie to nerwowość i rozbuja namiętności, to jednak wniesie w wypalony związek ożywczą energię i pasję. To bardzo dobry erotycznie czas, więc możesz liczyć na zmysłowe przebudzenie i znakomity seks, ale monogamiczny związek może okazać się zbyt dużym ograniczeniem.

Pani spod Ryb

Będziesz dużo myślała o tym, co jest celem i sensem twojego życia. To nie tylko duchowe rozważania, ale też potrzeba podjęcia konkretnych decyzji. Będziesz szukać odpowiedzi na pytania, czym masz się zajmować na polu zawodowym, co robić ze swoim związkiem, stawiać na stabilizację, czy też wyrywać się w świat.

Pan spod Ryb

Masz dość walki o doczesne dobra. Marzysz o tym, by się wyrwać z wyścigu szczurów. Intensywnie szukasz sposobów na uzyskanie wolności finansowej. Przed tobą zatem aktywny umysłowo czas, ale o stabilizacji ekonomicznej na razie musisz zapomnieć. To dopiero pierwszy krok w kierunku bogactwa.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 16-22.09
Co nas czeka w tym tygodniu. 16-22.09
Co nas czeka w ostatnim tygodniu astronomicznego lata? Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 19.09
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 16.09 - 22.09
Dla wielu z Was nadeszła chwila zderzenia z realiami. I choć nie musi to oznaczać jakiegoś kryzysu lub problemów, to jednak opozycje Słońca i Marsa oraz kwadratura Jowisza... »
Miesięczny: Wrzesień
Powakacyjne remanenty nie wychodzą szczególnie korzystnie. Przed Tobą dość trudny, męczący, wyczerpujący, chwilami nieprzyjemny i nerwowy miesiąc. Opozycja Marsa oraz kwadratura... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

ddfrf »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »