Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2017

Autor Piotr Gibaszewski

Twoja natura domatora będzie w tym roku wystawiona na dużą próbę, a o świętym spokoju możesz zapomnieć. Los będzie bowiem stawiać na Twojej drodze liczne wyzwania, nowości i niespodzianki. Szybko jednak zrozumiesz, że to tak naprawdę wielka szansa na to, by wyrwać się z poczucia stagnacji i zastoju. I choć nie lubisz zmian, to jednak przed nimi nie uciekniesz. Zwłaszcza urodzeni w III dekadzie znaku, na skutek kwadratury Urana, powinni mieć plan B, jakieś alternatywne rozwiązanie, gdyż kurczowe trzymanie się tego, co znane i pewne, jest skazane na bolesną porażkę. Najtrudniejsze chwile czekają urodzonych między 08 a 14 lipca. Opozycja Plutona jest zapowiedzią żegnania się ze starymi układami, znajomościami i relacjami. Urodzeni zaś między 30 czerwca a 08 lipca poczują upragnioną ulgę, odprężenie, powrót nadziei i optymizmu po niezwykle trudnych dla Was latach. Trygon Neptuna uzdrowi Waszą duszę, odnowi więzi, pozwoli znaleźć nowy sens i cel życia.

Kalendarium

Miły start na nowy rok zapewni Wam trygon Marsa. Jednak twarda rzeczywistość szybko sprowadzi Cię do parteru. Kwadratura Marsa sprawia, że zima będzie męcząca, trudna, a nawet kryzysowa. Zdecydowany zwrot zapowiada się w czerwcu i w lipcu. Wakacyjny przełom zawdzięczać będziesz koniunkcji Marsa, która da Ci mocnego kopa, naładuje Cię energią i zmusi do ostrego galopu. I choć to początkowo nie wyda Ci się zbyt przyjemne, to jednak na świetne wyniki nie trzeba będzie długo czekać. Aż do września będziesz pod wpływem kwadratury Jowisza, która przynosząc wysokie tempo życia jednak skomplikuje rodzinnie układy i relacje. Jesień będzie trudna i męcząca. Kwadratura Marsa nie obiecuje łatwych i miłych rozwiązań. Jednak doskonały wpływ trygona Jowisza sprawia, że w październiku zacznie się dla Ciebie prawdziwa hossa. Rok będziesz żegnać w mieszanych nastrojach. Opozycja Saturna sprawia, że grudzień może być jednym z najbardziej wyczerpujących i pracowitych miesięcy ostatnich lat.

Energia, zdrowie

Musisz uważać, by z niczym nie przesadzić. Zarówno z obciążeniem ciała stresem, pracą i zmęczeniem, jak też zbytnim rygoryzmem dotyczącym diety i stylu życia. Bezwzględna rezygnacja z drobnych przyjemności nie ma sensu. W Twoim przypadku najważniejsza jest pogoda ducha i codzienna dawka optymizmu. Jesienią warto zrobić solidne badania, zapisać się na siłownię lub do klubu fitness.

Praca, finanse, interesy

Nie unikniesz dużych, mocno szarpiących za kieszeń wydatków i inwestycji, więc oszczędzanie w nowym roku się nie uda. Nawał spraw, remonty, rodzinne zakupy, psujące się domowe sprzęty – to wszystko zmusi Cię do solidnego główkowania z kalkulatorem w ręku. Jesienią Twoja sytuacja finansowa zdecydowanie się poprawi i wreszcie złapiesz oddech. Może warto sobie zafundować coś ekstra?

Miłość, związki, dom

I choć to nieco zwariowany, pokręcony rok, to jednak – paradoksalnie – to dobry czas na to, by nieco stracić głowę i puścić kontrolę. Zwłaszcza wiosną i w wakacje będziesz mieć poczucie większego luzu, wolności i swobody. Mała erotyczna przygoda lub romans nie będzie grzechem, jednak na poważne zobowiązania i deklaracje raczej nie licz. Bierz zatem z życia tyle, ile się da i do niczego, i nikogo, nie przywiązuj się za bardzo.

Pani Rak

Jeśli już masz dość rodzinnych obowiązków, jeśli wychowanie dzieci, zajmowanie się bliskimi Cię mocno wyczerpało, pora na małą rewolucję. Poproś bliskich i przyjaciół o to, by Cię nieco odciążyli. Jeśli zaś Twój partner powie Ci „żegnaj” nie rozpaczaj. Długa i smutna samotność Ci nie grozi.

Pan Rak

Zbyt długo schylałeś głowę przed despotycznym szefem, agresywnym klientem, egoistyczną partnerką. Pora się zbuntować, postawić twarde weto, zadbać o swoje dobro. Wstawanie z kolan nie będzie jednak takie proste. Stare schematy co chwile będą powracać, więc musisz zachować czujność.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 23-29.01
Co nas czeka w tym tygodniu. 23-29.01
Weekendowy nów Księżyca wzmocni atrakcje karnawałowych balów, sportowych szaleństw na narciarskim stoku, spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Co nas jeszcze czeka w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.01
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 16.01 - 22.01
Zima nie jest Twoją ulubioną porą roku. Opozycje Słońca i Merkurego, oraz kwadratura Jowisza, sprawiają, że łatwo może Cię dopaść przeziębienie lub przygnębienie. Odczuwać możesz... »
Miesięczny: Styczeń
W nowym roku przyjdzie się Wam zderzyć z niebagatelnymi problemami i kłopotami. Kwadratury Marsa, Jowisza i Urana sprawiają, że trzeba będzie poważnie zastanowić się nad sensem dalszej... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Tajemna historia świadomości - Nowość Wydawnictwa Illuminatio

Z tej książki dowiesz się, że przeszłość, teraźniejszość i przyszłość są ściśle ze sobą połączone, a czysta świadomość wpływa na zmianę i tworzenie rzeczywistości. Polecamy! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na rok 2017 cz. 2

Prezentujemy drugą część prognozy na rok 2017 autorstwa Piotra Gibaszewskiego. W pierwszej części autor pisał o numerologicznych konsekwencjach daty roku 2017. Druga część poświęcona jest astrologicznym układom i konfiguracjom jakie będą mieć miejsce w roku 2017? Co czeka Europę, USA, oraz inne ważne kraje na świecie? Zapraszamy.
więcej »