Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2017

Autor Piotr Gibaszewski

Masz za sobą trudny i kryzysowy czas. Rok 2017 też nie zapowiada się ulgowo. Najwięcej batów zaliczają urodzeni w III dekadzie znaku. Kwadratura Saturna ostro wypunktowała wszystkie Wasze słabości, braki i deficyty. Zderzenie z szarą rzeczywistością, płacenie rachunków za błędy i zaniechania, przykre rozczarowania związane z bliskimi – to wszystko mocno wpływa na osłabienie Waszego poczucia bezpieczeństwa. Najważniejsze chwile czekają urodzonych między 27 lutego a 07 marca. Koniunkcja Neptuna każe na nowo szukać sensu istnienia, ale też jest być może największym przełomem Waszego życia. To czas ostatecznych pożegnań, pogodzenia się z przemijaniem, ale zarazem szansa na uzdrowienie bolesnych wspomnień, zranień i traum. I choć kryzys dotknął Cię dotkliwie, to jednak wyjście z dołka to już kwestia kilku miesięcy. Już jesienią dostajesz się pod rewelacyjny wpływ trygona Jowisza, co zapowiada prawdziwy przełom. Rób więc swoje, gdyż za chwilę odzyskasz wszystko to, co przepadło.

Kalendarium

Nowy rok zaczynasz w bojowych nastrojach. Koniunkcja Marsa sprawia, że nie masz zamiaru popadać w desperację i smutek. Mocno weźmiesz się do roboty, nie ulegniesz przemocy, nie zrezygnujesz ze swoich celów. Luty i w marzec zapowiadają się całkiem spokojnie, niemal leniwie. Ostre zderzenie z realiami czeka Cię na wiosnę. Trwająca aż do połowy czerwca kwadratura Marsa mocno skomplikuje Twoją sytuację, relacje z otoczeniem, osłabi skuteczność i efektywność Twoich przedsięwzięć i interesów. Od połowy czerwca wracasz do ofensywy. Trygon Marsa pomoże Ci odzyskać siły, optymizm i psychiczną równowagę. We wrześniu na chwilę znów dopadną Cię wątpliwości, ale jesienny trygon Jowisza da Ci potężne wsparcie, wzmocni, oraz odbuduje poczucie własnej wartości. I choć w nowy rok wchodzisz z minorowymi nastrojami, to będziesz go kończyć z poczuciem tryumfu, a grudzień przyniesie niemal euforię, oraz serię błyskotliwych sukcesów i zwycięstw.

Energia, zdrowie

Musisz się liczyć ze sporym osłabieniem fizycznej sprawności, oraz dotkliwymi huśtawkami nastroju. Twój układ odpornościowy wymaga wzmocnienia, a dieta – radykalnej zmiany. Trosce o zdrowie musi towarzyszyć ruchowa aktywizacja, sportowa aktywność, oraz definitywne porzucenie szkodliwych nałogów i nawyków. Jesienią odzyskasz moc, siłę i psychiczną równowagę.

Praca, finanse, interesy

To rok trudnych, żmudnych działań, mocno angażujących przedsięwzięć, oraz ciężkiej pracy. I choć chwilami możesz mieć wszystkiego dość, gdyż początkowo efektów nie będzie widać, to jednak konsekwentne podążanie za celem zostanie sowicie nagrodzone. Już w połowie roku zaczną się pojawiać pierwsze zwiastuny poprawy. Jesienią zaś zaczyna się prawdziwa hossa i definitywny koniec zawodowego i finansowego kryzysu.

Miłość, związki, dom

Dramaturgia wydarzeń i emocji rozchwieje Twoje uczucia do niebywałego poziomu. Wbrew pozorom to wcale nie jest takie złe dla miłości i seksu. W Twoim związku wreszcie zacznie się coś dziać, ruszą zmiany, a Ty wyraźnie powiesz „dość!” wszystkim raniącym Cię zachowaniom. Ten bunt i budzenie się pasji zdecydowanie zmieni Twoje podejście do związku. Wolność stanie się ważniejsza, niż ślepa lojalność i poświęcanie się dla partnera.

Pani spod Ryb

Dojrzałaś już do odważnych decyzji, gdyż złość i niepogodzenie na stare porządki osiągnęły apogeum. Nie gaś tych emocji, nie wracaj do starej roli pokornej służki, nie bądź grzeczną dziewczynką, która wszystkich musi zadawalać. Nadchodzi czas odważnych kobiet z miłością w sercu. Przecież to dokładnie Ty!

 

Pan spod Ryb

Ekstremalne obciążenia zawodowe, walka z nałogami, kryzys w związku – tak zapamiętasz ostatnie lata. Jednak pamiętaj o tym, że cmentarze są wypełnione tymi, którzy padli kilka metrów przed metą. A zatem nie poddawaj się, nie ulegaj ponurym myślom, walcz, ale bez agresji – jak wojownik kung-fu. 

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 3 Nauka i umysłZobacz też

Światowa Medytacja: Wierzymy w inny świat!
Światowa Medytacja: Wierzymy w inny świat!
Mamy wpływ na nasze życie i świat w którym chcemy żyć poprzez zmianę wibracji na naszej planecie. Wśród nas są nauczyciele, szamani, mistrzowie, ale przede wszystkim zwykli ludzie pragnący zmiany. »
 Twój horoskop

Dzienny: 24.02
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.02 - 26.02
Odrobienie towarzyskich zaległości, poprawę w relacjach z bliskimi, uspokojenie sytuacji w związku przynoszą Ci przyjazne wpływy koniunkcji Słońca, co sprawia, że mocno złagodzi się... »
Miesięczny: Luty
To wyjątkowo pracowity i intensywny czas, więc na nudę narzekać nie będziesz. Poczucie, że czas się kończy, że stoją przed Tobą duże i poważne wyzwania, przynosi kwadratura Saturna,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Słuchaj swojego duchowego przewodnictwa

Częścią Huny, jak i w ogóle skutecznego i prawdziwego szamanizmu jest duchowe prowadzenie czy też przewodnictwo. To oczywiste, że wykracza to poza sferę tzw. zdrowego rozsądku i nauk szczegółowych. Ale co z tego? Sam ten fakt o niczym jeszcze na ten temat nie świadczy. Szamani byli i są wyjątkowymi, nieprzeciętnymi ludźmi (ze względu na osobliwość swojej profesji a nie szczególną wartość), dlatego ich pojęcie zdrowego rozsądku i wiedzy empirycznej jest zgoła inne, niż pospolite. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2017

Półkrzyż znaków kardynalnych, latawiec, zaćmienia Słońca i Księżyca, inauguracja Trumpa. Co nas zatem czeka w lutym? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na luty 2017.
więcej »