Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Sierpień

Autor Piotr Gibaszewski

 

Ogromne zamieszanie, emocjonalny, psychiczny i duchowy chaos, rodzinne, uczuciowe i partnerskie perturbacje to konsekwencje opozycji Marsa oraz kwadratur Jowisza i Urana. Musisz się więc liczyć z odpływem energii, zmęczeniem, zniechęceniem, brakiem pomysłów na działania zawodowe i interesy. To najbardziej właściwy moment na to, by postawić na przebaczanie, odpuszczanie win, zapominanie o tym, co było złe, by poszukać dla siebie jakiejś metody relaksacji, odprężania, uspokajania duszy i pomocy dla ciała. Szukaj również jakiegoś rozwiązania Twojej pogmatwanej sytuacji towarzyskiej i partnerskiej – nawet jeśli miałoby to być rozstanie lub separacja. Postaraj się jedynie nie narażać swojej psychiki na niepotrzebny stres i unikaj eskalacji napięcia i emocji. Częściowe zaćmienie Słońca na nowiu Księżyca uruchomi stare lęki, wspomnienia i tęsknoty, co każe głęboko się zastanowić nad tym, czy idziesz we właściwym kierunku, czy robisz to, co daje Ci szczęście i spełnienie. Być może trzeba dokonać jakichś ważnych decyzji, obrać nowy kierunek życia oraz postawić na nowy cel.

 

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.08
Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.08
Słońce wkracza w znak Panny, ale to nadal znak zodiaku lata, więc nie żegnamy jeszcze wakacji. Co nas zatem czeka w nadchodzącym tygodniu? Czy pogoda sprzyjać będzie plażowaniu, a nastroje będą nadal dopisywać? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.08
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 20.08 - 26.08
Pod znakiem przyspieszenia, przyjemnych emocji, pozytywnych wrażeń i odczuć stać będzie dla Ciebie ten tydzień. Na nudę i stagnację nie będziesz narzekać przede wszystkim dzięki... »
Roczny: 2018
Przed Tobą rok widowiskowych zmian, zaskakujących zwrotów sytuacji, wskakiwania na wzrostową falę. Nie unikniesz jednak trudnych, nerwowych, niespokojnych wydarzeń, konfliktów,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Otwieramy się na współpracę

Po dwóch latach istnienia na rynku ezoteryki, szukamy nowych możliwości rozwoju. Otwieramy się na współpracę z osobami, które mają ''pomysł'' na nowe horyzonty, działania i cele dla serwisu Ezoter.pl »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »