Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Sierpień

Autor Piotr Gibaszewski

Drugą połowę wakacji z pełną premedytacją przeznacz na lenistwo i nicnierobienie. Opozycje Saturna i Plutona sprawiają, że tracisz wszelką motywację do pracy, myślenia i działania. Jeśli więc czujesz, że nic Ci się nie chce, że wszystko Cię irytuje i drażni, jest to wyraźny znak, że Twoja podświadomość potrzebuje odpoczynku i ciszy. Nie oszukuj się, że będziesz trenować, uprawiać sport i się odchudzać. Nic z tego nie wyjdzie. Zmuszanie się do fizycznej aktywności i ruchu na niewiele się zda, gdyż tak naprawdę marzysz o tym, by się porządnie wyspać, poleżeć na trawce lub piasku. Mimo to warto postawić na zdrową dietę, większą ilość warzyw i owoców. Twój organizm szybciej się zregeneruje po miesiącach objadania się pustymi kaloriami i przetworzoną żywnością. Nie jest to także najlepszy czas w miłości i związku. Spory, napięcia i nieporozumienia nie będą czymś rzadkim. Mimo to trygon Jowisza nie pozwoli wpaść w większy dołek lub kryzys. Twój umysł pracuje jak brzytwa, więc nie zabraknie Ci ciekawych pomysłów, wizji, odkryć i inspiracji.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.08
Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.08
Słońce wkracza w znak Panny, ale to nadal znak zodiaku lata, więc nie żegnamy jeszcze wakacji. Co nas zatem czeka w nadchodzącym tygodniu? Czy pogoda sprzyjać będzie plażowaniu, a nastroje będą nadal dopisywać? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.08
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.08 - 26.08
Z intensywnym stresem, silnym napięciem, poczuciem nawału spraw na głowie, z dużą ilością zadań, ogromem pracy do wykonania muszą się liczyć urodzeni w II i III dekadzie znaku.... »
Roczny: 2018
Wkraczasz w kolejny etap życia, w którym trudne i kryzysowe wyzwania przeplatać się będą z momentami nadziei, niezwykłego przyspieszenia i postępu. Przed Tobą niezwykle dynamiczny,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Magia Związków Miłości

Szczęście w miłości - dar, sztuka a może czysta kalkulacja? Jeśli to dar, to czy jest wpisany w los, czy wypracowany, ot nagroda od dobrotliwego świata? Jeśli sztuka, to kto jest tu aktorem a kto reżyserem? Czy możemy zmienić scenariusz? Jeśli kalkulacja, to czy dusza umie liczyć? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »