Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Luty

Autor Piotr Gibaszewski

Poczucie przeciążenia stresem, nadmiarem spraw i problemów, którym musisz stawiać czoła, to nieprzyjemne konsekwencje kwadratur Marsa, Jowisza i Urana, oraz opozycji Plutona, co sprawia, że Twoja skuteczność w działaniu i wyniki w pracy mogą pozostawiać wiele do życzenia. Marazm, znużenie, brak energii i ataki lenistwa każą się poważnie zastanowić nad założonymi planami. Z niektórych projektów lepiej się wycofać, ograniczając zawodową aktywność do niezbędnego minimum. Zadbaj o swoje zdrowie, lepiej się odżywiaj i ładuj się codzienną dawką optymizmu, a szybko wrócisz do formy i aktywności. Najmniej przyjemnie zapowiada się ten miesiąc na polu miłosnym i w partnerstwie. Lutowe walentynki będą miłym akcentem w Twoim życiu uczuciowym, ale nie uzdrowią poważnych problemów trapiących Twój związek. Najlepsze chwile czekają urodzonych między 30 czerwca a 08 lipca. Trygon Neptuna pozwoli Wam znaleźć kontakt z własnym sercem i duszą.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Światowa Medytacja: Wierzymy w inny świat!
Światowa Medytacja: Wierzymy w inny świat!
Mamy wpływ na nasze życie i świat w którym chcemy żyć poprzez zmianę wibracji na naszej planecie. Wśród nas są nauczyciele, szamani, mistrzowie, ale przede wszystkim zwykli ludzie pragnący zmiany. »
 Twój horoskop

Dzienny: 24.02
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.02 - 26.02
Chwilami możesz mieć poczucie, że nie potrafisz się dogadać z bliskimi, że Wasze poglądy na ważne tematy i problemy zupełnie się rozmijają. Kwadratury Wenus, Marsa i Jowisza sprawiają,... »
Roczny: 2017
Twoja natura domatora będzie w tym roku wystawiona na dużą próbę, a o świętym spokoju możesz zapomnieć. Los będzie bowiem stawiać na Twojej drodze liczne wyzwania, nowości i... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

O Ho´oponopono

Ho´oponopono jest prostą metodą uzdrawiania. Za jej pomocą, możemy uzdrowić każdą część swojego ciała emocjonalnego i fizycznego. Rozwiązać swoje problemy życiowe, konflikty partnerskie, świat dookoła i wiele innych rzeczy. Ta metoda uznawana jest, za jedną z najbardziej efektywnych metod oczyszczania duchowego, dostępnych obecnie na świecie. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2017

Półkrzyż znaków kardynalnych, latawiec, zaćmienia Słońca i Księżyca, inauguracja Trumpa. Co nas zatem czeka w lutym? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na luty 2017.
więcej »