Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Maj

Autor Piotr Gibaszewski

Majowe przebudzenie duszy i serca, przypływ energii i poprawę samopoczucia zawdzięczasz przyjaznym wpływom trygona Jowisza, dzięki którym masz szansę pokonać swoje męczące i irytujące dolegliwości zdrowotne, oraz wyjść z negatywnych schematów, które są konsekwencją męczącej i niosącej duże napięcia kwadratury Urana. Polepszający się nastrój, codzienny uśmiech i relaksująca porcja humoru pozwolą Ci skutecznie pokonywać życiowe trudności. Pozytywne nastawienie do świata i ludzi zaowocuje poprawą Twoich relacji, co najmocniej zauważysz na polu uczuciowym, w miłości i związkach. Nawiązywanie nowych znajomości i wchodzenie w bliskie kontakty nigdy nie było tak łatwe, jak to właśnie ma teraz miejsce. Możesz zatem liczyć na wspaniałą przygodę i erotyczną szaloną zabawę. Wystarczy, że definitywnie porzucisz swoje stare, błędne przekonania i uczuciowe schematy, które prowadziły Cię do porażek i rozczarowań. Szybko się przekonasz, że nie jest to takie trudne.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 27.05-02.06
Co nas czeka w tym tygodniu. 27.05-02.06
Pochmurna i deszczowa pogoda mogła niektórym z nas zwarzyć nastrój i humor. Jednak natura potrzebuje wilgoci, więc jeśli marzymy o smacznych truskawkach, deszcz jest im potrzebny. Jaki tydzień nas więc czeka? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 26.05
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 20.05 - 26.05
Wielu z Was musi się przygotować na niezbyt nieprzyjemny, stosunkowo trudny i męczący tydzień. Kwadratury Słońca, Merkurego i Wenus sprawiają, że coraz mocniej zaczniecie sobie... »
Roczny: 2019
Szykuje się bardzo dobry, wesoły, aktywny, dynamiczny i ciekawy rok, choć niektórzy z was muszą się liczyć ze sporą dawką wstrząsów i niekoniecznie miłych zmian. Wyśmienite... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Cud mąki kokosowej

Wreszcie pojawiła się na rynku alternatywa dla pszenicy mąka kokosowa. Osoby, które nie mogły do tej pory cieszyć się białą mąką, od dziś mają możliwość zasmakować niebiańskich potraw z mąki kokosowej. Diabetycy, alergicy i osoby na diecie bezglutenowej znajdą w tej książce ciekawe propozycje potraw, które nie tylko będą smaczne, ale też wspomogą leczenie tych dolegliwości. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na maj

Półkrzyż znaków zmiennych sprawia, że maj może okazać się jednym z kluczowych miesięcy roku 2019. Jakie konsekwencje przyniesie światu i Polsce ta konfiguracja? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na maj.
więcej »