Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2018

Autor Piotr Gibaszewski

Rok 2018 jest dla Ciebie, niczym zasłużony urlop, oraz nagroda za zaliczone trudy i poświęcenia. Szybko zapomnisz o bolesnych stratach i rozczarowaniach z minionych lat. Zaczniesz zaś odcinać pierwsze kupony od wykonanej pracy, podejmowanych decyzji, przeprowadzonych bolesnych zmian i reform. Wyśmienitą passę, serię sukcesów, korzystne zmiany, uwolnienie od licznych trosk i zmartwień zapowiada trygon Jowisza, dzięki któremu dostaniesz twardy dowód na to, że warto robić swoje, że konsekwencja w działaniu i żarliwa wiara w słuszność swoich działań zawsze wygrywają. Masz szansę uwolnić się z ciasnego gorsetu ograniczeń, zobowiązań, więc przestaniesz być zakładnikiem przeszłości. Liczne podróże, wyjazdy, nowe znajomości, przyjaźnie i układy towarzyskie pozwolą Ci zobaczyć świat, który był dla Ciebie do tej pory zamknięty. Niezwykle ważne chwile czekają urodzonych między 01 a 09 marca. Koniunkcja Neptuna otworzy Was na nowe doświadczenia, oraz przyniesie duchową przemianę. 

Kalendarium
Z dużą dawką optymizmu i nadziei będziesz witać nowy rok. Do szczęśliwych wpływów Jowisza dojdzie nie mniej korzystny trygon Marsa, dzięki czemu Twoje sprawy ruszą z kopyta przy stosunkowo niewielkim zaangażowaniu i wysiłku. Jednak nie zasypiaj gruszek w popiele, ale wyciśnij z tego, co daje Ci los jak najwięcej. W lutym i w marcu szara rzeczywistość mocniej zapuka. Kwadratura Marsa przyniesie pewien zgrzyt, kryzys, pogorszenie sytuacji w relacjach i układach z ludźmi. Na szczęście to tylko chwilowe zawirowanie, które wraz z wiosną szybko się rozwieje. Przed Tobą zatem bardzo przyjemne i spokojne dni, dzięki którym odzyskasz poczucie równowagi, optymizm i dobry humor. Tegoroczne wakacje będą wyjątkowe. Doświadczysz bowiem niezwykle głębokiego relaksu i odprężenia, co fantastycznie wpłynie na Twoje samopoczucie. Jesienią wracasz do gry, co korzystnie się przełoży na osiągane wyniki i efekty. Najbardziej aktywnym momentem roku będzie grudzień. Koniunkcja Marsa dla Ci solidny zastrzyk energii, dzięki czemu pokonasz swoje kompleksy i lęki.

Energia, zdrowie
To wręcz wymarzony rok na to, by wreszcie odpocząć, zregenerować psychikę i odbudować kondycję. Zamiast się katować rygorystycznymi dietami, postaw na relaks, naturalną medycynę i fizjoterapię. Kluczem do uzdrowienia będzie szacunek dla swojego ciała, ale zarazem żelazna konsekwencja w unikaniu tego wszystkiego, co Ci szkodzi.

Praca, finanse, interesy
Optymistyczne wieści nadchodzą dla tych z Was, którzy mają za sobą bolesny czas spłaty długów, którzy wykonali kawał roboty, ale ciągle nie mogli się doczekać efektów. Na poprawę sytuacji zawodowej nie trzeba będzie długo czekać. Zarabianie pieniędzy okaże się czymś łatwym, lekkim i przyjemnym, zwłaszcza ci z Was, którzy mieli wdrukowane przekonania o tym, że na sukces trzeba sobie ciężko zapracować. 

Miłość, związki, dom
Wielu z Was ma za sobą bolesny upadek romantycznych mitów o wielkiej miłości. Powoli jednak zaczynacie rozumieć, że była to iluzja i napompowany balon. Ze zdziwieniem odkryjecie zupełnie inny wymiar uczuć – skupienie na sobie, na własnej przyjemności i komforcie. W praktyce zrozumiecie, że najbardziej kochamy i uwielbiamy tych, którzy siebie lubią, akceptują, dbają o swoje dobro i szczęście.

Pani spod Ryb
Rezygnacja z poświęcenia się dla rodziny, przyjaciół i mężczyzny jest dla Ciebie czymś nowym. Szybko Ci się to jednak spodoba, gdy zauważysz, że inni ludzie zaczynają Cię lepiej traktować, z większym szacunkiem i atencją. Mając serce pełne miłości możesz być jednocześnie bardziej stanowcza, zdecydowana i wymagająca.

Pan spod Ryb
Prawdziwym zaskoczeniem będzie dla Ciebie odkrycie, że można połączyć relaks, przyjemność, dobrą zabawę i wysoki komfort życia z szybkim, imponującym wzrostem zawodowym, wysokimi zyskami, robieniem kariery, realizacją swoich marzeń, które jeszcze niedawno wydawały się czystą abstrakcją.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.08
Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.08
Słońce wkracza w znak Panny, ale to nadal znak zodiaku lata, więc nie żegnamy jeszcze wakacji. Co nas zatem czeka w nadchodzącym tygodniu? Czy pogoda sprzyjać będzie plażowaniu, a nastroje będą nadal dopisywać? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.08
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.08 - 26.08
Przed Wami przyjemny i zarazem bardzo ciekawy wakacyjny tydzień, co dobrze wróży przed wielkimi wyzwaniami i ambitnymi przedsięwzięciami, które na Was czekają. Wsparcie, pomoc,... »
Miesięczny: Sierpień
  Bardzo spokojnie, przyjemnie i miło zapowiada się dla Was druga połowa wakacji. Macie szansę zarówno na solidny, regenerujący ciało i ducha odpoczynek, jak i na tworzenie... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Alan Watts - namiętny sensualista czy wielki bodhisattwa?

Kim był Alan Watts? Ilu z was słyszało o tej nieprzeciętnej postaci? A jeśli już słyszeliście, to z kim ta osoba wam się kojarzy ? filozof, ksiądz, profesor, namiętny hedonista, a może mistyk czy guru? Poprawniej zapewne byłoby zapytać kim JEST Alan Watts? UWAGA KONKURS! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »