Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Czerwiec

Autor Piotr Gibaszewski

Emocji, nerwowości, stresu i napięcia w tym miesiącu nie będzie Ci brakować. Wysoką amplitudę nastrojów i psychiczną huśtawkę przynosić Ci będzie opozycja Marsa, oraz kwadratury Jowisza i Urana, co sprawia, że o spory, konflikty, nieporozumienia, przykre wydarzenia towarzyskie, rodzinne i partnerskie nie będzie trudno. Dwa razy się zatem zastanów, nim podejmiesz pochopną decyzję, za którą trzeba będzie płacić wysoką cenę, zwłaszcza jeśli dotyczy to dużych pieniędzy, Twojej przyszłości zawodowej, interesów i pozycji społecznej. Podobnie uwaga i rozsądek potrzebne Ci będą w miłości i związkach. Z byle powodu może dojść do dzikiej awantury, sprzeczek i kłótni, więc schodź z linii strzału, nie prowokuj konfliktów, łagodź nastroje i emocje. Dodatkowo opozycja Jowisza skłania do poszukiwań swojej drogi, zachęca do twórczego podejścia do pracy, do pomysłów zawodowych i naukowych. Słuchaj przede wszystkim swojej intuicji, niż fałszywych doradców i nielojalnych przyjaciół.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 25.06-01.07
Co nas czeka w tym tygodniu. 25.06-01.07
Pierwszy tydzień wakacji będzie pełen trudnych i napięciowych układów na niebie. Jak zatem zapowiada się początek wakacji? Czy czekająca nas mocna pełnia skomplikuje urlopowe plany i letni wypoczynek? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 24.06
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 18.06 - 24.06
To niezwykle gorący, niespokojny i chwilami dramatyczny w miłości i w związku czas, na co duży wpływ ma koniunkcja Wenus, opozycja Marsa, oraz kwadratura Jowisza. W relacjach z bliską Ci... »
Roczny: 2018
Przed Tobą rok widowiskowych zmian, zaskakujących zwrotów sytuacji, wskakiwania na wzrostową falę. Nie unikniesz jednak trudnych, nerwowych, niespokojnych wydarzeń, konfliktów,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                                   


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Dlaczego fascynuje mnie Huna?

Od momentu odkrycia przez mojego męża jednego z rytuałów należących do Huny, rytuału zwanego Hooponopono, wkroczyła do naszego życia zupełnie inna dynamika, która w krótkim czasie całkowicie je zmieniła. Ciągle ucząc się coś nowego, z tej potężnej wiedzy jaką jest Huna, od różnych, bardziej i mniej znanych nauczycieli światowej sławy, szybko mijały nam miesiące, które zamieniły się już w lata. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »