Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Luty

Autor Piotr Gibaszewski

Pod znakiem zdecydowanego uspokojenia i obniżenia poziomu napięcia zapowiada się dla Ciebie kolejny miesiąc roku, na co wpływ ma trygon Marsa. Jest to dobry czas dla tych z Was, którzy po silnych i poważnych przeciążeniach z minionego roku potrzebują odrobiny odpoczynku, odprężenia, luzu i dystansu. Kwadratura Urana zafundowała Ci bezlitosny trening wytrzymałościowy oraz ciężki łomot. Jeśli więc masz dość pracy, codziennego stresu, walki i zmagań – zwolnij obroty, zapomnij na jakiś czas o swoich ambicjach, zawodowych planach, dużych, poważnych przedsięwzięciach i finansowych inwestycjach. Niewiele bowiem z nich wyjdzie, nie osiągniesz założonych rezultatów, a jedynie stracisz czas i energię na walkę z wiatrakami. Nieco mniej powodów do optymizmu będą mieć ci z Was, którzy nie mogą sobie pozwolić na przestój lub jałowy bieg. Jednak stawianie się pod ścianą i zmuszanie do nadludzkiego wysiłku nie jest kluczem do sukcesu. Przetrzymaj ten nieco mniej aktywny czas i z wiosną ruszaj do boju.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 24.02-01.03
Co nas czeka w tym tygodniu. 24.02-01.03
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 27.02
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 24.02 - 01.03
Przed Tobą stosunkowo leniwe, spokojne dni. Jeśli więc w ostatnich tygodniach przyszło Ci się zmagać z nawałem pracy, stresem i kondycyjnymi problemami, perspektywa spokojnego tygodnia na... »
Roczny: 2020
Czasami marzysz o tym, by mieć wreszcie święty spokój, by wylądować na egzotycznej wyspie i wreszcie odciąć się od wszystkich problemów i zmagań z życiem. Choć rok 2020... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Psychometria

Umiejętności psychometryczne pomagają w pracy radiestetom. W Polsce, radiestezja jest zawodem uznawanym w prawie rzemieślniczym, podobnie jak energoterapia. Oba zawody posiadają w Polsce wielu przeciwników, którzy (niezależnie od poziomu wykształcenia, oraz pełnionych funkcji publicznych), nie zawsze posiadają właściwą i wystarczającą wiedzę na ten temat. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2020

Styczniowe stellum w znaku Koziorożca zdążyło przewalić się przez świat w postaci serii wstrząsów. Przed nami kolejne odsłony tego dramatu. Co z Bliskim Wschodem, co z epidemią grypy w Chinach, politycznymi i ekonomicznymi konsekwencjami zawirowań w Państwie Środka oraz co w kraju przed wiosennymi wyborami prezydenckimi? Zapraszam do lektury prognozy na luty 2020.
więcej »