Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na marzec 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 11.03.2019

 
 
 
 
 
Kraj
Lutowe wydarzenia były, niczym seria po plecach z karabinu maszynowego w filmach o mafii. Wydarzyło się tak wiele, że moglibyśmy tymi historiami obdarzyć kilka co najmniej miesięcy. Wydarzenia te można podzielić na pięć kategorii. 1. Taśmy Kaczyńskiego. 2. Konferencja bliskowschodnia. 3. Start kampanii wyborczej do Parlamentu UE. 4. Obalenie pomnika ks. Jankowskiego i ucałowanie dłoni Marka Lisińskiego – prezesa fundacji „Nie lękajcie się” przez papieża Franciszka. 5. Seria afer na zapleczu Prawa i Sprawiedliwości. O temacie pedofilii w polskim Kościele piszę w felietonie wstępnym do prognozy, ale na pewno do tego tematu będę wracać w kolejnych prognozach. 
 
Potężną wtopą polskiego rządu była nieszczęsna konferencja bliskowschodnia poświęcona Iranowi, która zapewniła Polsce opinię serwilistycznego kraju, skłonnego ulegać Ameryce we wszelkich jej zachciankach. Przy okazji weszliśmy między wódkę a zakąskę, czyli w sam środek izraelskiej kampanii wyborczej, gdzie w Izraelu do walki o reelekcję wystąpiła radykalna prawica z partii Likud. Radykałowie z rej partii zagrali na antypolskiej nucie, co oczywiście podchwyciła i nasza radykalna prawica i o awanturę nie było trudno. Bezradność, z jaką polskie władze rozgrywają swoje relacje zagraniczne doskonale widać w horoskopie rządu, w którym w pobliżu Medium Coeli (cele, rozwój, dążenia, plany) znajduje się Neptun, co zaś przynosi szarpanie się, rozdarcie i zagubienie. Na descendencie zaś (relacje, dyplomacja, układy, porozumienia, sojusze) znajduje się Pluton niosąc ciężkie obciążenia, zależności, autodestrukcyjne mechanizmy i tendencje. Pisałem o tym więcej w prognozie na styczeń 2018.
 
https://solarius.pl/2018/01/01/prognoza-na-styczen-2018/
O eurowyborach już pisałem i powrócę do tego tematu szerzej w kwietniu. Jednak już ogólna analiza horoskopu wyborów do PE sygnalizuje zwycięstwo opozycji Koalicji Europejskiej, gdyż władca descendentu (opozycja) w horoskopie wyborów do UE jest w bardzo dobrej pozycji, czego nie można powiedzieć o władcy ascendentu (władza).
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Jadalne rośliny dziko rosnące. Lecznicze właściwości i składniki odżywcze 200 gatunków polskich roślin

W przyrodzie występuje szeroki wybór dziko rosnących roślin jadalnych. Mogą one wzbogacić nasz jadłospis i charakteryzują się wysoką zawartością odżywczych substancji. Od wieków nasi przodkowie je zbierali. Były one dla nich jednocześnie pożywieniem i lekiem. Teraz każdy z nas może sięgnąć po wiedzę przodków i zaczerpnąć z naturalnego źródła smaku oraz zdrowia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »