Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychologia i emocje

Opłaca się dobrze myśleć

Autor Beata Markowska, 27.01.2011

Ćwiczenie:

Kup jedną rzecz, która jest dla ciebie symbolem bogactwa. To może być szminka za 300 zł lub kalendarz w złotej oprawie. Idź do SPA, na masaż lub podaruj sobie inną przyjemność, która jest dla ciebie synonimem luksusu. Zrób to bez poczucia winy. Miej w głowie myśl, że tym sposobem przyciągasz do siebie więcej tego dobra. Ciesz się tą inwestycją i pomyśl o następnej.

Kiedy myślisz, wytwarzasz we wszechświecie energię, a jeśli myślisz o czymś dość często i dość długo, wywołasz w swoim życiu fizyczny przejaw swoich myśli. Drugim poziomem tworzenia są słowa. Jak mówisz, tak też ci się stanie. Twoje słowo jest w rzeczywistości formą energii. Z pomocą słów wytwarzasz energię, energię stwórczą. Jeśli wypowiadasz coś dostatecznie często, dostatecznie głośno, przyciągasz to.

W życiu pojawia się jednak taki problem, że najczęściej ludzie myślą jedno, mówią drugie, a robią trzecie. Nie są konsekwentni. W twoim życiu nastąpi zwrot, kiedy zaczniesz mówić, co myślisz i robić, jak mówisz. Staniesz się wewnętrznie spójny. Zaczniesz tworzyć w oparciu o wszystkie trzy ośrodki tworzenia. I nagle, w bardzo krótkim czasie, w twoim życiu zacznie pojawiać to, czego potrzebujesz.

Ćwiczenie:

Przez jeden dzień zachowuj się dokładanie tak, co wyrażają twoje myśli i słowa. Mów to, co myślisz i rób to, co naprawdę chcesz robić. Jeśli mówisz, że jesteś przygnębiony – nie próbuj nawet zaśmiać się z żartu kolegi. Tego dnia mów prawdę. Nie mów tego, co jest bezpieczne albo potrzebne, ale to, co naprawdę pomyślałeś w danej chwili. Jeśli masz czas i ochotę, sporządź stenogram swoich wypowiedzi. Zapisz wszystkie wypowiedziane przez siebie zdania, słowa. Sprawdź, co twoje słowa kreują dla ciebie. Zwróć uwagę jakie myśli, słowa i działania dotyczą sfery finansowej.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Cierpienie formą porozumiewania

Jeśli uświadomimy sobie że ból, cierpienie, czy trudne doświadczenia są formą podświadomej komunikacji odbywającą się poza naszą świadomością , ale i poza świadomością tych, którym usiłujemy coś przekazać, możemy odkryć mechanizm problemu, z którym się borykamy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »