Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Ogłoszenia

Harmonia i Energia

Autor Achala, 27.05.2011

Tęsknisz za prawdziwym wypoczynkiem na łonie natury? Potrzebujesz zregenerować nie tylko swoje ciało, ale także umysł i samą duszę? Oto wyjazd dla Ciebie! Zapraszamy Cię do Orzechowa Morskiego na tydzień relaksacji ciała, umysłu i ducha.

Program wyjazdu "Harmonia i Energia" to swoista synergia różnych technik pracy z ciałem, umysłem, sercem i duchem, dzięki którym doświadczysz prawdziwej odnowy swoich sił witalnych. Wśród ciszy drzew, śpiewu ptaków i szumu morskich fal... Będziemy poznawać tajniki jogi, tańca i medytacji. Oprócz tego czekają Cię także unikalne sesje dźwiękoterapii OM Healing oraz zabiegi wybranego przez Ciebie masażu.

Wspaniałości, które Cię czekają:

• poranne spacery i odświeżające, dodające energii ćwiczenia oddechowe
• wspólna praktyka hatha jogi wg Swamiego Sivanandy, aby zharmonizować ciało, umysł i ducha
• OM Healing - regenerująca sesja medytacyjnej dźwiękoterapii
• Flow of energy - unikalny warsztat tańca współczesnego
• Kurs mudr wg Swamiego Vishwanandy - joga dla palców
• zabiegi hawajskiego masażu Lomi Lomi, tajskiego lub leczniczego
• wspólna wieczorna medytacja z podziękowaniem za miniony dzień i wspólne spacery nad morzem o zachodzie słońca

To prawdopodobnie pierwszy w Polsce wyjazd o tak bogatym programie i w tak przystępnej dla Ciebie cenie. Każdego ranka będziemy wstawać i kłaść się do snu zgodnie z rytmem wschodów i zachodów słońca. W ciągu dnia czekają Cię fascynujące warsztaty jogi, tańca i medytacji, prowadzone przez wykwalifikowane nauczycielki, uwzględniające stopień zaawansowania uczestników. Zakwaterowanie masz zapewnione w malowniczo położonym ośrodku „Leśnik”, gdzie każdego dnia czekają Cię także zdrowe i przepyszne wegetariańskie posiłki. To prawdziwy wyjazd w stylu jogi!

Czujesz, że to wyjazd dla Ciebie? Zapisz się już teraz! Jeśli wpłacisz zaliczkę do końca maja, otrzymasz rabat w wysokości 200 zł. Zajrzyj na nasze strony internetowe i koniecznie zapoznaj się z cennikiem. Ceny są naprawdę atrakcyjne. Już od 1180 zł. możesz zapewnić sobie tygodniowe wczasy nad morzem pełne niezapomnianych wrażeń i znajomości! W cenę wliczone jest Twoje zakwaterowanie w ośrodku, dwa pełnowartościowe, wegetariańskie posiłki oraz udział we wszystkich warsztatach.

Aby zapisać się na wyjazd „Harmonia i Energia” i znaleźć więcej informacji na temat poszczególnych warsztatów, zajrzyj koniecznie na nasze strony:
www.przestrzenserca.pl
www.omcentrum.pl

Nauczyciele:

Nadapriya, Milena Lorkiewicz - nauczyciel jogi i pilates w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie. Założycielka szkoły tańca Mila Dance i współtwórca Om Centrum. Z wykształcenia mgr AWF w Warszawie. Spełniona tancerka i wieloletni personal trener oraz szkoleniowiec zajęć warsztatowych. Praktykuje jogę od 13 roku życia, pilates niewiele krócej. Dziś dzieli się swoim doświadczeniem ucząc młodych adeptów sztuki baletowej oraz organizując wakacyjne wyjazdy z jogą i tańcem w urokliwe zakątki świata.
Milena swój artystyczny portret zawdzięcza pedagogom i artystom: Barbara Hanl (solistka baletu Sz-n ), Ewa Szymańska (pedagog prowadzący OSB Poznań), Ewa Wycichowska (dyr. PTT Poznań), Jolanta Rybarska, Teresa Memhez (pedagodzy TM Roma i TW w Warszawie) oraz Alassane Wat ( świadomość ciała, latin jazz ), Andrzej Glegolski (taniec klasyczny – Paryż), Jacqueline Fynneart (barre au sol – Paryż ), Laura i Ivan Alonso, Iliana Alwarado (Kuba - Łódź), Darryl Toulon (taniec współczesny - Graz), Michael King, Bogna Janik ( Pilates – Londyn – OM Polska), Swami Atmaramananda (joga - SYVZ).

Pod okiem Mileny będziesz uczyć się na wyjeździe jogi oraz tańca.
“Taniec od zawsze jest wyrazem mojej wrażliwości i sztuką uwalniania emocji. To moja droga do samopoznania, większej świadomości i umiejętności wyrażania siebie. Swoisty sposób ucieczki od przyziemności i zawirowań codzienności stał się stylem i sposobem życia w pełni, w harmonii z otaczającym światem. Joga jest dla mnie drogowskazem do złotego środka w dwubiegunowej naturze istnienia.”


 Achala, Sylwia Kuran - spełniona nauczycielka rozwoju osobistego i medytacji. Założycielka pracowni rozwoju Przestrzeń Serca. Sztukę jogi i medytacji praktykuje od 15 roku życia. Całkowicie poświęciła temu swoje życie, gdyż głęboko wierzy w ogromny potencjał ludzkiej świadomości, a także doświadcza go w swoim życiu codziennym. Począwszy od 2008 roku, kiedy to została certyfikowanym nauczycielem medytacji, działa aktywnie w całej Polsce prowadząc różnego rodzaju warsztaty i zajęcia indywidualne. Najważniejsze wartości to dla niej spójność, autentyczność, cierpliwość, miłość oraz intuicja.

Medytacji oraz technik rozwoju osobistego i duchowego Achala uczyła się bezpośrednio od mistrza: Swamiego Vishwanandy, swojego nauczyciela. Jest jednym z niewielu na świecie certyfikowanym nauczycielem Atma Kriya, Simply Meditation, OM Healing oraz mudr. Achala zapozna Cię na wyjeździe z mudrami, niezwykle praktyczną jogą dla palców oraz dźwiękoterapią OM Healing.

“Wierzę, że to, czego każdy z nas najbardziej potrzebuje w dzisiejszych czasach to szczere, otwarte serce, które potrafi kochać w sposób nieuwarunkowany. Przestrzeń serca jest miejscem, w którym doświadczamy swojej wolnej, bezwarunkowej natury. Przekonałam się, że gdy na co dzień zaczynam coraz to bardziej żyć ze świadomością zakotwiczoną w sercu, wtedy spoglądam na cały otaczający mnie świat z zupełnie innego poziomu: z poziomu miłości, współczucia, autentyczności i bezwarunkowej akceptacji. Jest to dla mnie coś tak pięknego, że postanowiłam dzielić się tym z innymi i uczynić z tego moją życiową misję.”

Arkadiusz Tutak - doświadczony i skuteczny terapeuta specjalizujący się w hawajskim systemie uzdrawiania. Instruktor (kumu) masażu hawajskiego Lomi Lomi Kahihula. Popularyzator zdrowego stylu życia w stylu wellness. Od ponad 10 lat zajmuje się medycyną naturalną, z powodzeniem stosując różne zabiegi związane z masażami (hawajski, klasyczny, tajski), detoksykacją, suplementacją i przekazem energii. Organizator Festiwalu Masażu Sztuka Dotyku i kursów masaży orientalnych. Konsultant Medycyny Komórkowej dr. Ratha, adept jogi i taoizmu.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, napisz do nas lub zadzwoń:
orzechowo@przestrzenserca.pl
tel. 0 501 122 775 (Milena) lub 0 509 966 800 (Sylwia)
 

Zobacz więcej w kalendarium >>>

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Ciało umysł dom

Dom to twoja oaza spokoju, bo gdy przekraczasz jego próg, zostawiasz za sobą trudy dnia codziennego, problemy związane z życiem zawodowym, znajomymi czy dalszą rodziną. Łączy cię z nim silna energetyczna więź. Kiedy dokonasz w nim świadomych, pozytywnych zmian, zmienisz swoje życie na lepsze. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »