Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Ognista kobieta

Autor Piotr Gibaszewski, 16.10.2010

Rozpoczynmi cykl ŻYWIOŁY - zgodnie z wynikami sondy przeprowadzanej na facebooku, w każdą sobotę będziemy zamieszczać (według ustalonej przez Was kolejności) opisy żywiołów i ich roli w naszym życiu. Dziś Kobieta Ogień w życiu codziennym, pracy i związku.

 
Doprawdy, nie trzeba się jakoś szczególnie interesować astrologią, by sobie wyobrazić, kim może być kobieta z silną obsadą żywiołu ognia. Osoby niewtajemniczone w arkana astrologii mogą mylnie zakładać, że wystarczy urodzić się w znaku Barana, Lwa lub Strzelca, by uważać się za ognisty typ.

To tylko pozycja Słońca w znaku. Pozostaje jeszcze dziewięć innych planet (w tym Księżyc), oraz ascendent (znak wschodzący) i Medium Coeli (znak górowania). Może się więc okazać, że Twoja koleżanka, sympatia lub przyjaciółka urodziła się w np. w znaku ziemskim, a ma temperament wściekłej tygrysicy. By to sprawdzić, niezbędne jest sporządzenie horoskopu. Mimo to Słońce w znaku ognistym wiele mówi o charakterze i osobowości. Jak to jest zatem z Tobą, jeśli masz silny ogień?
 
Temperamentna, zdecydowana, aktywna, pewna siebie, odważna, przebojowa, spontaniczna – czegóż chcieć więcej… Ale też niecierpliwa, wybuchowa, egocentryczna, apodyktyczna, agresywna, kłótliwa, pyskata…
 
Jeśli ten felieton czytają panowie – jedno jest pewne, w związku z ognistą kobietą nuda Wam nie grozi. Przygotujcie się na wiele wrażeń, niezapomnianych wrażeń…  Kobieta ze Słońcem w znaku ognia lub silnym żywiołem ognistym to wielkie wyzwanie dla mężczyzny. Nie bez powodu mężczyźni boją się silnych kobiet, z którymi czasem trzeba rywalizować, które doskonale sobie radzą z fizycznym wysiłkiem, stresem i dużymi przeciążeniami. Bo ognista kobieta nie boi się zmęczenia, walki i niebezpieczeństw, oraz lubi męskie wyzwania.

Kobieta z żywiołu ognia ma mocny organizm. Ze względu na intensywne tempo życia są częściej narażone na kontuzje, urazy, wypadki. Dokuczają im stany zapalne, przeziębienia, ciśnienie, problemy krążeniowe, serce, ale szybko dochodzą do formy po nawet ciężkich chorobach.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Ego i umysł - czyli zarząd firmy CZŁOWIEK sp. z o.o.

W celu przybliżenia praktycznego znaczenia ego przedstawiona jest metafora ego, jako menadżera w przedsiębiorstwie nas samych, oraz jego zmagania z nauką zaufania i delegacji do podwładnych, jakimi w jego pojęciu są intuicja i ciało. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »