Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert

Astrologiczny raport - wybory prezydenckie 2010

Autor Piotr Gibaszewski, 14.06.2010

 


Grzegorz Napieralski nie jest jednak w tych rozgrywkach postacią bez znaczenia. I choć jego celem jest obrona stanowiska przewodniczącego SLD, to jednak niewątpliwie ten bardzo młody jeszcze polityk marzy o tym, by objąć ster rządów – jeśli nie prezydenta w nadchodzących wyborach, to być może premiera. Czy ma na to szansę?

Podobnie jak Komorowski, Napieralski ma silną obsadę żywiołu powietrza, co sprawia, że doskonale sobie radzi w słownych potyczkach i umie mocno wbić szpilę w przeciwnika. Ma jednak również silną wodę – a Słońce w Rybach to jeszcze wzmacnia – co sprawia, że emocje odgrywają w jego życiu ogromną rolę. Nie dajmy się jednak zwieźć stereotypom opisującym urodzonych ze Słońcem w Rybach, jako ludziach wyłącznie łagodnych, słabych i delikatnych, typowych wrażliwcach i uduchowionych artystach. W polskiej polityce był tylko jeden znany reprezentant posiadający Słońce w Rybach – Jacek Kuroń, który też – jak pamiętamy – nie przepadał za urzędową sztywnością i oficjalnością stawiając na serdeczność i ciepło. Napieralski ma jednak wizerunkowy ascendent w znaku Skorpiona, co czyni z niego twardego, ostrego, wytrwałego i inteligentnego gracza, który nie bał się wejść lwu w paszczę, czyli stworzyć medialną koalicję z dotychczasowym wrogiem – z Prawem i Sprawiedliwością. Ale jak u typowych Ryb, szarpią nim liczne dylematy i wątpliwości. Kwadratura urodzeniowego Słońca do Saturna tłumaczy to, że nie mógł jak Aleksander Kwaśniewski szybko i w bardzo młodym wieku osiągnąć błyskotliwego sukcesu, lecz musi cierpliwie czekać na swój moment. Jego kariera i życiowa droga jest usłana cierniami, więc o szybkich i łatwych sukcesach może zapomnieć. Opozycja Marsa do Neptuna przestrzega go przed ignorowaniem zagrożeń płynących z wewnątrz, z najbliższego środowiska. Może się więc okazać, że jego prawdziwym przeciwnikiem, nie są przedstawiciele opozycji, ale bliscy koledzy z partii, którzy, niczym Brutus, czekają na potknięcie szefa, by mu wbić sztylet w plecy. Napieralski ma przed sobą kilka trudnych lat, co oznacza, że jego głowiny cel – utrzymanie stanowiska przewodniczącego SLD stoi pod znakiem zapytania. Jeśli jednak zaufa rządzącemu jego ascendent Skorpionowi, jego czas jeszcze nadejdzie. Powinien się teraz na kilka lat taktycznie usunąć z pierwszego planu. W latach 2014-2016 ma szansę na wielki comeback i odegranie znaczącej roli w polskiej polityce. Rada dla sztabu wyborczego: pokazanie Napieralskiego jako skutecznego gracza, aktywnego, liczącego się zawodnika, którego nie wolno ignorować. Warto ujawnić jego ciepły wymiar, inteligentnego dyskutanta, analityka i sprawnego menedżera.

Artykuł ukazał się także na portalu Wirtualna Polska
http://horoskop.wp.pl/kat,1015981,title,Wybory-prezydenckie-2010-Astrologiczny-raport,wid,12367638,wiadomosc.html
 

www.solarius.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Naturoterapeuta czy lekarz? Po co wybierać?

Wielu ludzi zastanawia się czy pójść do naturoterapeuty, czyli do kręgarza, masażysty, bioenergoterapeuty by pomóc swojemu zdrowiu, czy też może oprzeć się na medycynie akademickiej? Ale po co w ogóle wybierać? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »