Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Kwiecień

Autor Piotr Gibaszewski

Przed Wami znakomity, choć zarazem nerwowy i emocjonujący miesiąc. Spore zamieszanie na polu towarzyskim, kuszące propozycje i oferty, skłonność do ryzyka i zwariowanych pomysłów przynosi kwadratura Marsa, która prowokuje Cię do szukania alternatywnych rozwiązań na każdym polu i w każdej dziedzinie życia. Masz już bowiem dość nudnych układów zawodowych, tępego szefa, zastraszonych współpracowników, nędznych zarobków i umysłowej stagnacji. Warto zatem powrócić do swoich pomysłów, zarzuconych planów i idei, które niegdyś rozpalały Twoją wyobraźnię, a teraz zalegają gdzieś w szufladzie biurka. Błyskotliwe zmiany, nowości, odkrycia, inspirację i zaskakujące zwroty wydarzeń zapowiadają znakomite wpływy trygonów Saturna i Urana, dzięki którym masz szansę otworzyć się na relacje i kontakty towarzyskie, które wprowadzą świeży powiew. To zatem rewelacyjny czas dla tych z Was, którzy po rozstaniu, zaliczonej porażce uczuciowej lub utracie przyjaciela pragną się na nowo zakochać lub mają ochotę na wesołą erotyczną przygodę.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Prognoza wideo na maj 2017
Prognoza wideo na maj 2017
Uspokojenie na niebie przyniosło odwrót radykalnych trendów i politycznego szaleństwa. Czy na długo? O tym mówi Piotr Gibaszewski w swojej prognozie wideo na maj 2017. »
 Twój horoskop

Dzienny: 27.04
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 24.04 - 30.04
To o czym od zawsze tęsknisz i o czym marzysz, to pragnienie stabilizacji, komfortu, przyjemności i pozytywnej energii. Jednak na co dzień są z tym spore problemy. Chroniczny stres, gonitwa,... »
Roczny: 2017
Coraz mocniej zaczynasz stawać na własnych nogach. Pozwoli Ci to z optymizmem pomyśleć o czekającym Cię roku 2017. Zapowiada się on dla Ciebie znakomicie, co odczujesz niemal w każdej... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Projekcja astralna dla początkujących!

Praktycznie każdy, kto interesuje się duchowością, parapsychologią, magią czy ezoteryką, prędzej czy później spotka się z projekcją astralną, a na dodatek zapewne zechce się jej nauczyć. Dzięki temu przystępnemu podręcznikowi dla początkujących poznasz tajniki tej interesującej dziedziny. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza astrologiczna na kwiecień 2017

Horoskop II kadencji Tuska w Radzie UE, o horoskopie Brexitu, o przyczynach spadków notowań PiS i Kaczyńskiego, oraz o ostrej konfrontacji wokół siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej na półkrzyżu, oraz pełni. Zapraszamy do lektury prognozy na kwiecień.
więcej »