Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Czerwca

Autor Piotr Gibaszewski

Zmęczenie, wyczerpanie i stres mocno Ci się dają we znaki. Kwadratura Marsa sprawia, że trudno Ci znaleźć czas dla siebie, że ciągle coś Ci się zwala na głowę, a nawał pracy, pilne zadania i obowiązki zmuszają Cię do poważnego zrewidowania planów, pożegnania się z iluzjami i złudzeniami. I choć chwilami masz już serdecznie dość harówki i zmagań z losem, to jednak powoli zaczynasz ogarniać sytuację dostrzegając światełko w tunelu, dzięki korzystnym wpływom trygona Neptuna. W uczuciach jednak nadal jest pod górkę, a Twoje miłosne i erotyczne podboje stoją pod znakiem zapytania. Kwadratura Jowisza sprawia, że nie jest to najlepszy czas na składanie poważnych deklaracji uczuciowych i partnerskich, oświadczyny i ślub. Brakować Ci może dystansu, trzeźwego, chłodnego spojrzenia na obiekt swoich pragnień i tęsknot. Nim zatem złożysz przy ołtarzu sakramentalne „tak”, nim powiesz komuś „kocham”, pomyśl o swoich emocjach. Zastanów się, czy te ważne słowa płyną z głębi serca, czy też jest to tylko próba zatrzymania kogoś przy sobie.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 25.06
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.06 - 26.06
Ostatnie tygodnie mocno Ci się dały we znaki, na co duży wpływ miały kwadratury Marsa i Jowisza. Zmęczenie, nerwy, psychiczne wyczerpanie i zdrowotne komplikacje mogły Cię nawet solidnie... »
Roczny: 2022
Po kilku niezwykle ciężkich i trudnych latach los się wreszcie do ciebie uśmiechnie. Poprawę sytuacji, korzystne zmiany i wyjście z kryzysu zapowiada przyjazny i pomyślny wpływ trygona... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Efekt placebo. Naukowe dowody na uzdrawiającą moc Twojego umysłu.

Czy możliwe jest uzdrowienie za pomocą myśli ? bez użycia leków lub ingerencji chirurga? Takie przypadki zdarzają się częściej niż myślisz. Teraz możesz nie tylko poznać naukowe dowody dotyczące tego pasjonującego fenomenu, ale również świadomie zastosować go we własnym życiu. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »