Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój Sztuka

Portal do swojej duszy

Autor Ewa Szymczak, 18.09.2010

Ma Pani podobno wiedzę na temat uzdrawiania kolorami…

Tak, od kilku lat moją pasją jest praca z kolorami według metody Aura-Soma. To bardzo piękny język, który pozwala czytać przekazy płynące z Duszy za pośrednictwem kolorów. Chociaż brzmi to tajemniczo, to rzeczywiście można nauczyć się tego niezwykłego języka barw i go przekazywać. Na tym w istocie polegają konsultacje Aura-Soma. Jednak ciekawe jest to, że dla odmiany Vedic Art w ogóle nie dokonuje żadnej interpretacji barw malowanych obrazów. W ogóle nie stosuje żadnej interpretacji języka kolorów.
 
W Vedic Art najważniejsza jest wolność wyrazu danej chwili. Bycie w Tu i Teraz. I rzeczywiście żywa obecność w Tu i Teraz to szybka ścieżka do wyzwolenia. Doświadczamy tego na zajęciach. Bez względu na to, z jakimi problemami przybyliśmy na warsztat, w trakcie procesu wszystko ulega przekształceniu, zmienia się. Pozostajemy my, wolni i piękni w kreacji. Jednak podczas warsztatów niemal zawsze ludzie pytają mnie o Aura-Soma, dlatego znajduję czas, aby ich z tym systemem zapoznać bliżej. Udzielam konsultacji. Pokazuję pomocne esencje. One też pomagają w całym tym procesie do wolności. Dają ludziom świeżość, lekkość i nową wibrację. Pewne rzeczy zachodzą szybciej i łatwiej. Jakby bez wysiłku.
 
O kolorach Aura-Soma mówi się „żywe wibracje”. Te błyszczące flakoniki kolorów są kompilacją ziół i kwiatów pochodzących z upraw biodynamicznych oraz dodatkowo posiadają energie kryształów. Wszystko to oparte jest na wiedzy o Drzewie Życia. Każdy flakonik znajduje swoje miejsce w sefirocie lub na ścieżce Drzewa Życia. Użyte kompilacje są zgodne właśnie z tą bogatą i starą mądrością, przekazaną tutaj jakby w odpowiedzi na potrzeby nowych czasów. Te kompilacje tworzą swoiste wibracje. Działanie esencji ma zastosowanie wibracyjne, tzn. podobnie jak mówi fizyka kwantowa: podobne przyciąga podobne, podobne wibracje i energie przyciągają zgodne ze sobą zjawiska. Inaczej mówiąc nasz stan uczuć oraz świadomości (czyli pola energetycznego) ma wpływ na stwarzane w naszym życiu doświadczenia i sytuacje. Można powiedzieć, że to my sami tworzymy swój świat.
 
I tutaj zaczyna się cała sztuka. Czy tworzymy je z ukrytych i nieuświadomionych przekonań? Czy z głębi przebudzonej świadomości? Każdy z nas potrzebuje sam odpowiedzieć sobie na to osobiste pytanie. Bo jeśli nasze życie nie wygląda tak jak byśmy tego pragnęli, to może oznaczać, że nadszedł czas przemiany. A jak już wcześniej mówiłam, aby dokonać przemiany, istotny jest wgląd w siebie. Wtedy mogę pojawić się jako wsparcie. Mogę pokazać drogę. Jednak to ty sam podejmujesz decyzję czy chcesz nią pójść. Jeśli jesteś spragniony, to ty sam potrzebujesz napić się wody. Nikt nie jest w stanie w sposób satysfakcjonujący dla ciebie, tego zrobić. To ty sam potrzebujesz napić się ze źródła wody, aby ugasić swoje własne pragnienie.

Dziękuję za rozmowę.

- Ja również jestem wdzięczna za zainteresowanie. Życzę tym samym wszystkim spełnienia.

Program zajęć, które prowadzi Ewa Szymczak można znaleźć na stronach:


www.aurasoma.pl (informacje ogólne)
www.vedic.net.pl  (warsztaty malarskie)
www.kolorymilosci.pl (sklep internetowy Aura-Soma)

 

 

 

 

 

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Joga dla Potęgi Umysłu

Czy wiecie, że zastosowanie akupunktury ucha pozwala na zwiększenie inteligencji człowieka? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »