Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Rozrywka

Terapeutyczne dzwonki do komórki

Autor nianiaoogg, 26.08.2010

Japońscy naukowcy prześcigają się w pomysłach na wzbogacenie funkcjonalności telefonów komórkowych. Te pomagające w rośnięciu biustu nie zdały egzaminu. Teraz przyszła kolej na dzwonki redukujące stres.Muzyka wpływa na nasz stan emocjonalny, pozwala redukować stres, relaksować, odprężać. Muzykoterapia wykorzystywana jest też w leczeniu wielu trudności i zaburzeń natury emocjonalno – psychologicznej. Czy zatem można byłoby jako muzykoterapię wykorzystać dzwonki do komórki?

Za zbadanie możliwości wykorzystania dzwonków do komórki jako narzędzi do muzykoterapii, zabrał się Japończyk Matsumi Suzuki, kierownik  Japan Ringing Tone Laboratory. Dzwonki, które wyprodukowało laboratorium (w liczbie 27) mają za zadanie:

- redukować poziom stresu
- leczyć bezsenność
- pomagać zwalczyć pogorszenie się samopoczucia w wyniku kaca
- pomagać w koncentracji

Dzwonki można pobrać ze strony jednego z operatorów, a jak zapewnia producent, dzwonki działają poprzez emisję fal radiowych o określonej częstotliwości, które mają oddziaływać na nasz organizm w wybrany sposób – czyli np. poprawiać koncentrację, czy sprowadzać zasłużony sen.

Jak na razie, nad stworzonymi dzwonkami nie przeprowadzono zbyt wielu badań, a już na pewno nie były to badania prowadzone klinicznie. Firma uważa jednak, że dzwonki działają zgodnie z przeznaczeniem, o czym świadczyć ma ilość pobrań dzwonków przez użytkowników.

Pomysł Japan Ringing Tone Laboratory, to nie pierwszy dziwaczny pomysł wykorzystujący nowoczesne medium. W 2004 roku – również w Japonii, skonstruowano dzwonek tylko dla kobiet, który miał pobudzać wzrost piersi. Zakładam, że dzwonek nie działa zgodnie z planem, bo do chirurgów plastycznych nadal ustawiają się kolejki.

Dzwonki na porost piersi to dość kuriozalny pomysł, choć gdyby komuś udało się taki stworzyć, szybko stałby się multimilionerem. Dzwonki do redukcji napięcia, czy leczenia bezsenności brzmią równie futurystycznie, choć kto wie – przypomnijmy, że jeszcze kilka lat temu nasze komórki miały monochromatyczne wyświetlacze i dzwonki midi.

Chcielibyście dzwonek na bezsenność lub poprawę humoru? A może dzwonek na kaca?
 

www.emocje.net.pl
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Anastazja: istnieje dla tych, dla których istnieje.

Anastazja to pierwsza książka z serii Dzwoniące Cedry Rosji. Opowiada ona historię podróży handlowej przedsiębiorcy Władimira Megre do syberyjskiej tajgi w 1995 roku, gdzie był on świadkiem niezwykłych zjawisk duchowych związanych z dzwoniącymi cedrami. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »