Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2020

Autor Piotr Gibaszewski

Przed tobą trudny, męczący, pracowity, chwilami znojny i intensywny rok. Zwali ci się na głowę mnóstwo spraw, zadań i problemów, którym trzeba będzie stawić czoła. Kwadratura Jowisza może dawać złudną nadzieję na łatwe i szybkie sukcesy. Rzeczywistość będzie jednak dużo bardziej skomplikowana. Twoja – i tak niewielka – cierpliwość będzie poddana dużej próbie wytrzymałości. Kwadratura Saturna testować będzie twoje osiągnięcia, zdobycze i stan posiadania wystawiając surową recenzję za zaniechania, błędy, lekceważenie zagrożeń, braków i niewiedzy. Nie ma jednak innej drogi, niż systematyczne, stanowcze, wytrwałe i konsekwentne dążenie do celu. Zwłaszcza urodzeni w III dekadzie znaku będą musieli się wziąć mocno do roboty, ale finał zmagań jest już bliski. Najtrudniejsze chwile czekają urodzonych między 11 a 16 kwietnia. Kwadratura Plutona uświadomi wam, że czasem trzeba się poddać przeznaczeniu, odpuścić i pogodzić ze stratą.

Kalendarium
Pierwszy kwartał roku będzie dla ciebie trudny, męczący, intensywny, ale z dużą szansą na korzystny przełom. Zmagania z twardą materią, walkę z przeciwnościami i problemami zapowiada kwadratura Saturna. W styczniu i do połowy lutego będziesz jednak pod wpływem trygona Marsa, więc nie ma mowy o kryzysie lub poddaniu się przed metą. Jednak ostatnie tygodnie zimy będą dla ciebie wyjątkowo nieprzyjemne i ciężkie. Kwadraturze Saturna towarzyszyć będzie bowiem kwadratura Marsa i Jowisza, więc wiatr może ci wiać mocno w oczy. Wiosna zapowiada się zdecydowanie spokojniej, bez większych zawirowań i kłopotów. W połowie roku wrócą stare problemy i zmagania, gdyż znów się dostaniesz pod wpływ kwadratury Saturna. Jednak twoja sytuacja będzie zdecydowanie lepsza, niż poprzednio. W drugiej połowie roku będziesz również pod bojowym, motywującym i mobilizującym wpływem koniunkcji Marsa, co zapowiada potężną ofensywę z twojej strony oraz serię sukcesów, zwycięstw i pomyślnych batalii.

Energia, zdrowie
W lutym i w marcu mogą cię dopaść męczące problemy – zdrowotne, emocjonalne i sprawnościowe. Wraz z wiosną poczujesz zdecydowaną ulgę, a i nastrój też mocno się poprawi. W drugiej połowie roku odzyskasz formę, pokonasz stare dolegliwości, skutecznie będziesz walczyć ze szkodliwymi nałogami i dolegliwościami. Stawiaj na ruch, aktywność, zmień dietę i nie poddawaj się ponurym myślom.

Praca, finanse, interesy
Nie oczekuj łatwych sukcesów i prostych rozwiązań starych problemów. Musisz się zaś liczyć z twardym, bolesnym i nieprzyjemnym zderzeniem z szarą rzeczywistością. Spłacanie długów, cięcie kosztów, surowa dyscyplina finansowa to zapowiedź mocnej ekonomicznej terapii odchudzającej. Jednak wynik tych działań będzie wyśmienity. Ukończysz rok w poczuciu tryumfu, sukcesu i spełnienia.

Miłość, związki, dom
Musisz się liczyć z potężnymi zawirowaniami na polu uczuciowym, a sytuacja w związku będzie przypominać szaloną jazdę górską kolejką. Najtrudniejszym momentem będzie zima, gdy możesz się znaleźć na zakręcie, za którym jest rozstanie lub rozwód. Zdecydowanie przyjemniej zrobi się wiosną, a w drugiej połowie roku możesz oczekiwać szczęśliwych rozwiązań nabrzmiałych problemów, nowej relacji lub porywającego romansu. 

Pani Baran
Coraz mocniej zaczynasz odczuwać frustrację, irytację i znużenie związane z blokadą, w jakim znalazło się twoje życie, twoje relacje z otoczeniem i sytuacja w związku. To doskonały rok na radykalne i odważne zmiany, więc nie zawahaj się przed tym, by wszystko postawić na jedną kartę. Ryzyko się opłaci.  

Pan Baran
Od kilku lat zmagasz się z kryzysem, który mocno ci się dał we znaki. Pierwsze jaskółki nadziei pojawią się już niedługo. Już w połowie roku passa się odwróci, a ty wracasz do gry. Nie szukaj zatem świętego spokoju i stabilizacji, ale zrób odważny i zdecydowany ruch, postaw na zmiany, zacznij coś nowego. 

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 06-12.07
Co nas czeka w tym tygodniu. 06-12.07
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 08.07
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 06.07 - 12.07
Typowa dla Was o tej porze roku nerwowość i poczucie irytacji to konsekwencje kwadratur Słońca, Merkurego i Jowisza. To także efekt długo kumulowanego stresu, napięcia, emocji, przemęczenia... »
Miesięczny: Lipiec
Kwadratury Jowisza, Saturna i Plutona dają Ci się mocno we znaki, więc jedyne o czym marzysz, to się porządnie wyspać, odprężyć ciało i umysł, odzyskać psychiczną równowagę i... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Nie stresuj się nie przejmuj się

Wszyscy mamy w życiu coś, co powoduje nasze utrapienie. Jest ono mniejsze lub większe, ale istnieje. To może być stresująca praca, pożyczka, dziecko lub partner. Tak czy inaczej na słowa "nie stresuj się, nie przejmuj się" można zareagować w stylu: jak to mam się nie stresować i nie przejmować?. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »