Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Najpopularniejsze Ogłoszenia

Ezo przegląd tygodnia 30.08.10-05.09.10

Autor Ewa Wiecha, 30.08.2010

 

I stało się! Przed nami koniec okresu wakacyjnego, w najbliższym tygodniu czeka nas gładkie przejście z letniego sierpnia do jesiennego września. Jakie miasto warto odwiedzić, żeby po raz kolejny mieć możliwość rozwoju duchowego? O tym w poniższym Ezo Przeglądzie Tygodnia.


Poniedziałek

Tym razem tydzień rozpoczniemy szkoleniem Ayurvedy abhyanga w Katowicach. Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą? Jest to klasyczny masaż indyjski, który obejmuje swoim zakresem refleksoteryczny masaż głowy, dłoni oraz reszty ciała. Ma on na celu pobudzenie i wprowadzenie harmonii energetycznej w organizmie. Umiejętność robienia takiego masażu można wykorzystać w gronie przyjaciół lub pomyśleć o założeniu własnego gabinetu masażu. 
 

Wtorek

Zaczynasz dietę, a może chcesz zacząć się zdrowo odżywiać, w celu oczyszczenia organizmu? Jeśli tak, to przemyśl wzięcie udziału w warsztatach „Z dietą do kuchni”. Uczestnicy dowiedzą się na nim jak uniknąć podstawowych błędów przy stosowaniu diety oraz jak racjonalnie się odżywiać. Brzmi zbyt przyziemnie? Pamiętajmy, że bez właściwego odżywiania nie oczyścimy organizmu, a co za tym idzie – umysłu.
 

Czwartek

Częściej dajemy czy bierzemy? Odpowiedzi na to pytanie można poszukać podczas warsztatów „Rzeka rzeczy – rzecz o dawaniu i przyjmowaniu” prowadzone przez Beatę Kosiacką  i Małgorzatę Opanowicz-Małyszko. Symboliczne rozstanie się z pewnymi przedmiotami, nauczenie się właściwego podejścia do rzeczy jest jednym z elementów zakańczania pewnych etapów we własnym życiu. Jedno czwartkowe spotkanie może odmienić podejście do tak prozaicznych spraw jak posiadanie przedmiotów i odkryć właściwą odpowiedź na pytanie: „mieć czy być?”

 Piątek 03.09

Starożytne runy od wieków fascynują pokolenia ludzi. Rąbek ich tajemnicy będzie można odkryć podczas spotkania z Futharkiem Starszym, który zaprasza nas na „Wieczór z runami”. Na tych niecodziennych zajęciach, będzie można nie tylko zbadać sens runicznych znaków, ale również stworzyć własny komplet run. Zgłębianie tajemnic magicznych, połączony z twórczością będzie z pewnością miłym przedsmakiem weekendu.
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Odrzuć ciężar przeszłości. Terapia całkowitego uwolnienia od traum i złych doświadczeń

Dzięki tej książce nie tylko pokonasz swoje traumy z przeszłości, ale też lepiej poradzisz sobie z codziennymi problemami. Wreszcie poczujesz się bezpiecznie i pozbędziesz się starych schematów oraz odrzucisz filtry, które przesłaniały Ci prawidłową ocenę rzeczywistości. Zrób pierwszy krok ku wolności. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »