Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2020

Autor Piotr Gibaszewski

Ostatnie lata były dla ciebie wyjątkowo trudne, pełne dramatycznych wydarzeń, zwrotów, wstrząsów i kryzysów. I choć o wyjściu na prostą jeszcze za wcześnie, to jednak poprawa będzie widoczna i odczuwalna, zwłaszcza dla urodzonych w I dekadzie znaku. Problemy, które was nękały, odchodzą definitywnie w przeszłość. Opozycja Jowisza każe wam jednak postawić na elastyczność, porzucając  wygodne układy, gdyż nie ma mowy o powrocie do starych, dobrych czasów. Odrobina kreatywności i ryzyka wam nie zaszkodzi. Najlepsze chwile czekają urodzonych między 07 a 15 lipca. Trygon Neptuna ukoi steraną duszę, rozchwiane emocje, pomoże pogodzić się ze stratami i porażkami. To będzie jednak bardzo trudny i męczący rok dla urodzonych w III dekadzie znaku. Opozycje Saturna i Plutona będą dla was prawdziwym testem wytrzymałości, dojrzałości i mądrości. To jednak najwłaściwszy czas na radykalne, odważne, trudne ale konieczne decyzje, dzięki którym porzucicie dźwigane przez lata ciężary, wypalone związki i toksyczne relacje.

Kalendarium
Pierwszy kwartał roku przyniesie powrót starych problemów, ale również nowe wyzwania, którym trzeba będzie stawić czoła. Opozycje Marsa, Jowisza i Saturna zmuszą cię do ostrego galopu, ciężkiej, intensywnej pracy, którą trzeba wesprzeć dużą dawką konsekwencji i samodyscypliny. Wiosna przyniesie ogromną ulgę i zdecydowaną poprawę sytuacji. Nadlecą wtedy pierwsze skowronki pomyślnych zmian. Czas ten warto wykorzystać na te przedsięwzięcia, które musiały poczekać na sprzyjające wiatry. Szybciej i łatwiej osiągniesz to, co kiedyś wymagało ogromnego wysiłku, poświęceń i znoju. Latem wrócą stare problemy. Aż do listopada będziesz pod nieprzyjemnym wpływem kwadratury Marsa, co mocno może komplikować twoją sytuację, osłabiając siłę, sprawność i skuteczność. W grudniu wreszcie Saturn ci odpuści, więc w nowy rok wkraczać będziesz z nadzieją w duszy i w sercu.

Energia, zdrowie
To trudny emocjonalnie i kondycyjnie rok, a zdrowie i nastrój nie zawsze będą ci sprzyjać. Poczucie wyczerpania i przygnębienie częściej będą gościć. Ale to najwłaściwszy czas na wprowadzenie dużych, zdecydowanych zmian, porzucenie starych nawyków, złej diety i szkodliwych używek. Odchudzająca, zbilansowana dieta, sportowa aktywność i codzienna medytacja przyniosą prawdziwe cuda. 

Praca, finanse, interesy
Nie możesz ulegać iluzji, że twoje problemy ekonomiczne, długi i straty uda się naprawić, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Porzuceniu złudzeń musi zacząć towarzyszyć głęboka refleksja, solidna analiza, mądry, ambitny, ale realny plan działań. Najważniejsze są jednak decyzje – twarde, konsekwentne i odważne, ciężka praca i dobra organizacja. Na nagrodę nie trzeba będzie długo czekać.

Miłość, związki, dom
Przed tobą trudny czas w uczuciach i związku. Próby naprawiania tego, co nie udało się postawić na nogi, muszą mieć kiedyś swój kres. Jeśli więc czujesz, że twoja druga połówka nie chce brać odpowiedzialności za problemy w relacji, trzeba powiedzieć „dość”. Wiosną pojawi się nadzieja dla tych z was, którzy od dawna są samotni. To szansa na zbudowanie nowego związku, ale i okazja na płomienną miłość.

Pani Rak
Twoja troska o bliskich, chęć niesienia pomocy i poświęcenie dla partnera powinny mieć rozsądne granice. Pora, żeby to ktoś się tobą zajął i się tobą zatroszczył. Nie musisz być jędzą, złą żoną, matką lub partnerką, by zyskać uwagę i miłość. Jednak odrobina egoizmu i skupienia na sobie dobrze ci posłuży.

Pan Rak
Czasami masz wszystkiego dość grzęznąć w nawale pracy, obowiązków, zawodowych i rodzinnych trosk i zmartwień. Tak naprawdę po prostu jesteś zmęczony i potrzebujesz wytchnienia. Może być to długi urlop lub wakacje, rezygnacja z dodatkowych zajęć i pracy, obietnica, że w weekend będziesz robić wszystko, co służy twojemu ciału, duszy i emocjom.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 06-12.07
Co nas czeka w tym tygodniu. 06-12.07
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 05.07
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 29.06 - 05.07
Czwartkowa pełnia, której będzie towarzyszyć zaćmienie Księżyca, to bardzo ważne wydarzenie dla wielu z Was. I choć to trudny, psychicznie nieprzyjemny moment, jest to zarazem szansa... »
Miesięczny: Lipiec
Lipiec może Cię niezbyt przyjemnie zaskoczyć. Kwadratura Marsa oraz opozycje Jowisza, Saturna i Plutona sprawiają, że ambitne wakacyjne plany trzeba będzie odłożyć na półkę. Nie... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Pokochaj siebie

Być idealną żoną/mężem, matką/ojcem, pracownikiem, przyjacielem, mieć świetną pracę, ładny dom, samochód, wyjeżdżać na ciekawe wakacje itp., itd. Presja jest ogromna. Jeśli nie potrafimy jej sprostać to pojawia się poczucie niezadowolenia z siebie, ciągłego starania się, żyjemy jakbyśmy wspinali się na wysoki szczyt. Skąd to się bierze? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »