Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2018

Autor Piotr Gibaszewski

Przed Tobą rok wielkich i trudnych wyzwań, walki z przeciwnościami losu, z ograniczeniami ciała i umysłu. I choć trudno powiedzieć o Tobie, że uciekasz przed problemami, że łatwo ulegasz negatywnym emocjom, to jednak chwilami możesz mieć poczucie, że zbyt wiele Ci się zwaliło na głowę. Urodzeni w I dekadzie znaku dostaną się pod nieprzyjemny wpływ kwadratury Saturna, która zmusi Was do zmiany strategii działania. Zrozumiecie, że to nie czas na ułańskie szarże, na popisowe gesty i brawurę. Trzeba będzie postawić na rozsądek, rozwagę, odpowiedzialność i samodyscyplinę. Szybko się jednak przekonacie, że było warto. Niespodzianek i zaskakujących zwrotów sytuacji nie zabraknie urodzonym w III dekadzie znaku. Koniunkcja Urana zapowiada, że nic już nie będzie tak samo, jak było do tej pory. I choć może Cię to czasami mocno irytować, zrozumiesz, że to także wielka szansa, by zrobić nowy, odważny krok naprzód. Kwadratura Plutona każe urodzonym między 08 a 14 kwietnia pożegnać się ze starym życiem, znanymi, ale już wyczerpującymi się układami i relacjami.

Kalendarium
Początek roku zapowiada się całkiem spokojnie i bez wielkich wstrząsów, co pozwoli sprawnie ruszyć z ważnymi planami. Zimą – dzięki trygonowi Marsa – możesz liczyć na bardzo dobry i przyjemny czas. I choć ta pora roku nie jest twoją ulubioną, możesz liczyć na spore sukcesy, przyspieszenie i znaczący postęp na tych polach, na których sprawy nie szły ostatnio najlepiej. W kwietniu i w maju przyjdzie Ci jednak stoczyć kilka batalii. Zderzenie z twardą rzeczywistością zapowiada kwadratura Marsa. Wakacje będą aktywne, dynamiczne, ale całkiem przyjemne. Masz szansę odpocząć po trudach pierwszej połowy roku, a przy okazji nadrobić zaległości, zadbać o rodzinę i relacje z bliskimi, odzyskać formę i zdrowie. We wrześniu znów wrócą stare problemy – na szczęście tylko na chwilę. Ostatni miesiąc roku zapowiada się rewelacyjnie. Trygon Jowisza sprawi, że wskoczysz na wysokie obroty, odbudujesz zawodową pozycję, odzyskasz wiarę w przyszłość i pomyślny los.

Energia, zdrowie
I choć nie lubisz ograniczeń i pragniesz żyć na pełnych obrotach, nadchodzący rok zmusi Cię do powściągliwości w zachowaniu, oraz walki ze swoich słabościami i zachciankami. Szwankujące zdrowie i gorsza forma to konsekwencja lekceważenia ostrzegawczych sygnałów. Musisz zatem postawić na zdrową dietę, ograniczyć używki, znaleźć sposób na szkodliwe efekty ciągłego życia w stresie i chronicznym napięciu.

Praca, finanse, interesy
Płacenie rachunków za stare błędy, konieczność wywiązania się z obietnic, deklaracji i zamówień, ekonomiczne ograniczenia i straty będą dla Ciebie prawdziwym wyzwaniem w tym trudnym zawodowo roku. Ogrom pracy, który zwali Ci się na głowę, nie od razu przełoży się na wyniki, zyski i awanse. Dopiero pod koniec roku bogini Fortuna uśmiechnie się do Ciebie przynosząc obfitą nagrodę.

Miłość, związki, dom
Słowo „kryzys” często będziesz odmieniać myśląc o swoim związku i układach towarzyskich. Romantyczny mit zderzy się z szarością życia i realiami. Trzeba będzie spojrzeć trzeźwo na to, co wydawało się bajką i uosobieniem szczęścia. I choć chwilami mogą fruwać naczynia i mocne słowa, stawiaj na porozumienie, spokojną rozmowę i szczerość . Ten test partnerstwa nie musi się skończyć rozczarowaniem i rozstaniem.

Pani Baran
Zastanów się nad tym, o czym ostatnio zapomniałaś, co Ci uciekło, co straciłaś. Kariera, walka o byt, realizacja celów przyniosła Ci wiele sukcesów, ale sprawiła, że poczułaś się samotna i zmęczona. Pora przypomnieć sobie o swoich strategicznych celach, marzeniach, tęsknotach duszy i pragnieniach ciała.
 

Pan Baran
Każdy wojownik musi czasem stoczyć bitwę. Na szczęście nie będziesz musiał iść na prawdziwą wojnę, ale czeka Cię sporo wyzwań, napotkasz przeciwności, blokady i opory, które wyzwolą w Tobie bojowego ducha, furię i determinację. Nie tocz walki z ludźmi, lecz ze swoimi słabościami i wadami.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 24-30.09
Co nas czeka w tym tygodniu. 24-30.09
Witamy jesień wraz z jej wyjątkowymi nastrojami i emocjami. Nie muszą one być jednak smutne i ponure. I choć letnia aura powoli już przemija, to nadal mamy ją w naszym sercu. Jak zatem zapowiada się nadchodzący tydzień? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 23.09
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 17.09 - 23.09
Stabilizację i uspokojenie sytuacji – zwłaszcza u urodzonych w I dekadzie znaku – przynoszą przyjemne wpływy sekstyla Marsa, dzięki którym macie szansę skutecznie i... »
Miesięczny: Wrzesień
  Twoja cierpliwość, odporność psychiczna i konsekwencja zostaną poddane ciężkiej próbie. Kwadratury Marsa, Saturna i Plutona wywołują ogromne zamieszanie, są przyczyną... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

VI Konferencja PSA 22-26.05.2014

VI Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego 22-26.05.2014 r. Warszawa i internet W stronę Słońca - astrologia i osobowość. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na wrzesień 2018

Czy wielkie mocarstwa muszą się ze sobą zderzyć, czyli o dylemacie Tukidydesa, czy światowa gospdoarka osiągnęła swój szczyt, a także o tym, co czeka Polaków po wakacjach? Zapraszam do lektury astrologicznej prognizy na wrzesień.
więcej »