Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Rozrywka

Jak poskromić swojego wewnętrznego lenia- 10 rad

Autor Ewelina Daniła, 12.08.2010


 


Przestań się w końcu oszukiwać. Każdy ma swojego lenia. Ty też. Nie każdy umie z nim postępować tak, żeby go poskromić. I żeby w końcu coś zrobić!!!

Może to Ci się spodoba lub nie ale:

Lenia trzeba polubić.
Lenia trzeba zaakceptować.
Z leniem trzeba w końcu przestać walczyć!

Tak, tak! Trzeba przestać z nim walczyć. To nie znaczy jednak, by popaść w pozornie błogie lenistwo podczas gdy wyrzuty sumienia skaczą po Tobie jak pchły po kundlu. To po prostu znaczy, że najlepszą drogą do poskromienia swojego wewnętrznego lenia jest zapoznanie się z jego metodą pracy. Dodam, bardzo skomplikowaną, przemyślną i podstępną metodą pracy.

Pamiętaj! Ty jesteś jednak dużo mądrzejszy i sprytniejszy! Być może brakuje Ci fachowej wiedzy ale już za chwilę zdobędziesz jej część.

Oto 10 (z 50) rad jak poskromić swojego wewnętrznego lenia

1. Stosuj technikę „Jeszcze jednego razu”. Kiedy leń namawia Cię do przerwania pracy powiedz sobie (najlepiej głośno): „Jeszcze tylko jeden raz” bądź: „Jeszcze tylko pięć minut”. I pracuj dalej. Potem znowu sobie powiedz: „Jeszcze tylko jeden raz” a potem znowu to samo... i nawet się nie obejrzysz jak robota będzie skończona!

2. Pamiętaj o nagrodzie. Stosuj jak najczęściej nagrody i pochwały dla siebie za nawet najdrobniejszą pracę. Bądź zawsze zadowolony z wykonanej pracy. To Cię zmotywuje do dalszych postępów a lenia usunie w kąt!

3. Zaplanuj trudności. Świadomość, że „Problemy są zawsze i wszędzie” bardzo pomaga szczególnie wtedy, kiedy pojawią się owe problemy. Kiedy je zaplanujesz to się nie zdziwisz ani nie zniechęcisz do dalszej pracy, a Twój leń nie będzie triumfował.

4. Wiedz, że dobry początek jest bardzo dobry. Ułatw sobie maksymalnie start. Zacznij od czegoś najprostszego na świecie. Nie darmo mówią, że kto już zaczął ten wykonał połowę roboty. Reszta przyjdzie sama (z niewielką pomocą z Twojej strony).
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Vademecum numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu

Liczby towarzyszą nam przez całe życie. Każda rzecz czy litera ma przyporządkowaną swoją liczbę. Ten kompletny przewodnik wprowadzi Cię w świat, gdzie poznasz ich ukryte znaczenie i symbolikę. Dzięki nim w logiczny sposób wyjaśnisz charakter, talenty, zdolności czy predyspozycje każdego człowieka. W tej książce znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o numerologii. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »