Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Marzec

Autor Piotr Gibaszewski

Marzec zapowiada się dla Ciebie nerwowo i niespokojnie. Opozycje Marsa, Saturna i Plutona, oraz kwadratura Urana, sprawiają, że stres, emocjonalne napięcie i kondycyjne przeciążenia solidnie będą Ci się dawać we znaki. Piętrzące się problemy, liczne mniejsze lub większe przeciwności, komplikujące się plany, konkurencja i rywale zmuszą Cię do niekonwencjonalnych działań, odważnych decyzji, postawienia na pomysłowość i kreatywność. Uruchomienie umysłu, rozglądanie się za nowymi szansami i możliwościami, to szansa na rozruszanie ciała, które po zimie jest nieco ospałe, a także okazja, by wzmocnić intelekt i pamięć przygotowując się do ważnych egzaminów i zaliczeń. Jednak trud i zmagania nie pójdą na marne. Wsparcie przyniosą trygony Jowisza i Neptuna, dzięki którym szybko zapanujesz nad chaosem i bałaganem. Ciężka, konsekwentna, solidna praca zacznie przynosić pierwsze efekty, co poprawi Twoją sytuację finansową i pozwoli wreszcie złapać oddech.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 3 Nauka i umysłZobacz też

Jak pracować z energią? - cz. 7
Jak pracować z energią? - cz. 7
Praktyki wewnętrzne są różnorakie. Początkujących powinny, oczywiście, interesować te najprostsze, czyli te, które można jak najszybciej zastosować dla różnych korzyści. »
 Twój horoskop

Dzienny: 24.03
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 19.03 - 25.03
Początek wiosny to wyraźny znak, że trzeba wreszcie podjąć długo odkładane decyzje, że pora na konkrety, fakty i przemyślenia, które ukierunkują Cię na konieczne zmiany. Nie... »
Roczny: 2018
Wkraczasz w kolejny etap życia, w którym trudne i kryzysowe wyzwania przeplatać się będą z momentami nadziei, niezwykłego przyspieszenia i postępu. Przed Tobą niezwykle dynamiczny,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Kochaj bliźniego jak ????

Kochaj bliźniego jak siebie samego Tak mówi powszechnie znane przykazanie. Oczywiście nie chodzi tu o miłość własną, wpatrywanie się w siebie, jak robił to w starożytności NARCYZ. Chodzi o spojrzenie na siebie z miłością, jak patrzymy na swoje dziecko. Jak możemy rozdawać innym miłość, jeżeli sami jej nie posiadamy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2018

"Generałowie lubią wiosnę", czyli o ostrym półkrzyżu na drugiej marcowej pełni, oraz inne ciekawe astrologiczne wydarzenia na niebie. Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na marzec 2018.
więcej »