Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Grudnia

Autor Piotr Gibaszewski

Mijający rok dla wielu z Was był bardzo ciężki, wyczerpujący, męczący, obciążający Wasz organizm i psychikę. Kryzysów nie brakowało również w sferze partnerskiej i uczuciowej, więc niektórzy z Was stanęli na krawędzi rozstania, rozwodu, rozpadu swoich relacji z bliską do tej pory osobą. Kwadratura Saturna oraz koniunkcja Urana jeszcze przez jakiś czas będą Wam niezwykle mocno śrubować wymagania, zmuszać do ciężkiej pracy i ogromnego wysiłku. Jednak jeśli postawicie na dystans i rozsądek, macie szansę zrozumieć, że zaliczone kryzysy, wstrząsy i porażki pomogły Wam odpowiedzieć sobie na pytanie, co tak naprawdę macie ze sobą robić, czym się zajmować, jakie cele obierać, co ma być Waszym priorytetem, a z czego należy zrezygnować i o czym zapomnieć. Grudzień przyniesie jednak zdecydowaną poprawę nastroju, samopoczucia, kondycji i zdrowia, co zawdzięczać będziecie przyjaznym wpływom sekstyla Neptuna oraz trygona Plutona. Na ulgę mogą liczyć zwłaszcza ci z Was, którzy mają za sobą trudne chwile, naznaczone chorobami, intensywnym leczeniem, lub emocjonalnym załamaniem. Święta i nowy rok zapowiadają się wyśmienicie.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 3 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 10.12
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 05.12 - 11.12
W tym tradycyjnie trudnym i nieprzyjemnym okresie roku na polu Twoich relacji i kontaktów z otoczeniem zrobi się wyjątkowo przyjemnie, miło, wesoło, serdecznie i ciepło. Niosące... »
Roczny: 2022
W twoim życiu ważny jest spokój, stabilizacja i poczucie bezpieczeństwa. Jednak rok 2022 nie będzie miły i przyjemny. Wyzwania i problemy, którym trzeba będzie stawić czoła,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               

Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Magia koloru dla początkujących! Konkurs!

Odkryj fascynujący świat barw i magię, która się za nimi kryje, bo kolory, jakimi się otaczasz, mają ogromny wpływ na samopoczucie, odczuwane emocje, poziom energii, kreatywność, a nawet apetyt bądź jego brak. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »