Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na kwiecień 2021

Autor Piotr Gibaszewski, 03.04.2021

 
 
 
 
 
Astrologiczny przegląd
Trudny czas szykuje się dla papieża Franciszka. Saturn w koniunkcji z urodzeniowym Księżycem zapowiada u papieża kryzys zdrowotny oraz kolejne zmagania na polu oczyszczenia Kościoła z licznych patologii, które w nim narosły.
 
Próby budowania nowej frakcji w Parlamencie Europejskim przez czołowych populistów – Kaczyńskiego, Salviniego i Orbana to konsekwencja tranzytu Jowisza przez Słońce i Medium Coeli horoskopu Grupy Wyszehradzkiej. 
 
Trudny czas czeka Holandię. Saturn w opozycji do Słońca, na Imum Coeli horoskopu, jest zapowiedzią potężnych wstrząsów społecznych lub ostrzega przed jakąś inną katastrofą.
Koniunkcja Jowisza przez Wenus horoskopu otwarcia strefy Schengen niesie nadzieję na poluzowanie restrykcji związanych z podróżowaniem po Unii Europejskiej.
 
Kolejny ciężki tranzyt – Uran na IC – horoskopu Arabii Saudyjskiej zapowiada serię wstrząsów, które dotknie królestwo i rządzącą tam elitę. 
 
Uran na MC horoskopu Republiki Islamskiej Iranu zaostrzy politykę tej teokracji, nasili napięcie na polu międzynarodowym i wyzwoli duże napięcia społeczne w tym kraju. 
Gorąco zrobi się na Półwyspie Koreańskim. Saturn na IC horoskopu Korei Południowej oraz progresywna kwadratura Słońca z Saturnem horoskopu Korei Północnej gwałtownie zaostrzą napięcie między oboma państwami.
 
Wydawać by się mogło, że Aleksander Łukaszenka odzyskał kontrolę nad sytuacją i spacyfikował protesty. Uran na Marsie horoskopu niepodległości Białorusi będzie zaskoczeniem dla białoruskiego dyktatora. Protesty i sprzeciw Białorusinów znów się nasili. 
 
Katastrofalna sytuacja pandemiczna w Brazylii zapowiada nadciągający upadek populistycznego, radykalnie prawicowego prezydenta Bolsonaro. Uran na MC w jego horoskopie sprawia, że po Trumpie zacznie gasnąć kolejna gwiazda światowego populizmu.
 
Saturn na Słońcu horoskopu Meksyku grozi wybuchem kryzysu ekonomicznego lub nasileniem się wojen narkotykowych w tym kraju.
 
Jowisz na Księżycu horoskopu Niepodległości USA oznacza, że Stany Zjednoczone wracają do swojej ważnej roli globalnego strażnika demokracji po prezydenturze Trumpa, która porzuciła ambicje wpływu w niegdyś ważnych dla USA rejonach świata, jak Europa.
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Holopono

Praktyka holopono pozwala rozpoznać i przezwyciężyć uwarunkowania. Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo nasze przekonania, nasze myślenie, nasze nawykowe, negatywne wzorce wpływają na postrzeganie rzeczywistości. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »