Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Rozrywka

Poznaj wibrację swojego Nazwiska

Autor Studio Astropsychologii, 26.03.2012

B – 2

Ta litera wyraża delikatność, słabość, wrażliwość. Pragnie miłości i aprobaty otoczenia. Posiadacze tej litery mają gołębie serce. Interesują się problemami innych ludzi Są bardzo uczuciowi, eteryczni, współodczuwający i gotowi do współpracy. Nie lubią się wychylać, wolą być ugodowymi kompilatorami, którzy wmieszali się w tłum. Jak gąbka chłoną emocje, które wyrażają osoby w ich otoczeniu, wszystko intensywnie przeżywają i często płaczą. Działają bowiem na zasadzie naczyń połączonych. Łatwo się peszą i z byle powodu wstydzą. Nie lubią się odsłaniać. Są zamknięci, skryci, marzycielscy, gotowi apoteozować wszystko to, co szare i nijakie. Potrzebują kogoś, kto roztoczy nad nimi ochronny parasol.

C – 3

Jest to bardzo towarzyska, rozgadana i radosna litera, która obdarza człowieka wyobraźnią, zdolnościami twórczymi, pogodą ducha i pozytywnym nastawieniem do życia. Pod jej wpływem stajemy się otwarci, działamy z rozmachem, stajemy się wizytówką wytworności i wykwintności. Potrafimy urzec i zaczarować. Wykazujemy zainteresowanie sztuką, nauką. Przepełnia nas humanitaryzm. W aspekcie ujemnym lubimy nosić przy sobie koszyk z plotkami, działać na wielu frontach jednocześnie i popadać w samouwielbienie.


NAZWISKO W WIBRACJI LICZBY 3

Osoby noszące nazwisko w wibracji liczby trzy dysponują determinacją, konsekwentną siłą woli i mogą mieć obsesję pracowitości. Stać ich na niecodzienne posunięcia. Potrafią dać z siebie wiele, ponieść ogromny trud, by zadowolić własne ambicje i stworzyć sobie określony image. Trudowi temu często przyświeca cel, aby uzyskać aprobatę towarzyską, pragnienie rozwijania swoich twórczych umiejętności i zdobycia uznania w dziedzinie, którą się zajmują. Osoby te wyróżniają się uzdolnieniami językowymi i chętnie uprawiają słowną szermierkę. Rozpiera je energia i optymizm i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Zaliczają się do ludzi czynu, którzy wiedzą, jak zadbać o swoje interesy i w większości przypadków dochodzą swego. Przyjmują twórczą postawę w każdej dziedzinie życia, pragną dokonać dużych rzeczy, nie boją się śmiałych przedsięwzięć, nie zadowalają się podrzędną pozycją. Wykorzystując swój urok umieją przeciągnąć ludzi na swoją stronę. Zdarza im się przesadzać w aktywności zawodowej i w pogoni za materialnymi dobrami.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Narzędzie bogów i władca Bali

Żywy, groźny, święty - tak w największym skrócie można opisać Wulkan Gunung Agung, najwyższy szczyt Bali. Jego wysokość sięga do 3142 m n.p.m. Swoim wielkim trzonem góruje on nad wyspą przypominając mieszkańcom o potędze bogów. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »