Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2020

Autor Piotr Gibaszewski

Zaczynasz wracać do równowagi po zaliczonych wstrząsach i huraganach, które się przewaliły przez twoje życie. To świetna okazja, by wszystko poukładać na nowo, by odzyskać grunt, poczucie emocjonalnej i duchowej równowagi. Taki nieco spokojniejszy rok to dla ciebie prawdziwe błogosławieństwo. Możesz wrócić do swoich planów, marzeń i celów, które trzeba było odłożyć na inny czas. Będziesz mieć więcej czasu zarówno dla rodziny, dla bliskich i przyjaciół, ale przede wszystkim – dla siebie. Najprzyjemniejsze chwile czekają urodzonych między 12 a 16 marca. Przyjazny, regenerujący wpływ sekstyla Plutona pozwoli wam odzyskać siły, sprawność, zdrowie i wiarę w pomyślną przyszłość. Urodzeni zaś między 06 a 12 marca są pod mocnym i głębokim wpływem koniunkcji Neptuna. To dla was czas wycofania się z życia, niezbędnych przemyśleń, odpuszczenia, pogodzenia i przebaczenia. Ten psychoterapeutyczny wpływ Neptuna pomoże wam jednak zostawić przeszłość, bliskich, którzy odeszli, pogodzić się ze stratami, porażkami i rozczarowaniami.

Kalendarium
Rok 2020 zaczyna się dla ciebie trudnym akcentem, serią dużych przeciążeń, napięć i zmagań. Kwadratura Marsa wrzuci cię w sam środek bitwy, więc musisz się dobrze przygotować, postawić na rozsądny plan, wnikliwie przemyślaną strategię. Kryzys nie potrwa jednak długo. Już w połowie lutego poczujesz znaczącą ulgę i uspokojenie sytuacji. Przełom zimy i początek wiosny zapowiada się miło i spokojnie, więc masz wtedy szansę się ze wszystkim ogarnąć. W maju i w czerwcu zaś wskakujesz na wysokie obroty. Zdecydowane przyspieszenie, mobilizację, obudzenie ducha bojowego, przypływ mocy i pasji zapowiada koniunkcja Marsa. Wyjdziesz z defensywy i przejdziesz do ataku. To świetny czas na duże, trudne, ambitne, ryzykowne i wyczerpujące projekty, przedsięwzięcia i cele. Dasz sobie z nimi radę doskonale. W drugiej połowie roku stawiaj na coś przyjemnego, miłego i lekkiego. Latem zafunduj sobie solidny odpoczynek, a jesienią wróć do ulubionych zainteresowań i hobby.

Energia, zdrowie
Twój organizm domaga się relaksu, odprężenia, spokoju i błogości. Nie żałuj sobie tego, gdyż to najszybszy i najlepszy sposób na to, by wrócić do zdrowia i odzyskać siłę ducha. Nie jest to zatem czas na jakieś radykalne diety, zbyt forsowne ćwiczenia i zabiegi. Postaw na zdrową, naturalną ale energetyzującą żywność, suplementy i zioła. Doskonałe wyniki przyniesie medytacja, joga, mindfulness i psychoterapia.

Praca, finanse, interesy
Nie ma sensu rzucać się na jakieś duże, ambitne, trudne, wymagające dużych przeciążeń projekty i interesy. Może ci po prostu zabraknąć konsekwencji i determinacji. Jedynym momentem roku, w którym warto zawalczyć o wysoką stawkę, jest wiosna. Postaraj się jednak wyznaczyć sobie jakieś konkretne zadanie lub cel, które są dla ciebie osiągalne. Zawalcz o podwyżkę, awans, wynegocjuj dobry kontakt lub umowę.

Miłość, związki, dom
Przed tobą przyjemny, sprzyjający uczuciom i kontaktom z bliskimi rok. To bardzo dobry czas dla związków, które mają za sobą kryzys. Odbudowa wzajemnego zaufania i intymności będzie wam szła doskonale. Dla singli zaś to rok testów i eksperymentów. Będziesz mieć okazję sprawdzić, z kim jest ci po drodze, czego zaś nie życzysz sobie w relacji. Nie ma mowy o smutku spowodowanym samotnością. Jeśli chcesz stworzyć z kimś udany związek, stwórz go najpierw ze sobą. 

Pani spod Ryb
Celem twojego życia nie może być wieczne poświęcanie się dla bliskich i partnera, troszczenie się o biednych i nieszczęśników. Pora byś zadbała o swoją prywatność, zapewniła sobie spokój, dała sobie czas, a nawet odrobinę samotności. Zacznij wreszcie stawiać warunki, jasno nazywać swoje potrzeby.

Pan spod Ryb
Czasami masz już dość wiecznej gonitwy za pieniędzmi, karierą, złudnymi, fałszywymi celami życiowymi. Rozwiązaniem jest ograniczenie potrzeb, okiełznanie ambicji, rezygnacja z tego, co jest zbędne. Zaoszczędzoną energię możesz przeznaczyć na prawdziwe pasje i marzenia, których sobie całe życie odmawiałeś.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 13-19.07
Co nas czeka w tym tygodniu. 13-19.07
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 14.07
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 13.07 - 19.07
Przed Wami jeden z najprzyjemniejszych, najbardziej wesołych, szczęśliwych, a zarazem  najbardziej ekscytujących i aktywnych tygodni tego roku. Gdziekolwiek będziecie spędzać czas: w... »
Miesięczny: Lipiec
Masz szansę wreszcie odpocząć po niezwykle intensywnej i pracowitej wiośnie. Sekstyl Plutona sprawia, że mocno opadnie poziom stresu, emocji i napięcia, a Ty wreszcie zapanujesz nad... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Trudna decyzja

Pewne rzeczy po prostu muszą się wydarzyć, byśmy mogli się czegoś nauczyć. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »