Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2017

Autor Piotr Gibaszewski

Ostatnie lata były dla Ciebie istnym torem przeszkód, oraz twardym testem wytrzymałości. W tym roku też nie możesz liczyć na ulgową taryfę. O spokoju i stabilizacji musisz zapomnieć, gdyż opozycja Jowisza będzie nieść wiele pokus za nowymi, ciekawymi przedsięwzięciami, więc raczej nie zostaniesz w strefie komfortu. Największe wyzwania czekają urodzonych w III dekadzie znaku. Koniunkcja Urana wywraca Wasz znany świat do góry nogami. I choć więcej mieliście z tego powodu problemów, niż korzyści, to jednak postęp i pomyślne zmiany będą wyraźnie zauważalne. Trygon Saturna sprawia, że kosztem poświęceń, samodyscypliny, pracowitości i uporu wyjdziecie z niemal wszystkich kłopotów. Zaczynacie zatem odzyskiwać grunt pod nogami, co pozwoli zakończyć długotrwały i bolesny kryzys. Najtrudniejsze chwile czekają zaś urodzonych między 06 a 11 kwietnia. Kwadratura Plutona każe pogodzić się z przemijaniem, stratą i porażką. I choć w genach masz waleczność, to tym razem warto odpuścić.

Kalendarium

Pierwszy kwartał roku zapowiada się bojowo, aktywnie i ambitnie. Koniunkcja Marsa sprawia, że nie zważając na zaliczone rozczarowania i porażki, dociśniesz gaz do dechy i mocno ruszysz do przodu. To niemal idealny czas na duże, trudne, ryzykowne przedsięwzięcia i projekty. Twoja natura bohatera poczuje się z tym doskonale. Od czerwca aż do połowy lipca będziesz pod wpływem kwadratury Marsa, więc nie licz na wczesne wakacje. Czeka Cię masa roboty, stres związany z dodatkowymi zleceniami, oraz duże obciążenia ciała i psychiki. Od połowy lipca aż do września będziesz pod przyjaznym wpływem trygona Marsa. To najbardziej wesoły i przyjemny czas tego roku, a zatem idealny moment na urlop lub długą podróż. Ostatni kwartał roku stoi pod znakiem ciężkiej orki, zmagań i walki. Kwadratura Marsa, a od grudnia także Saturna, to zapowiedź zderzenia z twardą rzeczywistością, konieczność porzucenia złudzeń, przymus zabrania się za to wszystko, przed czym się wzbraniasz lub czego nie chcesz uczynić. 

Energia, zdrowie

To rok skrajnych huśtawek nastroju, samopoczucia i kondycji. W pierwszym kwartale, oraz w wakacje, masz szansę zadbać o swoje zdrowie. Uprawiaj sport, zrzuć zbędne kilogramy, zapisz się na fitness, postaw na jogging, walcz ze słabościami i nałogami. Wiosną, oraz jesienią, mogą powrócić stare dolegliwości. Wtedy lepiej odpuścić i zwolnić obroty. Ale to idealny czas na urlop, rehabilitację, oraz relaksacyjne treningi i zajęcia.

Praca, finanse, interesy

I choć to niezwykle trudny, chwilami ciężki i kryzysowy zawodowo rok, to jednak wykonasz imponujący plan. A gdy już Ci się będzie wydawało, że to wszystko nie ma sensu, gdy zechcesz walnąć papierami w stół, zamknąć firmę, zdarzy się prawdziwy cud. Szybko jednak zrozumiesz, że to nie wpływ losu, ale konsekwencja żelaznej dyscypliny i pracowitości. Nie wolno Ci się zatem poddawać, gdyż meta już jest za rogiem

Miłość, związki, dom

W tym roku raczej trudno liczyć na nadmiar zmysłowych i erotycznych uniesień. To czas bolesnej weryfikacji Twoich wyobrażeń o tym, jak powinien wyglądać dobry związek, więc o rozstanie lub partnerski kryzys nie będzie trudno. Najlepszy czas na miłosne uciechy i szukanie partnera to pierwszy kwartał roku, oraz wakacje. Wtedy łatwiej Ci będzie spotkać kogoś, z kim poczujesz silną więź i namiętność.

Pani Baran

Przestań rywalizować z mężczyznami, nie wyręczaj ich od tego, z czym sami muszą sobie poradzić. Jeśli chcesz, by w Twoim związku wreszcie się poukładało, musisz przestać walczyć, przewodzić, ciągle podejmować decyzję. Pozwól mężczyźnie być facetem. Zobaczysz, jakie to przyjemne.

Pan Baran

W dawnych czasach mężczyźni udawali się na polowania i na wojny. Dziś nie muszą, ale i tak czekają Cię duże, trudne, wyzwania i cele. Przyjmij je z akceptacją, zrozumieniem, ale nie na kolanach. I choć nie będziesz zabijać dzikich bestii i smoków, to jednak stoczysz bój ze swoimi słabościami i ciemną stroną osobowości.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 23-29.10
Co nas czeka w tym tygodniu. 23-29.10
To już koniec polskiej złotej jesieni. Słońce wkracza w znak Skorpiona, więc będziemy badać ukryte tajemnice i ezoteryczne doktryny. Co nas zatem czeka w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 23.10
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 23.10 - 29.10
Dla urodzonych w I i II dekadzie znaku nadchodzący tydzień nie zapowiada się szczególnie optymistycznie. Musicie się liczyć z nasileniem problemów – niemal w każdej... »
Miesięczny: Październik
Koniunkcja Urana, oraz opozycja Jowisza, jest ważnym sygnałem dla urodzonych w III dekadzie znaku. Od dłuższego już czasu w Waszym życiu dochodzi do intensywnych zmian, rewolucyjnych... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Gdy Słońce w 1927 roku figurowało na 13° znaku wodnika świat przywitał Kenneth Wilbur Anglemeyer. Prezentując się pod ?gniewnym? nazwiskiem ? Anger, podpięty do roli producenta i reżysera filmowego przekraczał wytyczone granice w audiowizualnej estetyce. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2017

Przed nami jeden z najbogatszych w ważne wydarzenia w kluczowych dla świata horoskopach. Co nas zatem czeka w październiku? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na kolejny miesiąc.
więcej »