Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2021

Autor Piotr Gibaszewski

Mijających kilka lat będziesz wspominać, niczym ponury koszmar. Kryzys był bowiem potężny i dotkliwy. Na szczęście to już tylko wspomnienie, a poprawa sytuacji będzie widoczna na niemal każdym polu i w każdym obszarze życia. Poczucie ulgi, zrzucenia ciężarów z pleców pozwoli ci głęboko odetchnąć, odpocząć, uwolnić umysł od męczących myśli, lęków i obaw. Jeśli więc czujesz, że potrzebujesz trochę czasu, spokoju i dystansu, nie rzucaj się w nowy wir nowych działań, przedsięwzięć i interesów. Najprzyjemniejsze chwile czekają urodzonych między 10 a 17 lipca. Uzdrawiający duszę i emocje trygon Neptuna pomoże wam pogodzić się z przemijaniem, stratami i rozczarowaniami. Najtrudniejsze zaś chwile czekają urodzonych między 17 a 21 lipca. Opozycja Plutona zmusza was do pożegnania się z tym, co musi odejść. I choć momentami może być to nieprzyjemne i bolesne, szybko się przekonacie, że tak naprawdę dzieje się to dla waszego dobra. 

Kalendarium

Początek roku zapowiada się dla ciebie wyjątkowo spokojnie, bez pośpiechu, gonitwy i stresu. Z drugiej zaś strony możesz mieć też poczucie stagnacji i zastoju. W maju zaś nadchodzi zdecydowana zmiana i przyspieszenie. Koniunkcja Marsa oraz trygon Jowisza sprawiają, że znudzi ci się dumanie nad sensem życia i swoim miejscu na świecie, więc ruszysz mocno do działania. Postęp będzie imponujący, a wyniki przejdą twoje najśmielsze oczekiwania. Ta fantastyczna hossa trwać będzie do połowy wakacji, więc w lipcu nie myśl o leniwym wylegiwaniu na plaży, lecz bierz się do roboty, gdyż szkoda marnować tak dobrych dni. Na urlop zaś wyjeżdżaj w sierpniu, w którym obroty i tempo życia mocno się spowolnią. We wrześniu i w październiku wracają stare problemy. Kwadratura Marsa zapowiada twarde lądowanie. Ostatnie dwa miesiące roku, dzięki przyjaznym wpływom trygona Marsa, znów przyniosą przypływ pomyślności, dobrobytu, szczęścia i sukcesów.

Energia, zdrowie

Nękające cię dolegliwości fizyczne oraz huśtawki emocji i spadki nastroju mocno cię osłabiły. Postaw zatem na te działania, praktyki i terapie, które wzmocnią siły odpornościowe, pomogą odbudować balans między ciałem a psychiką. Doskonałe wyniki przyniesie psychoterapia i medytacja, powrót na łono natury. Kontroluj swoje nawyki i kulinarne pokusy. Nie przesadzaj z alkoholem i słodyczami.

Praca, finanse, interesy

Miłym zaskoczeniem będzie dla ciebie okrycie, że aby osiągnąć upragnione cele, by zrealizować swoje materialne marzenia i plany, nie trzeba będzie się zarzynać i zaharowywać na śmierć. Wreszcie zrozumiesz, że prawdziwy sukces finansowy to nie kwestia heroicznych poświęceń, ale sposobu myślenia, ukierunkowania energii i uwagi. Dzięki temu praca znów zacznie ci sprawiać przyjemność.

Miłość, związki, dom

Nie lubisz, gdy na polu partnerskim dzieje się coś za szybko, zbyt intensywnie i dramaturgicznie, gdyż masz konserwatywną naturę i w związku potrzebujesz przede wszystkim spokoju i stabilizacji. Tego właśnie możesz się spodziewać w nowym roku – łagodnych nastrojów, dobrej partnerskiej komunikacji i rodzinnej sielanki. Uważaj jednak, by w miejsce rozhuśtanych emocji nie wkroczyły nuda i stagnacja.

Pani Rak

Nigdy nie startowałaś w wyścigu o miano szczególnie postępowej i progresywnej. Stajesz się bojowa i radykalna tylko wtedy, gdy czujesz zagrożenie. Na szczęście czeka cię spokojny rok, więc będziesz mogła się zająć bliskimi i poświęcić się rodzinie. Nie zapomnij jednak o sobie i swoich potrzebach.

Pan Rak

Udała ci się niezwykła sztuka, gdyż przekułeś nękający wszystkich kryzys mijającego roku w autentyczny sukces. Wreszcie zrozumiałeś, w jakim kierunku masz podążyć, co zaś jest ci niepotrzebne i zbędne. Po porzuceniu tego, co jeszcze niedawno wydawało się sensem życia, czujesz się wolny, szczęśliwy i lekki.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 09-15.08
Co nas czeka w tym tygodniu. 09-15.08
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 06.08
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 02.08 - 08.08
Nadchodzący tydzień zapowiada się dla Ciebie pod znakiem spokoju, odprężenia, zwolnienia obrotów, a nawet stagnacji i zastoju. Ma to jednak szczególnie dobre i korzystne... »
Miesięczny: Sierpień
Chwila spokoju, odprężenie ciała, psychiki i umysłu to coś, o czym marzysz już od bardzo dawna. Mocno Ci bowiem doskwierają nieprzyjemne wpływy opozycji Plutona, co odczuwasz w postaci... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Harmonizacja półkul mózgowych

Ogólnie wiemy, że prawa półkula mózgu wiąże się z intuicją, emocjonalnością skłonnościami artystycznymi i duchowością, a lewa z działaniem w materii, radzeniem sobie w społeczeństwie i z logicznym ? ścisłym myśleniem. Bywa, że mamy bardziej rozwiniętą i aktywną jedną z nich, podczas gdy druga jest uśpiona. Przeczytaj i dowiedz się jak synchronizować ich pracę. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »