Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Kwiecień

Autor Piotr Gibaszewski

Pora na stanowczą decyzję związaną z tym, jak sobie wyobrażasz swoją zawodową przyszłość, czym chcesz się zajmować i ile chcesz zarabiać. Opozycja Jowisza, oraz koniunkcja Urana sprawiają, że cierpisz na nadmiar pomysłów, dobrych chęci, wykluczających się wzajemnie planów i idei. Dobrze rozumiana selekcja, rezygnacja z nierealistycznych wyobrażeń i złudzeń to nie przejaw pesymizmu, ale dowód na dojrzałość, życiową mądrość i rozsądek. Przestań się więc szarpać i walczyć ze sobą, rozważać kolejne warianty doprowadzając się do bólu głowy. Tak naprawdę jednak masz szansę na duże przyspieszenie, liczne sukcesy i poprawę sytuacji materialnej. Twoja cierpliwość i konsekwencja zostaną nagrodzone. Trygon Saturna sprawia, że interesy idą coraz lepiej. Twoje zaś doświadczenie, zdobyta wiedza, pozyskane kontakty i znajomości okażą się najlepszą inwestycją, jaką przyszło Ci w życiu czynić. Przestaniesz się martwić o przyszłość i porzucisz destrukcyjny wyścig szczurów. Jedynie urodzeni między 06 a 11 kwietnia pod wpływem kwadratury Plutona będą definitywnie żegnać przeszłość, co może być chwilami trudne. Jednak ten oczyszczający proces uwolni Was od zbędnego bagażu i obciążeń.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Prognoza wideo na maj 2017
Prognoza wideo na maj 2017
Uspokojenie na niebie przyniosło odwrót radykalnych trendów i politycznego szaleństwa. Czy na długo? O tym mówi Piotr Gibaszewski w swojej prognozie wideo na maj 2017. »
 Twój horoskop

Dzienny: 27.04
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 24.04 - 30.04
Przed Tobą spokojny, przyjemny, ale pracowity i aktywny zawodowo tydzień. Nic Ci się nie będzie wymykać spod kontroli i będziesz mieć poczucie, że w pełni panujesz nad sytuacją, że... »
Roczny: 2017
Ostatnie lata były dla Ciebie istnym torem przeszkód, oraz twardym testem wytrzymałości. W tym roku też nie możesz liczyć na ulgową taryfę. O spokoju i stabilizacji musisz... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Fioletowy Płomień: Uzdrowić Ciało Umysł i Duszę

Fioletowy płomień jest światłem, które służy wszystkim duchowym dziedzictwom, które dodaje respektu i dostojeństwa wszystkim rzeczom. Daje nam sposób do łączenia się nawzajem ze sobą.... »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza astrologiczna na kwiecień 2017

Horoskop II kadencji Tuska w Radzie UE, o horoskopie Brexitu, o przyczynach spadków notowań PiS i Kaczyńskiego, oraz o ostrej konfrontacji wokół siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej na półkrzyżu, oraz pełni. Zapraszamy do lektury prognozy na kwiecień.
więcej »