Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychotronika

Channeling

Autor Elen E.Kanicka, 25.05.2010

Znajdziecie tu kilka pytań i odpowiedzi, które przybliżają pojęcia channelingu, pisma inspirowanego, wyższej jaźni. Treść odpowiedzi zaczerpnięta z książek znanych i cenionych autorów, których lekturę polecam w całości.1.Co to jest channeling?

"Channeling...... jest to wspaniała metoda otwarcia się na wewnętrzne przewodnictwo, oraz na wskazówki pochodzące od Wyższego Ja, Obecności Ja Jestem, przewodników lub istot świetlnych. Oprócz uzyskiwania pomocy jak chodzi o otrzymywanie wyraźnych wskazówek dotyczących kierunku osobistego rozwoju, istnieją także różne inne korzystne aspekty, jakie staną się naszym udziałem podczas pisemnej, słownej lub telepatycznej komunikacji channelingowej. Jednym z nich jest regularne dostrojenie się do wyższej częstotliwości, o której mówi się, że przyspiesza 1000 - krotnie nasz rozwój duchowy." (fragment książki "Żyć w rezonansie" Jasmuheen)


2.W jaki sposób otrzymujemy informacje?

"Przewodnicy kontaktują się z twoją duszą, a przekazywane przez nich informacje przepływają następnie przez twoją duszę(Wyższe Ja) do świadomości, tłumaczone na język słów i konceptów, którymi dysponujesz. Liczba sposobów, jakie przewodnicy mogą wykorzystywać do przekazywania informacji do twej duszy jest nieskończona... Aby uzyskać połączenie, podwyższasz stopniowo swoją częstotliwość w miarę wpadania w trans, my zaś obniżamy swoje częstotliwości, by zharmonizowały się ze sobą. Dokładnie rzecz ujmując, nie jest to dopasowanie się energii, lecz ich wzajemne uzupełnianie...Channeling polega na zmianie trybu myślenia, stworzeniu szczególnej przestrzeni mentalnej i poszerzeniu świadomości....Wymaga koncentracji, odsunięcia na bok niepotrzebnych myśli i gotowości do przyjęcia przewodnictwa...... Każdy z Was ma naturalną zdolność czerpania z wyższych sfer. Intuicyjnie łączycie się z nami, kiedy poszukujecie twórczych rozwiązań, czujecie inspirację lub podążacie za głosem serca.... Zadaniem przewodników jest wspierać i zachęcać do rozwoju wyższej świadomości.... Channeling otwiera wrota miłości, która wypełnia wyższe sfery rzeczywistości, a na Ziemi stymuluje Wasz rozwój, dodaje sił i zapewnia pomoc. (fragmenty książki "Channeling" autorstwa Sanayi Roman i Duany Packer)


3.Co o przekazach mówi największe medium ostatniego stulecia Egdar Cayce?

"To co niesie przekaz, nie zawsze znajduje pokrycie w wiedzy tego, który jest jego odbiorcą. Nie zależy od jego wykształcenia czy doświadczenia. Jest natury duchowej, twórczej, a zatem przekracza zwykłe możliwości i wiedzę człowieka. Czasem przekaziciel przesłania staje się wyrocznią mądrości. Przesłanie może nadejść od ducha, Boga, anioła, rośliny czy zwierzęcia. Można po prostu mieć intuicje. Odbiorca przesłania może przekazać je dalej słowami, na piśmie, w obrazie, bądź w innym dziele sztuki, w działaniu, poprzez pracę społeczna lub przez zwykły uśmiech. Przesłanie można otrzymać we śnie, podczas medytacji, w transie lub będąc w pełni świadomym.......Cayce stwierdził, że sposobów przekazywania jest tyle, ilu ludzi. Zamiast odbierać przekazy bez udziału świadomości, powinniśmy wziąć w tym aktywniejszy udział. W ten sposób przyjmiemy nasze dziedzictwo, spełniamy swoje zadanie, przekazując naszą energię i stając się przekazicielami bożych błogosławieństw dla innych ludzi. .....Każdy człowiek będąc przekazem boskiej energii, jest jej odbiorca i przekazicielem."

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Nowa książka Roberta A. Monroe

Książka o najbardziej ekscytujących przeżyciach, jakie zdarzyły się człowiekowi. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »