Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2021

Autor Piotr Gibaszewski

Nie trać nadziei, gdyż nadciąga długo upragniony kres zmagań. Wreszcie zaczynasz wypływać na spokojniejsze wody i możesz liczyć na zdecydowaną poprawę sytuacji. Poczucie ulgi, schodzący z pleców ciężar, uwolnienie się od dręczących problemów pozwoli ci wreszcie spojrzeć na swoje życie w bardziej racjonalny i chłodny sposób. I choć jeszcze daleko do przełomu i fali sukcesów, na które liczysz, to jednak poczucie, że jest zmiana, że jest inaczej, uskrzydli cię i da wiarę w pomyślną przyszłość. I choć większość z was złapie oddech, odzyska stracony czas i energię, to jednak urodzeni między 14 a 18 kwietnia nie mogą liczyć na taryfę ulgową. Kwadratura Plutona będzie dla was twardym i bolesnym testem dojrzałości, życiowej mądrości i osiągniętych rezultatów. Konieczność pożegnania się ze starym życiem, układami i relacjami zmusi was do podjęcia trudnych, ale koniecznych decyzji.

Kalendarium

Zima będzie dla ciebie łaskawa i łagodna. Nie będziesz się martwić o to, co mogłoby ci się złego przydarzyć w dobie licznych zagrożeń, epidemii i życiowych przeciwności. Rozsądnie i spokojnie podejdziesz do stojących na drodze wyzwań. Trudności mogą cię dopaść wiosną. W maju i w czerwcu będziesz pod wpływem kwadratury Marsa, co zmusi cię do ostrego galopu, stawienia czoła odłożonym problemom i zepchniętymi w kąt sprawom do załatwienia. Wakacje szykują się znakomicie. Szczególnie pomyślnie zapowiada się lipiec. Trygon Marsa sprawi, że solidnie odpoczniesz, uspokoisz nerwy, zapomnisz o męczących kłopotach. Problemy boleśnie wrócą po wakacjach. We wrześniu i w październiku będziesz pod nieprzyjemnym wpływem opozycji Marsa, co zapowiada najbardziej pracowity, męczący i znojny czas. Nagroda przyjdzie pod koniec roku. Grudniowy trygon Marsa zapewni ci dużą porcję przyjemności, zabawy, szczęścia i komfortu.

Energia, zdrowie

Twój organizm mocno nadwyrężony przeciążeniami, stresem i zmaganiami z poprzednich lat powoli zaczyna odzyskiwać formę i sprawność. To dobry rok na rehabilitację, powrót do sportowej aktywności i walki ze swoimi słabościami. Latem spędzaj dużo czasu na łonie natury. Jesienią musisz zadbać o układ odpornościowy, który może szwankować. Łatwo będzie o przeziębienie lub grypę.

Praca, finanse, interesy

Nie licz na wielki przełom i szybkie pokonanie ekonomicznego kryzysu, w którym tkwisz już od kilku lat. Wychodzenie na prostą będzie dla ciebie nie lada wyzwaniem. Nie ma mowy o złotym strzale, o hollywoodzkim scenariuszu, który rozwiąże wszystkie Twoje problemy. Stawiaj zaś na konsekwencję, oszczędność, systematyczność i umiar, tym bardziej, że nie są to twoje najmocniejsze cechy. Pamiętaj, że trening czyni mistrza.

Miłość, związki, dom

Wizje wiosennego przebudzenia mogą okazać się złudne, a na miłosne uciechy czekać musisz do wakacji. To będzie najlepszy czas na erotyczną zabawę i seks. Będziesz mieć więcej czasu na uciechy, flirty i miłosne podboje. Twarda rzeczywistość powróci jesienią. Okaże się, czy jest ci po drodze z kimś, z kim wiązać będziesz nadzieje. Końcówka roku zapowiada się doskonale. Święta i nowy rok romantycznie cię zaskoczą.

Pani Baran

I choć jesteś dzielną i odważną kobietą, nie boisz się wyzwań i lubisz walczyć, to jednak tym razem powinnaś sobie mocno odpuścić. Nie oznacza to porażki lub stagnacji. To po prostu zachęta do odpoczynku, relaksu i skupienia się na zaniedbywanych przez lata osobistych potrzebach i pragnieniach.

Pan Baran

Jeśli czujesz, że nie chcesz już dłużej się szarpać z ludźmi, z którymi cię nic nie łączy, nie wahaj się przed podjęciem trudnej decyzji o rozstaniu. Dotyczy to tak samo pracy, towarzyskich kontaktów, rodzinnych układów, jak też związku partnerskiego. Zbyt długo trwasz w poczuciu, że wreszcie się coś zmieni.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 28.10
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 25.10 - 31.10
Urodzonych w II i III dekadzie znaku czekają nerwowe, aktywne i pracowite, ale zarazem trudne i chwilami nieprzyjemne dni. Opozycje Merkurego i Marsa sprawiają, że emocji, stresu, napięcia,... »
Miesięczny: Październik
Nie mogliście ostatnio narzekać na życie i los, gdyż wiele trudnych spraw i problemów udało się Wam skutecznie załatwić i rozwiązać. Jednak w październiku ten doskonale do tej... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Wracam do Raju - wyprawa na Bali i Gili!

19 listopada - 4 grudnia 2014 r. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »