Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 17.02 - 23.02

Autor Piotr Gibaszewski

Dla urodzonych w II dekadzie znaku pogodowe huśtawki nie będą straszne. I choć bardzo nie lubicie tej pory roku, a tym bardziej drugiej połowy lutego, to tym razem nie będziecie narzekać na słabe zdrowie i emocjonalne zawirowania, co jest Waszym głównym problemem na przedwiośniu. Trygon Wenus sprawia, że jesteście w bojowych nastrojach, potrzebujecie rywalizacji i walki, chcecie się sprawdzić w najtrudniejszych nawet dyscyplinach i zmaganiach. Szanse na sukces są jednak wysokie, więc nie jest to tylko jakaś przelotna emocja, lecz przejaw męskiej, kreatywnej, twórczej energii, która także i kobietom może przyjść z pomocą. Nieco słabszy czas czeka Was na polu umysłowym. Wasz intelekt pracuje na wolnych obrotach, czujecie niechęć do pracy koncepcyjnej, nauki, liczenia i analizowania informacji. Jeśli więc czujesz, że chcesz nieco zwolnić, zajmij się czymś mniej absorbującym szare komórki, a bardziej aktywizującym ciało i emocje. W tłusty czwartek i ostatni weekend karnawału możesz nieco zaszaleć, ale nie przesadzaj z jedzeniem i piciem.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.02
Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.02
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 20.02
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Miesięczny: Luty
Pod znakiem zdecydowanego uspokojenia i obniżenia poziomu napięcia zapowiada się dla Ciebie kolejny miesiąc roku, na co wpływ ma trygon Marsa. Jest to dobry czas dla tych z Was, którzy... »
Roczny: 2020
Czasami marzysz o tym, by mieć wreszcie święty spokój, by wylądować na egzotycznej wyspie i wreszcie odciąć się od wszystkich problemów i zmagań z życiem. Choć rok 2020... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Skontaktuj się ze swoim duchem

Mówiąc o duchu mam na myśli naszą własną jaźń. Duch to ty i duch to ja. Zapomnij na chwilę o religijnym czy parapsychologicznym pojęciu. Nie mówię ani o bycie niematerialnym, ani o stukających poltergeistach. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2020

Styczniowe stellum w znaku Koziorożca zdążyło przewalić się przez świat w postaci serii wstrząsów. Przed nami kolejne odsłony tego dramatu. Co z Bliskim Wschodem, co z epidemią grypy w Chinach, politycznymi i ekonomicznymi konsekwencjami zawirowań w Państwie Środka oraz co w kraju przed wiosennymi wyborami prezydenckimi? Zapraszam do lektury prognozy na luty 2020.
więcej »