Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2023

Autor Piotr Gibaszewski

Przed wami trudny, naznaczony licznymi wyzwaniami i zmaganiami rok. Zwłaszcza urodzeni w I dekadzie znaku muszą się przygotować na solidny maraton. Koniunkcja Saturna jest zapowiedzią nieprzyjemnego i twardego testu. To swoiste pokerowe „sprawdzam” ujawni, na czym stoicie, na czym było zbudowane wasze życie. To zderzenie ducha z materią może mieć jednak dla was korzystne konsekwencje. Porzucicie fantazje, złudzenia i iluzje, w jakie zawsze łatwo się pakujecie. Wyjątkowy czas czeka też urodzonych między 12 a 19 marca. Koniunkcja władcy waszego znaku – Neptuna – sprawia, że przeżyjecie proces głębokiej wewnętrznej przemiany, poznania siebie, finału długiej drogi zmierzającej w stronę poznania swojego przeznaczenia i życiowego powołania. To doświadczenie, choć chwilami niełatwe, prowadzić was będzie do szczęścia. Wspierać was bowiem będą pomyślne wpływy sekstyla Plutona, dzięki któremu porzucicie stare role, funkcje, zużyte układy, relacje i więzi. 

Kalendarium
Zwykle zima jest dla ciebie łaskawa, jednak tym razem trzeba się będzie zmierzyć z dużą dawką problemów i przeciwności losu. Kwadratura Marsa, a od marca również koniunkcja Saturna, są zapowiedzią nieprzyjemnej konfrontacji z rzeczywistością, z nieprzerobionymi lekcjami, słabościami ciała i umysłu. Wiosną możesz liczyć na dużą poprawę. Trygon Marsa pozwoli wziąć głęboki oddech, wzmocni ciało i psychikę. Lato może być jednym z trudniejszych momentów roku. Opozycja Marsa jest zapowiedzią obniżenia lotów, osłabienia formy i nastroju. Ale to zarazem idealny czas na odpoczynek, zawieszenie wszystkich męczących, obciążających czynności i zadań. Najprzyjemniej zrobi się jesienią. W październiku i w listopadzie będziesz pod wpływem trygona Marsa, co pozwoli ci odrobić straty, odzyskać poczucie spokoju i komfortu. W grudniu jednak znów odezwie się szara rzeczywistość. Kwadratura Marsa zmusi cię do ostrego galopu, po to by się ze wszystkim uporać do końca roku.

Energia, zdrowie
Musisz w tym roku mocno się za siebie zabrać. Nie będzie żadnej ulgowej taryfy dla złych nawyków żywieniowych, zaniedbań, lekceważenia ostrzegawczych sygnałów płynących z ciała i psychiki. Kluczem do zdrowia fizycznego i emocjonalnego będzie regularność, samodyscyplina, umiarkowanie i rozsądek. Nie podejmuj żadnych desperackich działań i decyzji, lecz dbaj o balans i taoistyczną harmonię ducha i umysłu.

Praca, finanse, interesy
Nie masz wielkich osobistych potrzeb i ambicji. Umiesz żyć skromnie, nie pragniesz sukcesów i zaszczytów. Tym łatwiej przechodzisz przez chude lata, a taki właśnie rok się dla ciebie szykuje. Jednak nie wolno ci się nastawiać na biedę. Przeciwnie. Wykorzystaj kryzys jako okazję do zrobienia solidnych porządków, spłacaj długi, wyjaśniaj problemy prawne i urzędowe. 

Miłość, związki, dom
Mówi się, że proza życia jest wielkim wrogiem miłości. Ale przesadny romantyzm może być czymś znacznie gorszym. Życie od uniesień, po upadek, od nadziei, po poczucie straty, do niczego dobrego nie może doprowadzić. Postaw sobie w tym roku cel, jakim będzie odzyskanie zdrowej równowagi tam, gdzie stale wieją wichry namiętności, gdzie szaleją uczuciowe burze. 

Pani spod Ryb
Twoja wyjątkowa subtelność, delikatność i empatia to wspaniałe cechy. W tym roku stawiaj również na stanowczość, konkretność, nie ulegaj manipulacjom i naciskom. Udowodnij, że prawdziwa kobieta może być jednocześnie wrażliwa i mieć otwarte serce, a zarazem może być silna, twarda i mocno stojąca na ziemi.

Pan spod Ryb
Zrób sobie solidny rachunek sumienia, oddziel ziarno od plew, nazwij po imieniu wszystko to, co jest dobre i to, co złe. Przestań uciekać od nękających cię problemów, ale staw im czoła, nawet jeśli oznaczałoby to przykre i bolesne lekcje. Na nagrodę za odwagę nie trzeba będzie długo czekać.

 
Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 3 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 27.03
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 27.03 - 02.04
Ten tydzień zapowiada się dla Ciebie znakomicie. Świadomość, że Twoje sprawy zaczynają przyspieszać, że odzyskujesz siły i energię, wspierają szczęśliwe i korzystne wpływy trygona... »
Miesięczny: Marca
Przełom zimy i wiosny nie zapowiada się dla Ciebie szczególnie przyjemnie. Zaczną wychodzić po zimie błędy w odżywianiu, niedoleczone przeziębienia, infekcje i kontuzje. Kwadratura... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               

Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Numerologia chaldejska - Heather Alicia Lagan

Numerologia chaldejska to dziedzina odmienna od powszechnie znanej numerologii (tzw. pitagorejskiej). Zobacz! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »