Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na kwiecień 2021

Autor Piotr Gibaszewski, 03.04.2021

 
 
 
 
 
Jest więc szansa na to, że już w kwietniu zobaczymy poprawę sytuacji pandemicznej. Jest również szansa na to, że to ostatnia tak ciężka fala zachorowań. Kolejne będą mniej groźne i mniej śmiercionośne. Rosnący poziom odporności stadnej zatrzyma ekspansję wirusa.
W kwietniu czekają nas dwie ważne figury. Pierwszą jest tzw. bisekstyl, który będzie mieć miejsce na nowiu Księżyca 12 kwietnia. Bisekstyl to pomyślna, harmonijna figura, rodzaj trójkąta, składającego się z trygona oraz dwóch sekstylów. Trygon utworzy Jowisz w Wodniku z Marsem w Bliźniętach. Do obu planet w pozycji sekstyla ustawi się w Baranie aż pięć planet! Słońce z Księżycem (nów), Merkury, Wenus i Eris. Tak potężna koncentracja planet w figurze, która w astrologii raczej nie ma jakiejś wielkiej mocy, sprawia, że będzie to jednak bardzo ważna konstelacja. Zważywszy na jej harmonijny i szczęśliwy charakter zwiastować ona będzie wyraźny przełom i zwrot na polu pandemii covid-19. 
 
Optymizmu jednak nie zapowiada półkrzyż znaków stałych na pełni Księżyca z 27 kwietnia. I choć zwykle tworzą go trzy planety, tu też będziemy mieć potężną koncentrację. Księżyc w Skorpionie, na pełni, znajdzie się w opozycji do Słońca, Urana, Wenus i Merkurego, które ustawią się po drugiej stronie w Byku. Do osi Byk-Skorpion w kwadraturze znajdzie się Saturn w Wodniku. 
 
Wraz ze słabnięciem pandemii, wracać będą stare problemy, konflikty, międzynarodowe napięcia i wstrząsy. Obudzi się również uśpiony, przestraszony, pochowany w domach suweren w niejednym kraju. Liczenie strat, remanenty po katastrofie, która się przetoczyła przez świat, polityczne rozliczenia i ekonomiczne konsekwencje rocznego kryzysu mocno i dramatycznie przyspieszą zawieszone procesy społeczne, rozniecą bunty, protesty, rewolty i zawieruchy. 
 
Zgromadzone przez blisko trzynaście miesięcy ciśnienie, napięcie, stres, frustracja, złość, żal i rozgoryczenie musi znaleźć swoje ujście. I tak jak pamiętamy to z „Dekamerona” Boccaccia – jedni będą oddawać się szaleństwu, będą obchodzić spóźniony karnawał, bawić się, imprezować, szaleć. Inni zaś postawią na polityczny, moralny i religijny radykalizm. W innych zaś narastać zacznie bunt i  agresja. Potrzeba odreagowania na władzy, na rządach, które nałożyły restrykcyjne ograniczenia – wybuchnie z całą mocą. Zachwieją się demokratyczne rządy, upadek zajrzy w oczy również dyktatorom i populistom. Szykujmy się zatem na niezwykle ciekawy przełom kwietnia i maja.
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Dar duszy

Dar duszy to druga książka po Odważnych duszach pióra Roberta Schwartza, traktująca o planowaniu przedurodzeniowym. Po raz kolejny autor wskazuje na uzdrawiającą moc życiowych wyzwań, które dusza koncypuje przed narodzinami w ciele ziemskim. Tym razem jednak zgłębia on tematykę znacznie trudniejszych przeżyć, jak: poronienie czy choroba psychiczna. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »