Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Czerwiec

Autor Piotr Gibaszewski

Trwający od dłuższego już czasu trudny i męczący okres w Twoim życiu, to konsekwencje kwadratur Jowisza i Urana, oraz opozycji Plutona. Zmagając się z przeciwnościami losu, walcząc ze słabościami ciała i duszy, konfrontując się z zawodowymi i finansowymi problemami przyszło Ci poznać ciemne, szare i smutne aspekty życia. Masz bowiem za sobą chwile zwątpienia, zagubienia, stresu, utraty sił i energii. Jednak nadciągające wakacje sprawiają, że dużo łatwiej, szybciej i sprawniej uporasz się z zaległościami, zaczniesz wychodzić na prostą w pracy i w interesach, przyspieszysz przygotowania do letniej sesji egzaminacyjnej na studiach. Koniunkcja Marsa da Ci potężnego kopa i zmobilizuje do działania. Poprawę zauważysz niemal w każdej dziedzinie i sferze życia. Lepsze samopoczucie i zdrowie, wyższy poziom energii, optymizm i pozytywne nastawienie do świata zakończą długi kryzys w miłości i związku. Znów zaczniesz się uwodzicielsko dookoła rozglądać.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Uzdrawiające symbole. Praktyczne zastosowanie
Uzdrawiające symbole. Praktyczne zastosowanie
Ty też możesz wykorzystać sprawdzone znaki lecznicze z całego świata. Dzięki tej książce nauczysz się korzystać z uzdrawiających symboli, które możesz malować na bolących miejscach, przenosić ich energię na wodę czy też rysować na zdjęciach rentgenowskich. »
 Twój horoskop

Dzienny: 29.06
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 26.06 - 02.07
Początek tegorocznych wakacji zapowiada się dla Ciebie po prostu znakomicie. I choć to dla Ciebie trudny, chwilami ciężki rok, w tym tygodniu poczujesz pierwszy wyraźny powiew zmian i... »
Roczny: 2017
Twoja natura domatora będzie w tym roku wystawiona na dużą próbę, a o świętym spokoju możesz zapomnieć. Los będzie bowiem stawiać na Twojej drodze liczne wyzwania, nowości i... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Joga dla Potęgi Umysłu

Czy wiecie, że zastosowanie akupunktury ucha pozwala na zwiększenie inteligencji człowieka? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2017

O zwycięstwach i porażkach Władymira Putina w cyberwojnie, o horoskopie zaprzysiężenia Emmanuela Macrona, oraz o ponurych układach w horoskopie Polski. Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2017
więcej »