Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2022

Autor Piotr Gibaszewski

Po kilku niezwykle ciężkich i trudnych latach los się wreszcie do ciebie uśmiechnie. Poprawę sytuacji, korzystne zmiany i wyjście z kryzysu zapowiada przyjazny i pomyślny wpływ trygona Jowisza, dzięki któremu pokonasz demony przeszłości, wyjdziesz na prostą, na nowo złapiesz wiatr w żagle i mocno ruszysz do przodu. I choć wrodzona ostrożność i skłonności do asekuracji nie skłaniają cię do ryzyka, to jednak warto wyjść wyzwaniom naprzeciw. Szansa na sukces i zwycięstwo jest bowiem wysoka. Ukojenie duszy, wyjście z dołka, pogodzenie z przemijaniem i stratami czeka urodzonych między 11 a 17 lipca. Trygon Neptuna pomoże wam zapomnieć o tym, co było złe, pozwoli uwolnić się od tego, co was trzymało przy wspomnieniach. Dużo trudniejsze chwile czekają zaś urodzonych między 17 a 23 lipca. Opozycja Plutona zakończy stary etap życia, oddali tych, których misja się już zakończyła.

Kalendarium
Przez pierwsze cztery miesiące roku trygon Jowisza mocno rozkręci cię do działania, naładuje pozytywną energią i optymizmem. Zaczniesz więc odzyskiwać stracony czas, odrobisz zaległości, odbudujesz swoją pozycję i stan posiadania. Nie unikniesz jednak nieprzyjemnego incydentu. W lutym opozycja Marsa mocno i boleśnie przypomni ci o swoich słabościach i nieodrobionych lekcjach. Ten kryzys nie potrwa jednak długo. W kwietniu i w maju będziesz pod wpływem trygona Marsa, co natychmiast przełoży się na serię sukcesów i zwycięstw. W czerwcu kwadratura Marsa i Jowisza przyhamują ten szybki pochód korzystnych zmian. I choć nie ma mowy o zmianie trendu, to jednak zauważysz mocne spowolnienie, które potrwa aż do października. Ostatnie dwa miesiące roku znów cię napędzą do działania. Wraca pomyślny trygon Jowisza, a wraz z nim sukcesy, osiągnięcia, spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Energia, zdrowie
Twój organizm i psychika powoli odbudowują się pod silnych wstrząsach z poprzednich lat. Nowy rok przyniesie wyraźną poprawę, zwłaszcza u tych, którzy długo chorowali lub wpadli w psychiczny dołek. Wyśmienite wyniki przyniesie rehabilitacja, psychoterapia, walka z uzależnieniami i naturalna medycyna. Utrwalaj zatem dobre nawyki, rygorystycznie przestrzegaj diety, dbaj o fizyczną aktywność. 

Praca, finanse, interesy
Nie należysz do ryzykantów, którzy szaleńczo rzucą się na jakiś nowy biznes, zostawią rodzinę i wyjadą w świat za przygodą. Mimo to warto nieco wyskoczyć ze strefy komfortu, zrobić coś niekonwencjonalnego i odważnego. Zmiana pracy, przeprowadzka lub wyjazd do innego miasta bardzo dobrze ci zrobią i otworzą cię na nowe możliwości, zawodowy awans, prestiż i uznanie.

Miłość, związki, dom
Twój uczuciowy konserwatyzm pozwala ci budować trwałe i stabilne więzi, co wzmacnia rodzinną relację i poczucie bezpieczeństwa. Jednak czasem prowadzi to do stagnacji i trwania przy kimś, z kim namiętności się już dawno wypaliły. Pora przestać żyć przeszłością i wspomnieniami. Na horyzoncie czekają zmiany, nowe miłosne szanse i nadzieje, które przynosi los.

Pani Rak
Masz potrzebę, by się zająć sobą. Niekoniecznie to oznacza, że wrócisz do tradycyjnych ról i funkcji. Możesz połączyć domową stabilizację z zadbaniem o siebie, swój potencjał, szczęście i zadowolenie. Nie musisz podejmować trudnych decyzji – kariera lub rodzina. Możesz mieć jedno i drugie.

Pan Rak
Święty spokój to twój upragniony cel i wyobrażone źródło szczęścia, a zarazem coś, co jest groźne, gdyż łatwo może cię wpędzić w stagnację i zastój. Uważaj zatem, by zapowiedziane sukcesy cię nie uśpiły, nie zatrzymały na drodze do zmian i postępu. Spokojne życie nie musi być nudne.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 3 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 25.06
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.06 - 26.06
Ostatnie tygodnie mocno Ci się dały we znaki, na co duży wpływ miały kwadratury Marsa i Jowisza. Zmęczenie, nerwy, psychiczne wyczerpanie i zdrowotne komplikacje mogły Cię nawet solidnie... »
Miesięczny: Czerwca
Zmęczenie, wyczerpanie i stres mocno Ci się dają we znaki. Kwadratura Marsa sprawia, że trudno Ci znaleźć czas dla siebie, że ciągle coś Ci się zwala na głowę, a nawał pracy, pilne... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Holopono

Praktyka holopono pozwala rozpoznać i przezwyciężyć uwarunkowania. Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo nasze przekonania, nasze myślenie, nasze nawykowe, negatywne wzorce wpływają na postrzeganie rzeczywistości. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »