Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Rozrywka

Poznaj wibrację swojego Nazwiska

Autor Studio Astropsychologii, 26.03.2012


Zmiany imion i nazwisk z numerologicznego punktu widzenia opisują nową osobowość, nową formę, zewnętrzną powłokę i pociągają za sobą określone konsekwencje związane z zerwaniem z przeszłością i rozpoczęciem życia jakby od nowa, w nowym kierunku zmierzającym ku nowym funkcjom i zadaniom. Każda zmiana powinna być świadoma i uzasadniona postępami w rozwoju. Osobowość wyrażona poprzez wibrację liczby imienia i nazwiska odpowiada bowiem potrzebom rozwojowym duszy i dopóki nie osiągnie się pewnego pułapu rozwoju, nie jest wskazana jakakolwiek zmiana. Często zdarza się, że aktorzy pod wpływem sugestii menedżerów czy impresario, dla lepszego brzmienia, reklamowego chwytu ulegają namowom i zmieniają swoje personalia. Zmiany te nie zawsze są bezpieczne, gdyż mogą pociągać za sobą depresje nerwowe, próby samobójcze, zaburzenia psychiczne.

Wibracyjne zmiany imion i nazwisk nie od razu są odczuwalne. Pierwsze symptomy zmian odczuwane są dopiero po 9 miesiącach od momentu dokonania zmiany, a na ujawnienie się pełnego aspektu nowej osobowości można czekać aż 9 lat.

Do analizy materialnego „ja” bierzemy pod uwagę: aktualne dane z dokumentu tożsamości. W przypadku kobiet uwzględniamy nazwisko panieńskie. Imię z bierzmowania bierzemy pod uwagę tylko wtedy, kiedy osoba emocjonalnie identyfikuje się z tym imieniem, jeśli jest ono bez znaczenia, to je pomijamy. Śledzimy przebieg zmian zapisów w dokumentach (zmiany imienia, nazwiska, przyjęcie nazwiska współmałżonka). Badamy także ewentualne pseudonimy lub upodobania związane z używaniem drugiego imienia. Rozważamy nie tylko dane, które figurują w dokumentach, ale także taką wersję imienia i nazwiska pod jaką jesteśmy najbardziej znani w swojej działalności. Z osobna analizujemy: wibrację liczby imiennej, wibrację liczby nazwiska, jak również sumę tych liczb.

Kolejne rozdziały książki nawiązują do tych liczb. Rozdział II odnosi się do wibracji liczby imienia (imion), rozdział III do wibracji liczby nazwiska (nazwisk), rozdział IV do wibracji materialnego „ja”, wyrażonego jako suma wibracji liczby imienia (imion) i nazwiska (nazwisk), rozdział V to wyraz duszy przyobleczonej w cielesną powłokę, która zbiera pewne ziemskie doświadczenia dla swojego rozwoju.


SYMBOLIKA LITER

A – 1

Jest to litera, która wywiera bardzo silny wpływ. Jest jak przywódca, lider, za którym podążają inni. Obdarza człowieka silną wolą, ambicją i zdolnością do tworzenia. Inspiruje do działania i pobudza umysł do aktywności intelektualnej. Podnosi ciśnienie krwi i wzmaga procesy emocjonalne. Pod jej wpływem debiutujemy w jakiejś działalności, stajemy się entuzjastami, zachowujemy się agresywnie, egoistycznie. Nie dajemy się odwieść od celu. Często nasze zachowania stają się impulsywne.

---------------------------------------------------------------------------------

Dziś od 19.30 w serwisie www.EzoPorady.pl -  Wibracje numerologiczne dnia Twoich urodzin 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Możesz uzdrowić swój umysł!

Autorki tej książki są ekspertkami w dziedzinie połączenia ciało-umysł i przedstawiają sprawdzone metody na pokonanie lęków, stresu i depresji. Dowiesz się, jak dzięki ziołom, suplementom oraz afirmacjom samodzielnie wspomóc swoje ciało w leczeniu umysłu oraz poprawić koncentrację. Twoja recepta na sprawny umysł. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »