Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Kwiecień

Autor Piotr Gibaszewski

 

Dzięki koniunkcji Urana wreszcie zaczniesz wprowadzać w życie te plany i pomysły, które do tej pory owiane były mglistą zasłoną. Uprzedzenia, radykalizm, nieliczenie się z realiami i faktami już wielokrotnie torpedowały Twoje piękne wizje i marzenia. Tym razem jednak podejmiesz ryzyko, postawisz na kreatywne rozwiązania, otworzysz się na te relacje i układy, w których zmierzysz się ze swoimi demonami i fobiami. Sytuacja jednak okaże się zupełnie inna, niż należałoby się tego spodziewać, a życie Cię przyjemnie zaskoczy. Przekonasz się, że wokół Ciebie jest mnóstwo przyjaznych, ciepłych, serdecznych ludzi. Ośmieli Cię to do odważniejszych działań, więc śmielej podążysz za swoimi marzeniami. Kwiecień – dzięki wspierającym wpływom trygonów Saturna i Plutona – przyniesie Ci liczne wyjazdy i podróże, dzięki którym nawiążesz wiele nowych, ciekawych znajomości. Twój umysł zaś otrzyma nową porcję wiedzy i informacji, co szczęśliwie i zyskownie wykorzystasz w pracy, w nauce i w interesach.

 

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 22-28.04
Co nas czeka w tym tygodniu. 22-28.04
Słońca nam ostatnio nie brakowało. To zachęta to relaksu, ruchu na świeżym powietrzu i sportowej aktywności. Czy nastrój i aura będą nam sprzyjać w tym poświątecznym tygodniu, a zarazem przed majowym długim weekendem? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.04
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 15.04 - 21.04
Tegoroczna Wielkanoc zapowiada się dla Ciebie wyjątkowo przyjemnie, wesoło i przyjaźnie, a zarazem spokojnie i bez większych zawirowań. Nie masz ochoty na jakieś szczególne... »
Roczny: 2019
Przed Tobą całkiem dobry, pomyślny i korzystny czas, a na wielu polach i w wielu dziedzinach życia możesz liczyć na zdecydowany postęp i przyspieszenie. Stajesz przed szansą na uwolnienie... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Miłość Bóg i kuchnia francuska

Co może wyjść z połączenia jedzenia, duchowości i miłości? Zgrabna recepta na życie, podana w prosty i ujmujący serce sposób. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2019

Zdecydowany zwrot kwietniowych układów na niebie zapowiada ciekawy, dynamiczny i przełomowy miesiąc - zarówno dla świata, Europy, jak i dla Polski. Co nas czeka w kwietniu? O tym pisze Piotr Gibaszewski w swojej astrologicznej prognozie na kwiecień.
więcej »