Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Czerwiec

Autor Piotr Gibaszewski

 

Czerwiec zapowiada się wyjątkowo intensywnie, ale też nerwowo i znojnie. Kwadratura Saturna sprawia, że przed urlopem i wakacjami spiętrzą się najważniejsze rzeczy do załatwienia, skumulują się zawodowe obowiązki, praca, stres i pilne decyzje do podjęcia. Nie mniejsze wyzwania i trudy czekają Cię w szkole, na studiach, na językowych kursach i treningach interpersonalnych. Ogrom materiału do zaliczenia, skomplikowane egzaminy i konieczność podporządkowania się życiowych priorytetom zmusi Cię do rezygnacji z wielu przyjemności i uciech. I choć chwilami Twoje ciało i psychika mogą już nie dawać rady, to jednak możesz się spodziewać niezłych wyników. Wykonana praca nie pójdzie na marne. Sprawdzi się stara zasada, że gdy jesteś pod ścianą, Twój umysł pracuje doskonale, przestajesz lawirować, kręcić, lecz szybko i sprawnie robisz swoje. Początek wakacji przyniesie ulgę.

 

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.06
Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.06
Ostatnie chwile kalendarzowej wiosny zapowiadają się niezwykle ekscytująco. Za chwilę witamy lato i wakacje? Co nas zatem czeka w tym wyjątkowym tygodniu? Jak zapowiada się początek urlopu i wakacyjnych wyjazdów? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.06
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 18.06 - 24.06
Trygon Wenus, oraz sekstyl Marsa, sprawiają, że bardzo dobrze zdasz egzamin z partnerstwa. Ktoś kto Cię kocha, nie zawiedzie się Twoją postawą w sytuacji, gdy wiatr zacznie wiać w oczy.... »
Roczny: 2018
Przed Tobą rok wielkich i trudnych wyzwań, walki z przeciwnościami losu, z ograniczeniami ciała i umysłu. I choć trudno powiedzieć o Tobie, że uciekasz przed problemami, że łatwo ulegasz... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                                   


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Pokochaj siebie

Być idealną żoną/mężem, matką/ojcem, pracownikiem, przyjacielem, mieć świetną pracę, ładny dom, samochód, wyjeżdżać na ciekawe wakacje itp., itd. Presja jest ogromna. Jeśli nie potrafimy jej sprostać to pojawia się poczucie niezadowolenia z siebie, ciągłego starania się, żyjemy jakbyśmy wspinali się na wysoki szczyt. Skąd to się bierze? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »