Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert

Astrologiczny raport - wybory prezydenckie 2010

Autor Piotr Gibaszewski, 14.06.2010

 


Grzegorz Napieralski nie jest jednak w tych rozgrywkach postacią bez znaczenia. I choć jego celem jest obrona stanowiska przewodniczącego SLD, to jednak niewątpliwie ten bardzo młody jeszcze polityk marzy o tym, by objąć ster rządów – jeśli nie prezydenta w nadchodzących wyborach, to być może premiera. Czy ma na to szansę?

Podobnie jak Komorowski, Napieralski ma silną obsadę żywiołu powietrza, co sprawia, że doskonale sobie radzi w słownych potyczkach i umie mocno wbić szpilę w przeciwnika. Ma jednak również silną wodę – a Słońce w Rybach to jeszcze wzmacnia – co sprawia, że emocje odgrywają w jego życiu ogromną rolę. Nie dajmy się jednak zwieźć stereotypom opisującym urodzonych ze Słońcem w Rybach, jako ludziach wyłącznie łagodnych, słabych i delikatnych, typowych wrażliwcach i uduchowionych artystach. W polskiej polityce był tylko jeden znany reprezentant posiadający Słońce w Rybach – Jacek Kuroń, który też – jak pamiętamy – nie przepadał za urzędową sztywnością i oficjalnością stawiając na serdeczność i ciepło. Napieralski ma jednak wizerunkowy ascendent w znaku Skorpiona, co czyni z niego twardego, ostrego, wytrwałego i inteligentnego gracza, który nie bał się wejść lwu w paszczę, czyli stworzyć medialną koalicję z dotychczasowym wrogiem – z Prawem i Sprawiedliwością. Ale jak u typowych Ryb, szarpią nim liczne dylematy i wątpliwości. Kwadratura urodzeniowego Słońca do Saturna tłumaczy to, że nie mógł jak Aleksander Kwaśniewski szybko i w bardzo młodym wieku osiągnąć błyskotliwego sukcesu, lecz musi cierpliwie czekać na swój moment. Jego kariera i życiowa droga jest usłana cierniami, więc o szybkich i łatwych sukcesach może zapomnieć. Opozycja Marsa do Neptuna przestrzega go przed ignorowaniem zagrożeń płynących z wewnątrz, z najbliższego środowiska. Może się więc okazać, że jego prawdziwym przeciwnikiem, nie są przedstawiciele opozycji, ale bliscy koledzy z partii, którzy, niczym Brutus, czekają na potknięcie szefa, by mu wbić sztylet w plecy. Napieralski ma przed sobą kilka trudnych lat, co oznacza, że jego głowiny cel – utrzymanie stanowiska przewodniczącego SLD stoi pod znakiem zapytania. Jeśli jednak zaufa rządzącemu jego ascendent Skorpionowi, jego czas jeszcze nadejdzie. Powinien się teraz na kilka lat taktycznie usunąć z pierwszego planu. W latach 2014-2016 ma szansę na wielki comeback i odegranie znaczącej roli w polskiej polityce. Rada dla sztabu wyborczego: pokazanie Napieralskiego jako skutecznego gracza, aktywnego, liczącego się zawodnika, którego nie wolno ignorować. Warto ujawnić jego ciepły wymiar, inteligentnego dyskutanta, analityka i sprawnego menedżera.

Artykuł ukazał się także na portalu Wirtualna Polska
http://horoskop.wp.pl/kat,1015981,title,Wybory-prezydenckie-2010-Astrologiczny-raport,wid,12367638,wiadomosc.html
 

www.solarius.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Terapie kwantowe (4) Zagadka nieśmiertelności cz. 1

Starożytne tradycje sugerują, że z powodu sposobu, w jaki wszystko działa na poziomie subatomowym, możemy zmieniać nie tylko nasze ciało, ale i świat. Jeśli jest to prawdą, wówczas to, co się dzieje w kwantowym królestwie, ma szczególny związek z naszym życiem - dzień po dniu. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »