Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Czerwiec

Autor Piotr Gibaszewski

Doskonała passa w pracy, w interesach, na polu uczuciowym i w związku trwa nadal. Cały czas bowiem znajdujesz się pod szczęśliwym i sprzyjającym wpływem trygonów Saturna i Urana, dzięki którym nawet przy stosunkowo niewielkim wysiłku i nakładzie sił osiągniesz wyśmienite wyniki, zdobywasz upragnione cele, realizujesz swoje marzenia, wizje i plany. Ale pamiętaj o tym, że każda – najlepsza nawet koniunktura – kiedyś mija, więc nie tracąc czasu, pamiętając o swoich skłonnościach do lenistwa i wygody, bierz się ostro do roboty, bo gra jest warta świeczki. Najprzyjemniej czerwiec zapowiada się w miłości i uczuciach. Zakochanie, szalona miłość i ognisty seks będą mieć swój dalszy ciąg w wakacje. Twoje urlopowe plany zapowiadają się wyjątkowo atrakcyjnie, ciekawie i ekscytująco. Jednak kwadratura Neptuna sprawia, że nie jest to najlepszy czas na podejmowanie strategicznych decyzji zawodowych i finansowych, ryzykowne inwestycje, zakupy, ważne transakcje i biznesy.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Uzdrawiające symbole. Praktyczne zastosowanie
Uzdrawiające symbole. Praktyczne zastosowanie
Ty też możesz wykorzystać sprawdzone znaki lecznicze z całego świata. Dzięki tej książce nauczysz się korzystać z uzdrawiających symboli, które możesz malować na bolących miejscach, przenosić ich energię na wodę czy też rysować na zdjęciach rentgenowskich. »
 Twój horoskop

Dzienny: 29.06
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 26.06 - 02.07
O nudzie i stagnacji możesz zapomnieć. Pierwsze dni wakacji przyniosą bowiem spore przyspieszenie, liczne zmiany, nowości, niespodzianki i zaskakujące zwroty sytuacji. Kwadratura Wenus nie... »
Roczny: 2017
Coraz mocniej zaczynasz stawać na własnych nogach. Pozwoli Ci to z optymizmem pomyśleć o czekającym Cię roku 2017. Zapowiada się on dla Ciebie znakomicie, co odczujesz niemal w każdej... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Telepatia i Telesomatyka

Telepatia jest od wieków znanym zjawiskiem dla ludzkości. Wystarczy porozmawiać na ten temat z różnymi ludźmi, posłuchać relacji o ich przeżyciach, szybko można stwierdzić, że telepatia jest częścią codziennego życia. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że docierają do nich informacje w sposób pozazmysłowy, czyli bez użycia pięciu podstawowych zmysłów. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2017

O zwycięstwach i porażkach Władymira Putina w cyberwojnie, o horoskopie zaprzysiężenia Emmanuela Macrona, oraz o ponurych układach w horoskopie Polski. Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2017
więcej »