Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 23.05 - 29.05

Autor Piotr Gibaszewski

To wprost idealny czas na to, by wreszcie nieco odpocząć, uspokoić emocje, odprężyć ciało, umysł i intelekt przy jednoczesnym uporządkowaniu spraw zawodowych i usprawnieniu efektywności w pracy i w interesach. Ten paradoks – połączenie luzu i relaksu z działaniem – uda Ci się dzięki doskonałym wpływom trygonów Wenus, Marsa i Jowisza, co sprawia, że masz szansę doświadczyć pomyślnych zmian i pozytywnych rezultatów swoich przedsięwzięć. Przy minimalnym wysiłku, ograniczonym zaangażowaniu energii, sił i środków zdobędziesz imponujące wyniki, zrealizujesz ambitne plany i błyskotliwie wyjdziesz na prostą tam, gdzie szykował się łomot i porażka. Pracy jednak w tym tygodniu nie będziesz mieć zbyt wiele, gdyż kolejny majowy długo weekend Cię wprowadzi w relaksacyjny nastrój. Twój intelekt działać będzie jednak na leniwych, niskich obrotach, więc nie oczekuj od siebie, że będziesz błyszczeć erudycją, wiedzą i inteligencją. Kwadratura Merkurego sprawia, że ważne i ambitne intelektualne plany lepiej odłożyć na inny czas.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 25.05
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Miesięczny: Maj
Pierwsze tygodnie wiosny nie były dla Ciebie szczególnie szczęśliwe i korzystne. Do starych problemów dołączyły bowiem nowe. Opozycja Saturna oraz kwadratura Urana sprawiają,... »
Roczny: 2022
Miniony rok długo zapisze się w twojej pamięci. Kryzys był mocny, głęboki i dotkliwy. Szczególnie trudne chwile mają za sobą urodzeni w II i III dekadzie znaku. W roku 2022 też nie... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Żyj każdą chwilą życia bo ważne jest Tu i Teraz

Wywiad z Heleną Knapczyk-Trzmielewską, certyfikowanym psychoterapeutą Instytutu Psychologii Stosowanej, uczestnikiem wielu warsztatów terapeutycznych m.in. Wewnętrzne Dziecko, Trening Interpersonalny , Ustawienia Systemowe B. Hellingera. W spotkaniu z drugim człowiekiem traktuje go jako jedną złożoną z umysłu, ciała i duszy całość. To co ludzkie nie jest jej obce. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »