Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2018

Autor Piotr Gibaszewski

Wkraczasz w kolejny etap życia, w którym trudne i kryzysowe wyzwania przeplatać się będą z momentami nadziei, niezwykłego przyspieszenia i postępu. Przed Tobą niezwykle dynamiczny, aktywny, ciekawy, choć chwilami wyczerpujący i męczący rok. Urodzeni w I dekadzie znaku muszą się przygotować na solidny maraton walki i zmagań z przeciwnościami losu. Opozycja Saturna wyciągnie na światło dzienne wszystkie ukrywane problemy, obnaży braki, słabości i ograniczenia. Urodzeni zaś w III dekadzie znaku jeszcze przez pewien czas będą odczuwać konsekwencje kwadratury Urana, która każe Wam zmienić strategię działania, wzywa do przygotowania się na liczne niespodzianki, oraz widowiskowe zwroty sytuacji. I choć chwilami możesz mieć poczucie, że wszystko idzie, jak po grudzie, to jednak doskonałe wpływy trygona Jowisza sprawiają, że w imponującym stylu będziesz pokonywać wszelkie przeciwności. Najlepsze chwile czekają urodzonych między 03 a 11 lipca. Trygon Neptuna pomoże Wam odzyskać emocjonalną równowagę i odzyskać poczucie sensu życia.

Kalendarium
W nowy rok wchodzisz z dużą porcją optymizmu i nadziei. Trygon Marsa zmotywuje Cię do działania i walki, a przypływ energii pomoże pokonać braki, słabości i kompleksy. Trudnym momentem roku będzie wiosna. Opozycja Marsa sprawia, że właśnie wtedy skumulują się problemy, przeciwności, dolegliwości ciała i duszy. I choć widać już będzie światełko nadziei, to jednak mogą się pojawiać moment zwątpienia i rezygnacji. W czerwcu poczujesz ulgę i odprężenie, więc jest szansa na wcześniejsze wakacje. Niektórych z Was czeka w lipcu duża zmiana. Zaćmienie Słońca każe Wam na nowo przemyśleć obrane kierunki i przyjętą strategię. Jednak lato będziecie wspominać bardzo dobrze. Regeneracja duszy i umysłu pozwoli Wam ruszyć z kopyta z ambitnymi planami i przedsięwzięciami. We wrześniu znów na chwilę wrócą stare problemy sygnalizowane opozycją Marsa. Jesień zapowiada się niezwykle pracowicie i intensywnie. Odrabianie zaległości i wychodzenie na prostą będzie dla Ciebie prawdziwym wyzwaniem.

Energia, zdrowie
I choć w nadchodzącym roku dopadać Cię będą fizyczne i emocjonalne dolegliwości, ujawnią się konsekwencje życia w stresie, przemęczeniu i przepracowaniu, to jednak zamiast popadać w desperację i przygnębienie, po prostu się weźmiesz za siebie. Zamiast narzekać na los, przyjmiesz niezwykle ambitny plan zmian, skupisz się na leczeniu, zdrowej diecie, postawisz na fizyczną aktywność. Akceptująca, pogodna postawa pomoże Ci odbudować jedność ciała i umysłu.

Praca, finanse, interesy
Zawodowy kryzys może być w tym roku dotkliwie i mocno odczuwalny. Dopadną Cię konsekwencje błędnych decyzji finansowych, a za unikanie konfrontacji z problemami trzeba będzie zapłacić słoną cenę. Jednak doskonałe wpływy trygona Jowisza dokonają czegoś w rodzaju cudu. Gdy już Ci się będzie wydawać, że wszystko stracone, pojawi się skuteczne rozwiązanie, nowa praca, duże zlecenie, narzekający na nadmiar gotówki, chętny do pomocy, przyjaciel lub stary znajomy.

Miłość, związki, dom
I choć chcesz wierzyć, że miłość jest wieczna, to jednak zrozumiesz, że czasem nawet silne, żarliwe uczucie może się wypalić i przeminąć. Niektórzy z Was zatem muszą się liczyć z rozstaniem, rozwodem, miłosnym rozczarowaniem. Przekonacie się jednak, że samotność jest lepsza, niż męczenie się z kimś, z kim nie jest już nam po drodze. Życie w pojedynkę nie będzie jednak trwać długo. Szybko się pojawi ktoś nowy.

Pani Rak
I choć masz w sobie ogromne pokłady cierpliwości i akceptacji, poczujesz, jak rodzi się w Tobie bunt i sprzeciw wobec wykorzystywania Twojej dobroci. Nie wolno Ci jednak gasić tego rewolucyjnego płomienia. Jeśli pójdziesz za głosem serca, będziesz niedługo wolna, szczęśliwa, pozbawiona irytującego ciężaru, który nosisz na barkach.

Pan Rak
Zbyt długo tkwiłeś w stagnacji, w oczekiwaniu na to, że kłopoty się same rozwiążą. Rozmyślanie o problemach ich nie rozwiązuje. Pokonuje je jedynie działanie, aktywność, wzięcie odpowiedzialności za swoje życie. I choć chwilami będzie ciężko, zwycięstwo jest na wyciągnięcie ręki.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 15-21.01
Co nas czeka w tym tygodniu. 15-21.01
Statystycy obliczyli, że trzeci poniedziałek stycznia to tzw. blue monday - najgorszy dzień roku. Po świątecznej i noworocznej euforii, oraz podejmowanych zobowiązaniach nic nie pozostało. Zostały zaś słone rachunki do zapłacenia i liczne pytania, na które musimy sobie odpowiedzieć. Czy zatem będzie to tak trudny dzień? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 16.01
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 15.01 - 21.01
Nerwowo, niespokojnie, ale bardzo ciekawie i intensywnie zapowiada się dla Ciebie nadchodzący tydzień. Napięcie, emocje, psychiczne i kondycyjne przeciążenia przynosić będą opozycje... »
Miesięczny: Styczeń
Bez entuzjazmu, bez optymizmu i energii będziesz witać nowy rok. Opozycje Saturna i Plutona, oraz kwadratura Urana, sprawiają, że teraz, gdy trzeba mocno ruszyć do przodu, gdy należy stawiać... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Świątynia Pura Luhur Ulu Watu

Wyobraźmy sobie piękny krajobraz złożony z 100-metrowych klifów podmywanych przez pieniste fale Oceanu Indyjskiego. Na końcu jednej ze skał, wśród egzotycznych roślin, dostrzegamy kanciasty dach niewysokiej pagody... »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2018

Nowy rok, nowe wyzwania, nowe ciekawe figury astrologiczne. Zaczynamy rok z przytupem. W styczniu czeka nas jedna z najważniejszych figur roku 2018 - latawiec. W prognozie również horoskop nowego rządu premiera Morawieckiego. Zapraszam do lektury.
więcej »