Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychotronika

Programowanie Kryształów oraz Wody

Autor Grześ Zielonko alias Green994, 09.10.2010

Okazuje się, że kryształy oraz woda dają się zaprogramować mentalnie i/lub duchowo, zgodnie z wolą użytkownika, tzn., że są znakomitymi nośnikami informacji oraz wibracji. Nie wierzysz - sprawdź - zamieszczamy filmik z dowodami na to!Praca z kryształami i różnego rodzaju kamieniami daje dużo radości, satysfakcji i oczywiście korzyści, wspomagając nas na drodze samorealizacji. Co tu dużo mówić - kamienie są przepiękną formą materii, tzw. nieożywionej, należącą do świata minerałów.

Tak, więc do dzieła:


oczyszczamy kryształ za pomocą wody z solą morską (2-3 łyżki soli na szklankę wody, umieszczamy kryształ w roztworze na około 72 godz. czasami wystarczy 48 godz.), mentalnie lub okadzając kadzidłem żywicznym ewentualnie białą szałwią, można także za pomocą modlitwy czy też działaniem energetycznym - bioplazmicznym, – czyli wysyłamy, np. z dłoni czy też oczu strumienie bioplazmy w kierunku oczyszczanego przedmiotu w tym przypadku kryształu z intencją oczyszczenie ze wszystkiego, co jest niekorzystne dla naszego zdrowia, życia itd., itp., oraz sprzeczne z Wolą Boga.

Każde tego rodzaju działania dobrze jest poprzedzić relaksem – medytacją i/lub ugruntowaniem się oraz zebraniu odpowiedniej ilości energii, chociażby poprzez oddechowe techniki oczyszczająco – energetyzujące.

Po oczyszczeniu przystępujemy do programowania: trzymając oburącz w dłoniach kryształ (jak do modlitwy) unosimy na wysokość trzeciego oka (szpicem do góry, jeżeli są dwa, to w pionie), następnie harmonizujemy całe swoje jestestwo na wszystkich poziomach i przesyłamy mentalne polecenie, na co chcemy kryształ zaprogramować:

- np.: niech kryształ ten rozpuszcza blokady na moim czakramie ...................
niech kryształ ten promieniuje (emituje) .................... barwą (kolorem) w celu podniesienia wibracji mojego czakramu ………… (ewentualnie zrestrukturyzowania, odbudowania, naprawienia jakichkolwiek deformacji, itd. itp.)

Kryształy jak i woda uwielbiają Energię Miłości, więc bez oporów, jeżeli pracujesz z Energią Rei Ki to można, a nawet wskazane jest dodatkowo dostarczyć energii stosując przekaz Energii Rei Ki, z której nota bene w swoim czasie skorzystamy, a kryształ tak naładowany działa potężnie i z pewnością odczujemy jego wdzięczność.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Co robisz ze swoim czasem?

Dzisiaj żyjemy w świecie wielu informacji i wielu wynalazków, które ułatwiają nam życie. W ten sposób zaoszczędzamy czas. Pytanie: na co? Niegdyś list wędrował tygodniami, może miesiącami do adresata. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na maj

Półkrzyż znaków zmiennych sprawia, że maj może okazać się jednym z kluczowych miesięcy roku 2019. Jakie konsekwencje przyniesie światu i Polsce ta konfiguracja? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na maj.
więcej »