Powrót
Lew

Horoskop - Lew

22.7 - 23.8

Rok 2024

Głównym wyzwaniem na rok 2024 jest zapanowanie nad chaosem, jaki wdarł się w twoje życie. Płacić musisz za popełnione błędy, za życzeniowe myślenie i nadmierny optymizm. Konieczność narzucenia sobie większej dyscypliny, potrzebę trzeźwej oceny sytuacji zapowiada kwadratura Jowisza, która ostrzega przed sarmackim „zastaw się, a postaw się”. Nie możesz również łapać zbyt wielu srok za ogon, co powoduje rozproszenie energii i oddala cię od realizacji upragnionych celów. Trudne chwile czekają urodzonych w III dekadzie znaku. Kwadratura Urana sprawia, że z waszych ambitnych planów i pięknych marzeń niewiele zostało. Komplikacje, zawirowania, wstrząsy i nieprzyjemne niespodzianki psują precyzyjnie skonstruowaną strategię. Największe wyzwania czekają zaś urodzonych między 23 a 26 lipca. Opozycja Plutona zmusi was do podjęcia trudnych, nieprzyjemnych, ale niezbędnych i koniecznych decyzji oraz zamknięcia starego etapu życia.

Kalendarium
Kilka pierwszych miesięcy roku zapowiada się jako męczący, nieprzyjemny i wyjątkowo nerwowy czas. Kwadratura Jowisza zmusi was do przełożenia planów, rezygnacji z niektórych ważnych celów, a zarazem wzywa do solidnych przygotowań do egzaminów, testów i zaliczeń. Najtrudniejsze chwile czekają was w lutym i w marcu. Opozycja Marsa boleśnie przetestuje wasze relacje i układy towarzyskie, wywoła napięcia, spory i konflikty. Wraz z pierwszymi wiosennymi skowronkami poczujecie poprawę. W maju dostaniecie się pod pomyślny wpływ trygona Marsa, dzięki czemu wróci optymizm, nadzieja i wiara w przyszłość. Nie najlepiej zapowiada się czerwiec i lipiec. Kwadratura Marsa zwali wam na głowę masę spraw do załatwienia, ogrom pracy i problemów do rozwiązania. Druga połowa wakacji przyniesie uspokojenie i poprawę nastroju. Ostatnie dwa miesiące roku zaś to czas pełnej mobilizacji. Przejdziecie do ofensywy, odbudujecie siły witalne i wracacie do działania. Koniunkcja Marsa wprawi, że odzyskacie poczucie pełnej kontroli nad swoim życiem.

Energia, zdrowie
Zimą musisz przestawić się na zdrowy styl życia, porzucić złe nawyki żywieniowe, nałogi i szkodliwe przyzwyczajenia. Twoja witalność będzie niska, a układ odpornościowy kiepsko będzie sobie radzić z infekcjami. Wiosną poczujesz poprawę, ale na początku lata znów mogą cię dopaść nieprzyjemne dolegliwości. Od sierpnia wracasz do formy. Nie rezygnuj jednak z dietetycznych zaleceń i sportowej aktywności.

Praca, finanse, interesy
Przed tobą trudny zawodowo i ekonomicznie czas. Sprawy nie będą się układać łatwo i bezproblemowo, szczególnie w pierwszej połowie roku. Musisz zacząć ciąć koszty, pozbyć się zbędnych pasywów oraz konsekwentnie spłacać długi. Już w wakacje możesz liczyć na dużą poprawę. Końcówka roku wynagrodzi ci straty i niedolę. Możesz liczyć na imponujące sukcesy i zwycięstwo twoich projektów i planów.

Miłość, związki, dom
Liczne emocjonalne huśtawki, wstrząsy, zmiany i zawirowania sprawią, że rok 2024 będzie w miłości burzliwy i dramatyczny. Pod znakiem zapytania stanie przyszłość waszego związku, zwłaszcza jeśli czujecie, że druga połówka się zaczyna oddalać. Sierpniowy lub wrześniowy urlop przyniesie wam ukojenie serca i dużą dawkę przyjemności. Jesienią zaś przechodzicie do ofensywy. To dobra wróżba dla cierpiących z powodu samotności singli.

Pani Lew
Proza życia i szara codzienność zabijają twój kobiecy czar i seksapil. Nie tłum zatem swojej złości, buntuj się, wyrażaj swoje potrzeby jasno, głośno i wyraźnie. Niech za tym pójdzie poszukiwanie alternatywy i nowego pomysłu na życie. Realizacja marzeń, ambicji i pragnień obudzi moc życia, witalność i kreatywność.

Pan Lew
Jeśli zaczynasz obserwować u siebie syndrom zawodowego wypalenia, chronicznego zmęczenia i przewlekłego stresu, jest to znak, że musisz odpuścić, zwolnić obroty, zmienić styl życia. Świat się nie zawali, jeśli zarobisz mniej pieniędzy, machniesz ręką na karierę, zostawisz na jakiś czas inwestycje, remonty i budowę domu.

Praca i finanse Praca i finanse
2 / 5 star star star star star
Miłość i związki Miłość i związki
1 / 5 star star star star star
Kondycja i zdrowie Kondycja i zdrowie
1 / 5 star star star star star
Nauka i umysł Nauka i umysł
1 / 5 star star star star star
Horoskop 2024