Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Październik

Autor Piotr Gibaszewski

Nie mogliście ostatnio narzekać na życie i los, gdyż wiele trudnych spraw i problemów udało się Wam skutecznie załatwić i rozwiązać. Jednak w październiku ten doskonale do tej pory funkcjonujący mechanizm zacznie się zacinać. Opozycja Marsa sprawia, że zaczniecie odczuwać nieprzyjemne konsekwencje przemęczenia, nadmiaru pracy, wyczerpania psychicznego i emocjonalnego. I choć o poważniejszym kryzysie nie ma mowy, to jednak musicie bardziej o siebie zadbać. Ewentualne problemy mniej dotyczyć będą sfery zawodowej i interesów. Niezbyt miłe wydarzenia objawią się przede wszystkim na polu uczuciowym, w miłości i związkach, w sferze partnerskiej i erotycznej. To wyraźny znak, że nie należy zaniedbywać wzajemnych relacji, że nie wolno uciekać od bieżących problemów w pracę, w realizację zawodowych i finansowych ambicji kosztem bliskości, zrozumienia i ciepła. Najtrudniejsze chwile czekają urodzonych między 14 a 18 kwietnia. Kwadratura Plutona każe się Wam pogodzić z przemijaniem oraz pożegnać to, co definitywnie odchodzi.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 28.10
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 25.10 - 31.10
Urodzonych w II i III dekadzie znaku czekają nerwowe, aktywne i pracowite, ale zarazem trudne i chwilami nieprzyjemne dni. Opozycje Merkurego i Marsa sprawiają, że emocji, stresu, napięcia,... »
Roczny: 2021
Nie trać nadziei, gdyż nadciąga długo upragniony kres zmagań. Wreszcie zaczynasz wypływać na spokojniejsze wody i możesz liczyć na zdecydowaną poprawę sytuacji. Poczucie ulgi, schodzący... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Hooponopono

Hooponopono jest esencją starożytnej psychologii i filozofii hawajskiej, której już od wieków znane było (i stosowane w praktyce) wszystko to, do czego obecnie dochodzi współczesna neurochemia, czy fizyka kwantowa. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »