Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Rozrywka

Czego nie mówić przyjaciółce

Autor LaDiva, 25.11.2010

Możesz masz w swoim otoczeniu przyjaciółkę, która nie ma pary? Osamotnione osoby zawsze są narażane na porady. Dawane w dobrej wierze przez całe otoczenie, często mają całkowicie przeciwne efekty. Sprawdź jak rozumiane mogą być twoje komunikaty.
 
Przesłanie, które przekazujesz swojej samotnej przyjaicółce, zazwyczaj sprowadza się do tego, że robi coś źle. „Jesteś za bardzo...” lub „Jesteś za mało...” Samotność jest postrzegana jako problem, który należy rozwiązać. I to jest błąd. Samotne kobiety powinny mówić: „Jest OK. Nie jest źle. Cieszę się ze swojego życia.”
 
Oto lista pięciu porad dawanych w dobrej wierze, które mogą być bardzo źle odebrane.
 
1. Ty mówisz: „Może tego porządnie nie spróbowałaś?”
 
Ona zrozumiała: Możesz sprawiać wrażenie, że nie doceniasz jej starań, by znaleźć odpowiedniego partnera. Samotną osobę lepiej zachęcić, żeby budowała nowe znajomości, poznawała ludzi. Powinna to robić tak, by czuć się dobrze, z własnej chęci, a nie przymuszana. 
 
2. Ty mówisz: „Musisz się bardziej wyraziście malować”.
 
Ona zrozumiała: Znalezienie Pana Doskonałego jest tak samo łatwo, jak nałożyć puder na twarz. To wyrok, który atakuje tożsamość jej osoby. Każda kobieta stara się zaprezentować, tak jak sama uważa za stosowne. Niezależnie czy jej styl to „glamour”, „lalka” czy naturalność, każda z nich powinna być przede wszystkim sobą. Zawsze istnieje mężczyzna, któremu będzie odpowiadał jej styl, niezależnie od tego, kim jest. Jednak jeśli będzie robić z siebie kogoś innego, niż w rzeczywistości, będzie to tylko myląca reklama.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Słuchaj swojego duchowego przewodnictwa

Częścią Huny, jak i w ogóle skutecznego i prawdziwego szamanizmu jest duchowe prowadzenie czy też przewodnictwo. To oczywiste, że wykracza to poza sferę tzw. zdrowego rozsądku i nauk szczegółowych. Ale co z tego? Sam ten fakt o niczym jeszcze na ten temat nie świadczy. Szamani byli i są wyjątkowymi, nieprzeciętnymi ludźmi (ze względu na osobliwość swojej profesji a nie szczególną wartość), dlatego ich pojęcie zdrowego rozsądku i wiedzy empirycznej jest zgoła inne, niż pospolite. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »