Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na marzec 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 11.03.2019

 
 
 
 
 
Kluczowym wydarzeniem marca będzie jednak trzecie i ostatnie przejście Urana przez Słońce hipotetycznego chrztu Polski. I choć wiemy, że to wątpliwa, mocno naciągana data, to jednak horoskop chrztu Polski jest symbolicznym, tzw. horoskopem kulturowym, którego twórcą jest Jarosław Gronert. Na poprzednim tranzycie Urana przez MC i Słońce chrztu w 1935 roku zmarł naczelnik państwa marszałek Józef Piłsudski. Oczywiście nie musi być analogii z równie wstrząsającym wydarzeniem, ale „coś” mocnego w marcu lub w kwietniu wręcz musi się w kraju wydarzyć. Czeka nas jakiś ważny polityczny zwrot, przesilenie, znacząca zmiana, co w nałożeniu na afery w rządzie – zwłaszcza aferę taśmową – może oznaczać wybuchową kombinację. Tym bardziej, że w horoskopie kongresu założycielskiego Prawa i Sprawiedliwości Uran wkracza na descendent, a w horoskopie rządu Morawieckiego Saturn również na descendent, a Neptun na Medium Coeli. Sam zaś premier Morawiecki musi się liczyć z potężnym ciosem, jakim będzie tranzyt Urana przez jego urodzeniowy Księżyc. Poprzedni tranzyt przyniósł mu publikację taśmy, na której został nagrany w aferze taśmowej pogromcy PO – Marka Falenty. Być może dojdzie do jakiegoś mocnego starcia frakcyjnego w Prawie i Sprawiedliwości lub zaczną spadać notowania partii i rządu, mimo hojnego programu przedwyborczego, którym PiS chce kupić ponowne zwycięstwo. Pozycja Morawieckiego, jako następcy Kaczyńskiego osłabnie, a on sam będzie musiał toczyć ciężkie boje o swoją pozycję. Horoskop podpisania umowy Koalicji Europejskiej nie jest jednoznaczny. Jest potężny ze względu na bardzo silną obsadę Medium Coeli, którą tworzy stellum Wenus, Plutona i Saturna w Koziorożcu. To na pewno będzie wzmacniać tę koalicję i daje jej znaczącą siłę w wyborach, a nawet zwycięstwo. Jednak zła pozycja Księżyca – upadek w Skorpionie – może świadczyć o tym, że koalicja ta nie utrzyma się do wyborów parlamentarnych w takiej formie. W tymże horoskopie potężną obsadę tworzy żywioł ziemi, co oczywiście daje siłę i stabilność na poziomie konkretów i pragmatyzmu. Jednak całkowity brak powietrza oznacza, że może zabraknąć „pary” do tego, by ten projekt był kontynuowany. Może też dochodzić do nieporozumień i kłótni w koalicji, co związane jest ze złą komunikacją i tendencjami autorytarnymi szefa PO – Grzegorza Schetyny. Ciekawa jest także silna obsada idealistycznego, wolnościowego XI domu (stellum Słońce, Neptun, Merkury), ale tu znów mamy problem – opadłego i wygnanego Merkurego. Wygląda zatem na to, że Koalicja Europejska odniesie sukces w wyborach do PE, ale do jesiennych wyborów parlamentarnych raczej nie dotrwa.
 

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Gdy lekarz szpital zawodzi

John Stanisław Bush - Ma 85 miejsce w skali świata, począwszy od najlepszych uzdrowicieli. Jego bioenergia wynosi 129% w skali 1-100 w założeniu, że podstawowa ma 33%. Jest to czystość aury na przepływ Boskiej energii przez uzdrowiciela do odbiorcy. Potencjał bioenergii można zmierzyć z łatwością każdemu, a nawet powinno się przy wyborze uzdrowiciela, celem wiedzy o jego mocy uzdrowicielskiej. W dzisiejszych czasach mamy wiele technik i sposobów by z łatwością odróżnić i pomierzyć ?kto jest kto?. Potrafi to z łatwością każdy radiesteta. John Bush pomaga potrzebującym dziesiątki lat, w tym zawodowo od 1994 roku. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2019

Ciekawy i mocny układ trzech ważnych figur sprawia, że w nadchodzących tygodniach nuda i stagnacja nam nie grozą. Jakie są konsekwencje wyborów do Parlamentu Europejskiego? Jaka nas czeka jesień polityczna? Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2019.
więcej »