Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2018

Autor Piotr Gibaszewski

Rok 2018 jest dla Ciebie, niczym zasłużony urlop, oraz nagroda za zaliczone trudy i poświęcenia. Szybko zapomnisz o bolesnych stratach i rozczarowaniach z minionych lat. Zaczniesz zaś odcinać pierwsze kupony od wykonanej pracy, podejmowanych decyzji, przeprowadzonych bolesnych zmian i reform. Wyśmienitą passę, serię sukcesów, korzystne zmiany, uwolnienie od licznych trosk i zmartwień zapowiada trygon Jowisza, dzięki któremu dostaniesz twardy dowód na to, że warto robić swoje, że konsekwencja w działaniu i żarliwa wiara w słuszność swoich działań zawsze wygrywają. Masz szansę uwolnić się z ciasnego gorsetu ograniczeń, zobowiązań, więc przestaniesz być zakładnikiem przeszłości. Liczne podróże, wyjazdy, nowe znajomości, przyjaźnie i układy towarzyskie pozwolą Ci zobaczyć świat, który był dla Ciebie do tej pory zamknięty. Niezwykle ważne chwile czekają urodzonych między 01 a 09 marca. Koniunkcja Neptuna otworzy Was na nowe doświadczenia, oraz przyniesie duchową przemianę. 

Kalendarium
Z dużą dawką optymizmu i nadziei będziesz witać nowy rok. Do szczęśliwych wpływów Jowisza dojdzie nie mniej korzystny trygon Marsa, dzięki czemu Twoje sprawy ruszą z kopyta przy stosunkowo niewielkim zaangażowaniu i wysiłku. Jednak nie zasypiaj gruszek w popiele, ale wyciśnij z tego, co daje Ci los jak najwięcej. W lutym i w marcu szara rzeczywistość mocniej zapuka. Kwadratura Marsa przyniesie pewien zgrzyt, kryzys, pogorszenie sytuacji w relacjach i układach z ludźmi. Na szczęście to tylko chwilowe zawirowanie, które wraz z wiosną szybko się rozwieje. Przed Tobą zatem bardzo przyjemne i spokojne dni, dzięki którym odzyskasz poczucie równowagi, optymizm i dobry humor. Tegoroczne wakacje będą wyjątkowe. Doświadczysz bowiem niezwykle głębokiego relaksu i odprężenia, co fantastycznie wpłynie na Twoje samopoczucie. Jesienią wracasz do gry, co korzystnie się przełoży na osiągane wyniki i efekty. Najbardziej aktywnym momentem roku będzie grudzień. Koniunkcja Marsa dla Ci solidny zastrzyk energii, dzięki czemu pokonasz swoje kompleksy i lęki.

Energia, zdrowie
To wręcz wymarzony rok na to, by wreszcie odpocząć, zregenerować psychikę i odbudować kondycję. Zamiast się katować rygorystycznymi dietami, postaw na relaks, naturalną medycynę i fizjoterapię. Kluczem do uzdrowienia będzie szacunek dla swojego ciała, ale zarazem żelazna konsekwencja w unikaniu tego wszystkiego, co Ci szkodzi.

Praca, finanse, interesy
Optymistyczne wieści nadchodzą dla tych z Was, którzy mają za sobą bolesny czas spłaty długów, którzy wykonali kawał roboty, ale ciągle nie mogli się doczekać efektów. Na poprawę sytuacji zawodowej nie trzeba będzie długo czekać. Zarabianie pieniędzy okaże się czymś łatwym, lekkim i przyjemnym, zwłaszcza ci z Was, którzy mieli wdrukowane przekonania o tym, że na sukces trzeba sobie ciężko zapracować. 

Miłość, związki, dom
Wielu z Was ma za sobą bolesny upadek romantycznych mitów o wielkiej miłości. Powoli jednak zaczynacie rozumieć, że była to iluzja i napompowany balon. Ze zdziwieniem odkryjecie zupełnie inny wymiar uczuć – skupienie na sobie, na własnej przyjemności i komforcie. W praktyce zrozumiecie, że najbardziej kochamy i uwielbiamy tych, którzy siebie lubią, akceptują, dbają o swoje dobro i szczęście.

Pani spod Ryb
Rezygnacja z poświęcenia się dla rodziny, przyjaciół i mężczyzny jest dla Ciebie czymś nowym. Szybko Ci się to jednak spodoba, gdy zauważysz, że inni ludzie zaczynają Cię lepiej traktować, z większym szacunkiem i atencją. Mając serce pełne miłości możesz być jednocześnie bardziej stanowcza, zdecydowana i wymagająca.

Pan spod Ryb
Prawdziwym zaskoczeniem będzie dla Ciebie odkrycie, że można połączyć relaks, przyjemność, dobrą zabawę i wysoki komfort życia z szybkim, imponującym wzrostem zawodowym, wysokimi zyskami, robieniem kariery, realizacją swoich marzeń, które jeszcze niedawno wydawały się czystą abstrakcją.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 15-21.01
Co nas czeka w tym tygodniu. 15-21.01
Statystycy obliczyli, że trzeci poniedziałek stycznia to tzw. blue monday - najgorszy dzień roku. Po świątecznej i noworocznej euforii, oraz podejmowanych zobowiązaniach nic nie pozostało. Zostały zaś słone rachunki do zapłacenia i liczne pytania, na które musimy sobie odpowiedzieć. Czy zatem będzie to tak trudny dzień? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 16.01
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 15.01 - 21.01
Doskonałą formę, świetną passę w interesach, wyśmienity nastrój i samopoczucie pozwolą Ci utrzymać wspierające i przyjazne wpływy trygonów Marsa i Jowisza. Robienie... »
Miesięczny: Styczeń
Początek nowego roku zapowiada się dla Was wyjątkowo optymistycznie i radośnie. Zwłaszcza, że macie za sobą bardzo trudne chwile, a kilka poprzednich lat mocno dały Wam w kość. I choć... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

CzaroMarownik 2013

Oto wyjątkowy kalendarz, w którym czas w 2013 roku będzie płynął inaczej »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2018

Nowy rok, nowe wyzwania, nowe ciekawe figury astrologiczne. Zaczynamy rok z przytupem. W styczniu czeka nas jedna z najważniejszych figur roku 2018 - latawiec. W prognozie również horoskop nowego rządu premiera Morawieckiego. Zapraszam do lektury.
więcej »