Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Ognista kobieta

Autor Piotr Gibaszewski, 16.10.2010

Rozpoczynmi cykl ŻYWIOŁY - zgodnie z wynikami sondy przeprowadzanej na facebooku, w każdą sobotę będziemy zamieszczać (według ustalonej przez Was kolejności) opisy żywiołów i ich roli w naszym życiu. Dziś Kobieta Ogień w życiu codziennym, pracy i związku.

 
Doprawdy, nie trzeba się jakoś szczególnie interesować astrologią, by sobie wyobrazić, kim może być kobieta z silną obsadą żywiołu ognia. Osoby niewtajemniczone w arkana astrologii mogą mylnie zakładać, że wystarczy urodzić się w znaku Barana, Lwa lub Strzelca, by uważać się za ognisty typ.

To tylko pozycja Słońca w znaku. Pozostaje jeszcze dziewięć innych planet (w tym Księżyc), oraz ascendent (znak wschodzący) i Medium Coeli (znak górowania). Może się więc okazać, że Twoja koleżanka, sympatia lub przyjaciółka urodziła się w np. w znaku ziemskim, a ma temperament wściekłej tygrysicy. By to sprawdzić, niezbędne jest sporządzenie horoskopu. Mimo to Słońce w znaku ognistym wiele mówi o charakterze i osobowości. Jak to jest zatem z Tobą, jeśli masz silny ogień?
 
Temperamentna, zdecydowana, aktywna, pewna siebie, odważna, przebojowa, spontaniczna – czegóż chcieć więcej… Ale też niecierpliwa, wybuchowa, egocentryczna, apodyktyczna, agresywna, kłótliwa, pyskata…
 
Jeśli ten felieton czytają panowie – jedno jest pewne, w związku z ognistą kobietą nuda Wam nie grozi. Przygotujcie się na wiele wrażeń, niezapomnianych wrażeń…  Kobieta ze Słońcem w znaku ognia lub silnym żywiołem ognistym to wielkie wyzwanie dla mężczyzny. Nie bez powodu mężczyźni boją się silnych kobiet, z którymi czasem trzeba rywalizować, które doskonale sobie radzą z fizycznym wysiłkiem, stresem i dużymi przeciążeniami. Bo ognista kobieta nie boi się zmęczenia, walki i niebezpieczeństw, oraz lubi męskie wyzwania.

Kobieta z żywiołu ognia ma mocny organizm. Ze względu na intensywne tempo życia są częściej narażone na kontuzje, urazy, wypadki. Dokuczają im stany zapalne, przeziębienia, ciśnienie, problemy krążeniowe, serce, ale szybko dochodzą do formy po nawet ciężkich chorobach.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Buddyjska recepta na miłość: wolni w związku

Każdy związek jest mieszanką wielu różnych uczuć zarówno pięknych jak i trudnych. W buddyzmie to negatywne emocje są podstawą rozwoju związku. To je w końcu przekształcamy w mądrość i prawdziwą miłość. Autor ? Matthias Ennenbach - od 20 lat pomaga uzdrawiać relacje w związkach łącząc buddyjskie mądrości z naukami świata Zachodu. Dzięki jego radom zdołasz rozpoznawać swoje uczucia i będziesz mógł określić te, które stanowią najczęstszą przyczynę konfliktów w związku. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na maj

Półkrzyż znaków zmiennych sprawia, że maj może okazać się jednym z kluczowych miesięcy roku 2019. Jakie konsekwencje przyniesie światu i Polsce ta konfiguracja? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na maj.
więcej »