Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 30.01 - 05.02

Autor Piotr Gibaszewski

Ten tydzień zapowiada się dla Was w miłości i związkach burzliwie i niespokojnie, ale zarazem ekscytująco i dynamicznie. Macie szansę przeżyć kilka miłych, przyjemnych i wesołych chwil erotycznych uniesień, ale o stabilizacji uczuciowej i budowaniu wspólnej przyszłości nie ma co marzyć. Z jednej bowiem strony sekstyl Marsa oraz trygon Jowisza zmotywują Was do przygód i ryzyka, z drugiej jednak strony opozycja Słońca oraz niedzielna pełnia Księżyca skłaniać Was będzie do robienia niezbyt mądrych i przemyślanych rzeczy w relacji i związku. Często dochodzić będzie między Wami do gorącej wymiany zdań, od której tylko krok do ostrej kłótni lub przykrego sporu. Przyczyną nieporozumień będą Wasze ambicje, wybujałe cele i wyobrażenia związane ze wspólną przyszłością. Pora trzeźwo i realnie spojrzeć na siebie i swoje marzenia. Pani Lew pomimo silnej ochoty na seks może mieć sporo problemów z odprężeniem, co pod znakiem zapytania postawi cieszenie się bliskością partnera i utrudni osiąganie satysfakcji i orgazmu. Pan Lew jest w niezłej formie i dobrze się sprawdzi w łóżku, ale powinien staranniej wybierać sobie partnerki.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 05.02
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Miesięczny: Lutego
Nie będziesz mieć zbyt wiele czasu na zastanawianie się nad tym, co w nowym roku robić. Twarda i szara rzeczywistość szybko Cię sprowadzi na ziemię i zmusi do roboty. Opozycja Saturna oraz... »
Roczny: 2023
Przed tobą trudny, naznaczony wyzwaniami, zmaganiami i dużymi przeciążeniami rok. Musisz się przygotować na solidny wycisk, trudne i twarde lekcje. Urodzeni w II i III dekadzie znaku są pod... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               

Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Gorący oddech dakini. Żeńska zasada w buddyzmie tybetańskim już na jesień!!!

Spotkanie dakini przez osobę praktykującą tantrę jest wolnym od wszelkich koncepcji, intensywnym i poruszającym przeżyciem. Niniejsza unikatowa praca, oparta na tego rodzaju osobistych doświadczeniach, zainspiruje każdego, niezależnie od płci, kto szczerze poszukuje duchowości i interesuje się tantryczną tradycją buddyzmu tybetańskiego. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »