Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Maj

Autor Piotr Gibaszewski

I choć natura wybucha pełnią życia i zieleni, przed Tobą trudny, męczący, intensywny i wyczerpujący miesiąc. Opozycje Marsa i Plutona sprawiają, że właśnie teraz przyjdzie Ci się zmierzyć z ogromem ważnych, pilnych, niecierpiących zwłoki spraw i problemów. Nawał pracy, pilne zlecenia, konieczność uporządkowania spraw zawodowych, finansowe zobowiązania, wydatki, koszty i niedopinający się budżet mogą mocno nadwerężyć Twój spokój, nerwy i emocje. I choć wiosna sprzyja samopoczuciu i zdrowiu, to jednak Twój organizm i psychika mogą pod wpływem przeciążeń i stresu niedomagać. Tym bardziej szukaj spokoju, ciszy i odprężenia. Jednak możesz liczyć na zdecydowaną poprawę i przyspieszenie, które nadejdzie w połowie miesiąca. Koniunkcja Marsa oraz trygon Neptuna pozwolą Ci zrozumieć, że istnieje alternatywa wobec wszechogarniającego pośpiechu, wyścigu szczurów, pogoni za marnymi dobrami doczesnymi, złudzeniami szczęścia i sukcesu. Medytacja, joga, kontakt z naturą, relaks, oraz zmiana stylu życia pozwolą odbudować wewnętrzny ład i harmonię.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 27.05-02.06
Co nas czeka w tym tygodniu. 27.05-02.06
Pochmurna i deszczowa pogoda mogła niektórym z nas zwarzyć nastrój i humor. Jednak natura potrzebuje wilgoci, więc jeśli marzymy o smacznych truskawkach, deszcz jest im potrzebny. Jaki tydzień nas więc czeka? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 26.05
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.05 - 26.05
Tęsknota za miłością, bliskością i odprężającym seksem odezwie się w tym tygodniu ze zdwojoną siłą. Zwłaszcza ci z Was, którzy mają za sobą nieco dłuższy epizod... »
Roczny: 2019
Minionych kilku lat nie będziesz wspominać w zbyt pogodnych barwach. Masz za sobą mocny i dotkliwy kryzys. Rok 2019 przyniesie lekką poprawę, ale nadal na wielu polach czekają cię duże... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Rewolucja w postrzeganiu rzeczywistości

Chociaż żyjemy w erze informacyjnej, ludzkość bardzo szybko zmierza w kierunku ery intuicyjnej. W rezultacie tej transformacji rzeczywistość będzie funkcjonowała według innych zasad. Nauczysz się żyć w chwili obecnej i z niej będziesz czerpał radość życia. Wraz ze wzrastającą częstotliwością świata, otworzysz się na radykalną poprawę swojego życia. Autorka prezentuje proste ćwiczenia, które umożliwią pracę z energią i intuicją. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na maj

Półkrzyż znaków zmiennych sprawia, że maj może okazać się jednym z kluczowych miesięcy roku 2019. Jakie konsekwencje przyniesie światu i Polsce ta konfiguracja? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na maj.
więcej »