Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Luty

Autor Piotr Gibaszewski

 

Do solidnej roboty muszą się zabrać urodzeni w II i III dekadzie znaku. Już od pewnego czasu znajdujecie się pod wpływem opozycji Saturna i Plutona oraz kwadratury Marsa i Urana które bezlitośnie obnażają wszelkie słabości, braki, niedociągnięcia, pozorowane działania, wyciągają na światło dzienne wszystkie stare problemy i kłopoty, z którymi sobie nie poradziliście w przeszłości. Na polu zawodowym przyniesie Wam to konieczność ostrej i solidnej mobilizacji, a zarazem potrzebę spokojnego, rzeczowego przejrzenia planów, celów i dążeń. Być może z pewnych punktów trzeba będzie zrezygnować, odpuścić sobie wybujałe wizje, oderwane od materialnej i ekonomicznej rzeczywistości. Ale i na polu partnerskim, oraz w uczuciach, nie należy liczyć na ulgową taryfę. Staniesz bowiem wobec przykrej, ale zarazem niezbędnej konieczności obiektywnego przyjrzenia się temu, jak wygląda Twój związek, kim tak naprawdę jest osoba, z którą chcesz budować wspólną przyszłość. Niektóre refleksje nie będą miłe, ale może w ten sposób zaczniesz kochać kogoś prawdziwego, nie zaś złudzenie i iluzję.

 

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.02
Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.02
Przed nami trudny, chwilami nieprzyjemny i nerwowy tydzień, w którym ani nie będziemy się cieszyć urokami zimy, a na wiosnę jest dużo za wcześnie. Jak więc zapowiadają się nadchodzące dni? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 20.02
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 18.02 - 24.02
Ten tydzień nie przyniesie Ci wielu dobrych i optymistycznych wieści. Opozycja Wenus oraz kwadratura Marsa wprawiać Cię będą w nieprzyjemny nastrój. Silna nerwowość, skłonność do... »
Roczny: 2019
Minionych kilku lat nie będziesz wspominać w zbyt pogodnych barwach. Masz za sobą mocny i dotkliwy kryzys. Rok 2019 przyniesie lekką poprawę, ale nadal na wielu polach czekają cię duże... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Efekt placebo. Naukowe dowody na uzdrawiającą moc Twojego umysłu.

Czy możliwe jest uzdrowienie za pomocą myśli ? bez użycia leków lub ingerencji chirurga? Takie przypadki zdarzają się częściej niż myślisz. Teraz możesz nie tylko poznać naukowe dowody dotyczące tego pasjonującego fenomenu, ale również świadomie zastosować go we własnym życiu. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2019

Nowy rok zaczynamy dwoma ważnymi zaćmieniami - Słońca i Księżyca oraz ciężkim półkrzyżem na pełni. Wygląda na to, że czekają nas duże i niezbyt przyjemne zawirowania. O tym, co nas czeka w styczniu pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na styczeń 2019.
więcej »