Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Styczeń

Autor Piotr Gibaszewski

Bez entuzjazmu, bez optymizmu i energii będziesz witać nowy rok. Opozycje Saturna i Plutona, oraz kwadratura Urana, sprawiają, że teraz, gdy trzeba mocno ruszyć do przodu, gdy należy stawiać sobie ambitne cele i zdecydowanie ruszać do przodu, Ty odczuwasz spadek formy, sypie Ci się nastrój, walczysz z emocjami, szarpiesz się i męczysz jak dzikie zwierzę zamknięte w klatce. Jeśli więc czujesz, że nie masz żadnego pomysłu, że wszystko Cię irytuje i męczy, musisz odpuścić, uspokoić nerwy, zregenerować ciało i umysł. Taka postawa może okazać się dużo lepsza, niż szalona walka z urojonymi problemami, agresja, konfrontacja i konflikty, o które zresztą będzie wyjątkowo łatwo. Nowy rok przynosi także nowe wyzwania, dylematy i wątpliwości, które miały już wcześniej miejsce, ale teraz mocniej się ujawnią. Najwyższa pora zatem na szczerą i otwartą rozmowę z partnerem, na wyjaśnienie sobie wszelkich nieporozumień i uśmierzenie zapalnych punktów. Jednak nie ma mowy o żadnym kryzysie. Wyśmienite wpływy trygonów Marsa, Jowisza i Neptuna doskonale stabilizują Twoją sytuację zawodową i stan finansów.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 15-21.01
Co nas czeka w tym tygodniu. 15-21.01
Statystycy obliczyli, że trzeci poniedziałek stycznia to tzw. blue monday - najgorszy dzień roku. Po świątecznej i noworocznej euforii, oraz podejmowanych zobowiązaniach nic nie pozostało. Zostały zaś słone rachunki do zapłacenia i liczne pytania, na które musimy sobie odpowiedzieć. Czy zatem będzie to tak trudny dzień? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 16.01
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 15.01 - 21.01
Nerwowo, niespokojnie, ale bardzo ciekawie i intensywnie zapowiada się dla Ciebie nadchodzący tydzień. Napięcie, emocje, psychiczne i kondycyjne przeciążenia przynosić będą opozycje... »
Roczny: 2018
Wkraczasz w kolejny etap życia, w którym trudne i kryzysowe wyzwania przeplatać się będą z momentami nadziei, niezwykłego przyspieszenia i postępu. Przed Tobą niezwykle dynamiczny,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Ho oponopono wg Morranah Simeony

Ho'oponopono to petycja do Miłości, aby wypełniła sobą wszystko to, co nią nie jest. Na kursie nauczysz się oryginalniej metody Morrnah Simeony. Sprawdź terminy w swoim mieście »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2018

Nowy rok, nowe wyzwania, nowe ciekawe figury astrologiczne. Zaczynamy rok z przytupem. W styczniu czeka nas jedna z najważniejszych figur roku 2018 - latawiec. W prognozie również horoskop nowego rządu premiera Morawieckiego. Zapraszam do lektury.
więcej »