Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2019

Autor Piotr Gibaszewski

Minionych kilku lat nie będziesz wspominać w zbyt pogodnych barwach. Masz za sobą mocny i dotkliwy kryzys. Rok 2019 przyniesie lekką poprawę, ale nadal na wielu polach czekają cię duże wyzwania. Najwięcej powodów do optymizmu będą mieć urodzeni w I dekadzie znaku. Uspokojenie i poprawa sytuacji sprawia, że wreszcie złapiecie oddech i zaczniecie odzyskiwać grunt. Dużo trudniejsze chwile czekają urodzonych w II dekadzie znaku. Opozycja Saturna sprawia, że zwali się wam na głowę masa problemów, którym trzeba będzie stawić czoła. Natłok pracy, nowe obowiązki i zadania, przymus zmierzenia się z zaległościami – to wszystko może stać się źródłem dużego stresu i zmęczenia. Nie dotyczy to jednak urodzonych między 04 a 13 lipca. Wielkim wsparciem i pomocą służyć wam będzie pomyślny trygon Neptuna niosąc nadzieję oraz wiarę w lepszą przyszłość. Największe zmagania czekają urodzonych między 13 a 17 lipca. Opozycja Plutona sygnalizuje definitywny kres pewnego etapu życia oraz konieczność pożegnania się z przeszłością. 

Kalendarium

Pierwsze dwa miesiące roku są zapowiedzią ostrego i głębokiego kryzysu. Kwadratury Marsa i Urana sprawią, że nie będziesz wiedzieć, w co masz włożyć ręce. Albo zatem przyjmij wyzwanie i zdecydowanie rusz do boju, albo po prostu odpuść sobie wszystko i zajmij się sobą. Obie strategie mogą okazać się słuszne. Wiosna przyniesie zdecydowaną ulgę i uspokojenie sytuacji. W maju i w czerwcu warto docisnąć gaz do dechy. Znajdziesz się pod wpływem koniunkcji Marsa, co nie jest do końca przyjemne, gdyż wyrwie cię ze strefy komfortu. Jednak to doskonała szansa na to, by się uporać z tym wszystkim, co cię blokuje, ogranicza, frustruje i męczy. Wakacje zapowiadają się tak, jak należałoby sobie tego życzyć. Będą spokojne, leniwe, przyjemne, wolne od napięć i zmagań. Od początku października, aż do połowy listopada, pod wpływem kwadratury Marsa znów wrócą stare problemy. Jednak w połowie listopada i w grudniu znajdziesz się pod ogromnie przyjemnym wpływem trygona Marsa, co zarazem będzie zapowiedzią końca wieloletniego kryzysu.

Energia, zdrowie

Twój organizm i psychika są mocno przeciążone wieloletnim stresem, zmaganiami, deficytem snu, wypoczynku i poczucia bezpieczeństwa. Nieprzyjemne konsekwencje tych wpływów odczuwasz już od dawna. Zły metabolizm, problemy z krążeniem i stawami mocno dają ci się we znaki. Stawiaj zatem na dietę, rzuć nałogi, wróć do zdrowych nawyków, porannych ćwiczeń, jogi, medytacji i modlitwy.

Praca, finanse, interesy

Chwilami masz już dość wyrzeczeń, spłat długów, surowej dyscypliny finansowej i ciągle rosnących kosztów. Jednak nie tędy droga. Skup się na nowych celach, rzuć frustrującą, niskopłatną pracę, zmień otoczenie, trenuj umysł oraz skoncentruj się na świadomości obfitości. To jeszcze nie jest czas na duże, ofensywne strategie i działania. Najpierw musisz odzyskać poczucie bezpieczeństwa. Potem zaś zaczniesz ryzykowne inwestycje i interesy.

Miłość, związki, dom

Przez twoje życie uczuciowe przeleciał potężny huragan. Jednak powoli zaczynasz stawać na nogi szukając stabilnego gruntu. Pierwsze promyki nadziej pojawią się u tych z was, którzy mają za sobą bolesne rozstania i rozwody. Żałoba po stracie powoli mija, wy zaś zaczynacie odzyskiwać dobry humor i otwartość na nowe relacje. Tegoroczna wiosna przyniesie wam piękne miłosne uniesienia.

Pani Rak

Długo pielęgnowane przez ciebie plany i marzenia zaczynają zamieniać się w konkretne rozwiązania. Zastanów się zatem, czego potrzebujesz do szczęścia, czy bardziej chcesz ruszyć na polu zawodowym, czy też chcesz więcej energii poświęcić rodzinie. A może nie trzeba dokonywać bolesnych kompromisów?

Pan Rak

Twoje problemy, z którymi się zmagałeś, miały swoje przyczyny nie tylko w świecie zewnętrznym, ale również w twojej duszy i psychice. Jeśli się zatem ostro bierzesz do roboty i marzysz o sukcesach, ulecz rany przeszłości, zamknij stare sprawy, pogódź się ze stratami i z czystym kontem odważnie ruszaj do przodu.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu.  09-15.12
Co nas czeka w tym tygodniu. 09-15.12
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 11.12
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 09.12 - 15.12
Opozycje Wenus i Jowisza to sygnał, że nie możesz lekceważyć ostrzegawczych znaków i podpowiedzi. Dotyczy to przede wszystkim sfery uczuciowej i związku. Jeśli intuicja podpowiada Ci,... »
Miesięczny: Grudzień
Mijający rok dla wielu z Was był bardzo ciężki, wyczerpujący, męczący, obciążający Wasz organizm i psychikę. Kryzysów nie brakowało również w sferze partnerskiej i... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Karty. Anielskie wsparcie w miłości. Dr Doreen Virtue

Czym jest życie bez miłości? Króluje ona w filmach, literaturze, a nawet w dziecięcych bajkach. Choć jest wszechobecna, wielu z nas cierpi właśnie z powodu jej braku. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »