Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Anioły

Ayael i Habuhiah

Autor Jancek, 20.02.2011

Dziś możemy poprosić Ayaela o pracę nad naszą wolą, w celu jej wzmocnienia i ominięcia pułapek władzy i iluzji, oraz Habuhiaha o poparcie w pracy i w walce o osiągnięcie cele, bowiem sprzyja on realizacji konkretnych celów.

20 - 24 lutego AYAEL(Anioł)

Przekazuje wartości wiary, radości i mądrości. Pomaga je przebudzać a także zrozumieć i przyswoić prawa, które zawiadują naszym światem.

Jeśli go przywołamy, będzie nas chronił przed anty wtajemniczonym, pomoże stawić czoła wrogości. Jeśli przyswoimy sobie te wartości - będzie naszym przewodnikiem ku Mądrości.

W pracy dla Ziemi pomaga nam z wielką mocą we wszystkich rytuałach związanych z Księżycem, by zmaterializować na Ziemi energie promienia Woli i Władzy w połączeniu z Mistrzem Morya. Rządzi wszelkimi zmianami, zawiaduje długowiecznością żywych istot oraz trwałością martwych rzeczy. Jest znany jako przewodnik ezoterycznej wiedzy.

Odsłania tajemnice minionych wcieleń, aczkolwiek wymaga przy tym naszej zgody oraz gotowości umysłu, bowiem niektóre życiorysy bywają niespodziewane i bardzo szokujące.

Zdolność do transformacji, spokój, optymizm, daje spokój, zaufanie i radość życia nawet w trudnościach, sprzyja umiejętności dostosowywania się i zmianom. Jest Uzdrowicielem. Odpowiadającym mu kamieniem jest lapis.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Uzdrawianie (część 3)

Ludzkości zajęło wiele wieków dotarcie do takich odkryć, jak elektryczność. Jeszcze nie tak dawno wierzono, że Ziemia jest płaska. Rozwój wiedzy, z którego efektów możemy cieszyć się dzisiaj polegał na tym, że poznawano nowe, którego nie znano wcześniej. Tylko otwartość ludzkich umysłów, gotowość badaczy do porzucania przesądów, często znajdujących się pod presją tradycji religijnych i innych fundamentalizmów, a nawet narażających życie dała możliwość temu, co ma miejsce teraz. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »