Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2019

Autor Piotr Gibaszewski

I choć lubisz wyzwania, rywalizację, walkę, intensywne tempo i silne emocje, to w ostatnich latach było tych wrażeń aż nadto. I choć nadal na wielu polach i sferach życia czeka cię jazda bez trzymanki, to jednak powoli zaczyna świtać stabilizacja. Przed tobą rok pod znakiem ważnych zmian i ambitnych przedsięwzięć, więc nuda ci nie grozi. Jest duża szansa na to, że mocno ruszysz do przodu i skutecznie będziesz walczyć z przeciwnościami losu. Doskonały wpływ trygona Jowisza pozwoli ci pokonać problemy, które ciągną się za tobą od dawna, ale też daje szansę na sukces w rywalizacji o dobrą pozycję w wyścigu po sukces. Trudniejsze chwile czekają urodzonych w II dekadzie znaku. Kwadratura Saturna nie obiecuje łatwych osiągnięć i zdobyczy, więc czeka was żmudny, męczący i znojny rok. Kwadratura Plutona sprawia, że urodzeni między 09 a 13 kwietnia będą się żegnać z przeszłością. Kończcie projekty, zostawcie stare układy i związki, pogódźcie się ze stratami i zaliczonymi porażkami.

Kalendarium

Rok zaczyna się u ciebie, niczym hitchcockowskie trzęsienie ziemi. W styczniu i w lutym będziesz pod wpływem koniunkcji Marsa i Urana, co jest zapowiedzią huraganu, który przewali się przez twoje życie. Nie będzie to łatwy i spokojny czas, więc nadchodząca zima będzie dla ciebie wyjątkowo „gorąca”. Wiosną możesz liczyć na uspokojenie i stabilizację, dzięki której uda ci się spiąć w całość ważne przedsięwzięcia. To dobry czas na rozważne planowanie, przemyślenia i podejmowane bez presji i napięcia decyzje. W maju i w czerwcu powrócą stare problemy. Kwadratura Marsa postawi cię przed koniecznością zmierzenia się z czymś trudnym i nieprzyjemnym. Wakacje zaś zapowiadają się wprost bajecznie. Trygon Marsa jest zapowiedzią doskonałej zabawy, licznych uciech i przyjemności. Jesienią kryzys wróci w mocnym stylu. Opozycja Marsa postawi cię przed perspektywą stoczenia ostrej batalii z bagażami przeszłości. Kwadratura Jowisza sprawi, że pod koniec roku zaskoczą cię nie do końca miłe niespodzianki. 

Energia, zdrowie

Powoli zaczynasz wracać do formy po ciężkich i nieprzyjemnych latach. Musisz jednak bezwzględnie dbać o fizyczną sprawność, ściśle trzymać się diety oraz unikać szkodliwych nałogów. Zimą twój układ odpornościowy może nawalać, więc łatwo będzie o przeziębienie lub grypę. Wiosną i jesienią przyda ci się duża dawka fizjoterapeutycznych zabiegów. Latem poczujesz przypływ energii, więc wakacyjny odpoczynek cię zregeneruje i odnowi.

Praca, finanse, interesy

I choć rok 2019 do łatwych i przyjemnych na polu zawodowym nie będzie należeć, to mimo licznych obciążeń i wyzwań uda ci się osiągnąć bardzo dobre wyniki. To świetny czas na rozkręcanie własnego biznesu, domaganie się podwyżki lub awansu. Konieczne będzie spłacanie długów i zobowiązań oraz dbanie o finansową dyscyplinę i odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji ekonomicznych. Starych błędów już popełniać nie możesz.

Miłość, związki, dom

Nie ma co liczyć w tym roku na łatwe miłosne sukcesy. To trudny czas zwłaszcza dla tych z was, których związki przechodziły ostatnio kryzys oraz dla tych, którzy mają za sobą burzliwe rozstanie lub rozwód. Odzyskiwanie uczuciowej równowagi musi zatem trochę potrwać. Wakacje przyniosą wam zaś niezapomniane erotyczne i zmysłowe uniesienia, które zrekompensują zaliczone porażki i rozczarowania.

Pani Baran

Jesteś mocno wyczerpana i zmęczona wieloletnią walką o odzyskanie wewnętrznego spokoju i stabilizacji. Problemy w domu, w związku i w interesach mocno dały ci się we znaki. Na poprawę nie  będziesz jednak długo czekać. Już wiosną zaświeci mocno dla ciebie słońce, więc nie trać nadziei na pomyślne zmiany.

Pan Baran

Jesteś niczym wojenny weteran, który stoczył wiele wojen. Jednak czasy się zmieniły, więc i batalie się kończą. Nadchodzi era inteligentnych rozwiązań, w których siła i twardość, które są twoją mocną stroną, nie wystarczą. Stawiaj na długofalowe plany i zacznij myśleć w kategoriach dalekiej przyszłości.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.06
Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.06
Żegnamy wiosnę, rok szkolny. Witamy lato o wakacje. Jak się zapowiada początek leniej kanikuły? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 18.06
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 17.06 - 23.06
Początek wakacji, astronomicznego lata oraz długiego świątecznego weekendu – jak zwykle – będzie dla Ciebie mocno nerwowy. I choć jedną nogą już jesteś gdzieś na wojażach,... »
Miesięczny: Czerwiec
  Zmęczenie, wyczerpanie i stres mocno Ci się dają we znaki. Kwadratura Marsa sprawia, że trudno Ci znaleźć czas dla siebie, że ciągle coś Ci się zwala na głowę, a nawał pracy,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Profilaktyka z Reiki czyli lepiej zapobiegać niż leczyć

...Dziś chciałbym więc po krótce opowiedzieć o profilaktyce z Reiki, bowiem choć praktycy w Polsce często sugerują, żeby Reiki stosować jako dodatek do tradycyjnego leczenia, to ja jednak stwierdzam, że lepiej jest zapobiegać, niż potem leczyć ? bo to właśnie profilaktyka zawsze powinna mieć pierwszeństwo. Jeśli będzie dobra, to nie będziemy musieli się później leczyć. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2019

Ciekawy i mocny układ trzech ważnych figur sprawia, że w nadchodzących tygodniach nuda i stagnacja nam nie grozą. Jakie są konsekwencje wyborów do Parlamentu Europejskiego? Jaka nas czeka jesień polityczna? Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2019.
więcej »