Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Lipiec

Autor Piotr Gibaszewski

Kwadratury Jowisza, Saturna i Plutona dają Ci się mocno we znaki, więc jedyne o czym marzysz, to się porządnie wyspać, odprężyć ciało i umysł, odzyskać psychiczną równowagę i dobre relacje z bliskimi. Twój organizm mocno wyczerpany stresem, przemęczeniem i nadmiarem pracy domaga się łagodniejszego traktowania i większej troski. Wakacje to doskonały czas na zmianę nawyków żywieniowych i diety. Jeśli więc odczuwasz ciężkość i znużenie po jedzeniu, warto się przyjrzeć temu, czym się karmisz. Ogranicz słodycze, tłuste jedzenie i alkohol. Stawiaj na świeże, nieprzetworzone, naturalne produkty, aplikuj sobie dużą porcję ruchu i nie poddawaj się ponurym myślom. Potężnym wsparciem w tym dziele będą mobilizujące i motywujące wpływy koniunkcji Marsa. W Twoim związku nie działo się ostatnio najlepiej. Brak czasu na poważną rozmowę, uciekanie przed problemami, stygnące namiętności – temu wszystkiemu teraz trzeba się będzie przyjrzeć. Albo zatem odzyskacie poczucie bliskości, albo trzeba będzie sobie powiedzieć – żegnaj!

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 06-12.07
Co nas czeka w tym tygodniu. 06-12.07
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 08.07
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 06.07 - 12.07
Typowa dla Was o tej porze roku nerwowość i poczucie irytacji to konsekwencje kwadratur Słońca, Merkurego i Jowisza. To także efekt długo kumulowanego stresu, napięcia, emocji, przemęczenia... »
Roczny: 2020
Przed tobą trudny, męczący, pracowity, chwilami znojny i intensywny rok. Zwali ci się na głowę mnóstwo spraw, zadań i problemów, którym trzeba będzie stawić czoła.... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Alan Watts - namiętny sensualista czy wielki bodhisattwa?

Kim był Alan Watts? Ilu z was słyszało o tej nieprzeciętnej postaci? A jeśli już słyszeliście, to z kim ta osoba wam się kojarzy ? filozof, ksiądz, profesor, namiętny hedonista, a może mistyk czy guru? Poprawniej zapewne byłoby zapytać kim JEST Alan Watts? UWAGA KONKURS! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »