Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na listopad 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 31.10.2020

 

 

 

 

Polska Rewolucja Październikowa
Pod osłoną drastycznych ograniczeń związanych z pandemią wirusa covid-19, w atmosferze lęku, niepokoju, obaw, przygnębienia i smutku związanego z potężnymi problemami ekonomicznymi, społecznymi i psychicznymi Polaków zmagających się z konsekwencjami ograniczeń epidemicznych, sterowany przez obecną władzę Trybunał Konstytucyjny, a tak naprawdę kontrolujący go Jarosław Kaczyński, postanowił spłacić Kościołowi zaciągnięty kilka lat temu dług. 

Na ołtarzu ofiarnym Kaczyński złożył los tysięcy kobiet, które przechodzić będą horror związany z noszeniem w łonie zdegenerowanych genetycznie płodów, których usuwanie ma zostać zakazane. Dzieci z poważnymi wadami, bez mózgów, potworniaki, z niewykształconymi organami, bez czaszek, nosów, oczu będą musiały zostać urodzone, by za chwilę umrzeć w niewyobrażalnych męczarniach. 

Kobiety zostaną zmuszone do donoszenia takich płodów, co fundować im będzie psychiczne tortury na niewyobrażalną skalę pozostawiając im traumę na całe życie. I choć sama decyzja TK o niekonstytucyjności klauzuli embrionalnej jeszcze nie obowiązuje, a rząd zapewne jej ze strachu przed społecznym buntem nie ogłosi, to pewne procesy już ruszyły i kliniki ginekologiczne wypisują kobiety, które miały umówione zabiegi usunięcia patologicznej ciąży.

Polska kieruje w związku z tym w stronę najbardziej radykalnych, fundamentalistycznych teokracji, w których podobne ustawy obowiązują. A jeśli dodamy, że np. w Iranie lub Arabii Saudyjskiej obowiązuje dużo mniej radykalne ustawodawstwo, to znaczy, że polska ustawa antyaborcyjna jest bliska prawodawstwu wprowadzanemu przez muzułmańskich fanatyków z Państwa Islamskiego. Polska będzie mieć zatem jedną z najbardziej radykalnych ustaw antyaborcyjnych na świecie.

Tłem tej szokującej, ale w sumie spodziewanej, decyzji jest próba odwrócenia uwagi od katastrofy, jaką stała się pandemia, gdzie ilość zakażeń zaczyna osiągać rekordowe na tle świata i Europy liczby. 

To także świadoma, dobrze przemyślana decyzja Kaczyńskiego, który przypierany ze strony katolickich fundamentalistów z niepokojem obserwował, jak rośnie mu z prawej strony konkurencja. Tą decyzją odebrał im argumenty i zlikwidował zarzewie buntu ze strony religijnych i nacjonalistycznych radykałów, co zarazem oznacza, że Prawo i Sprawiedliwość samo zajęło radykalną i fundamentalistyczną pozycję na polskiej scenie politycznej, mimo, że trzon PiS nie był szczególnie religijnie zaangażowany, łącznie z Jarosławem Kaczyńskim, który kwestie religijne i obyczajowe traktował czysto instrumentalnie i przez długie lata był indyferentny religijnie. 

Trzeci powód decyzji Kaczyńskiego, to próba uspokojenia wściekłego wiejskiego elektoratu po tzw. „piątce Kaczyńskiego”, czyli decyzji zakazującej hodowli zwierząt futerkowych i uboju rytualnego, która uderzyła w ważny człon popierający Prawo i Sprawiedliwość. Ludowy elektorat pozytywnie przyjął decyzję o zakazie tzw. „aborcji eugenicznej”, których to wyborców opinie są mocno kształtowane przez stanowisko Kościoła i biskupów. 

Kaczyński nie jest specjalnie zaskoczony tym, że doszło do masowych protestów związanych z decyzją TK i na pewno się z nimi liczył. Pamiętajmy, że Kaczyński to narcystyczny psychopata, który ludzi traktuje instrumentalnie, jako narzędzi koniecznych do sprawowania i utrzymywania władzy. Kaczyński liczy na to, że po kilku dniach sytuacja się uspokoi, a ludzie przerażeni pandemią covid-19, zajmą się sobą, bo przecież ile można protestować, a do wyborów jest bardzo daleko. 

Jakie są zatem astrologiczne klucze aktualnych procesów społeczno-politycznych?

W horoskopie Jarosława Kaczyńskiego, który ma pełnię władzy politycznej w kraju, Uran wędruje przez ascendent horoskopu – w czerwcu przeszedł pierwszy raz, drugi raz przejdzie w listopadzie, trzeci raz zaś będzie mieć miejsce w marcu. Dodatkowo przez jego urodzeniowy Księżyc wędruje Neptun.

Uran wyzwala bunt, rewolucję i sprzeciw. Jest patronem rewolucjonistów, ekscentryków, wolnościowców. U młodego człowieka wyzwala rewoltę i kontestację tego, co zastał, co otrzymał od swoich wychowawców, nauczycieli, mentorów, rodziców, księży itd. 

W przypadku starszego człowieka Uran działa inaczej i bardziej przypomina wykoślawionego Saturna. To już nie jest rewolucja. To jest kontrrewolucja, która wcale nierzadko bywa radykalna, krwawa, zamordystyczna, skrajnie konserwatywna, dziwaczna, pełna fobii, szaleństwa i nieustępliwości, bo i taką ma twarz Uran. 

Nie mniej interesująco wygląda przejście Neptuna przez Księżyc Kaczyńskiego. Neptun, który symbolizuje transcendencję, duchowość, mistycyzm przechodząc przez Księżyc wkracza w świat naszych lęków, ukrytych emocji, rodzinnych schematów i procesów. Dodatkowo Księżyc symbolizuje kobiecość, matkę, czułość, bliskość. W przypadku tak skrajnie zaburzonej osobowości, jaką ma Kaczyński, który jest mizoginem, czyli osobowością nastawioną wrogo i lękowo do kobiet, tranzyt ten sprawia, że Kaczyński niechcący porusza kobiecy wymiar społeczeństwa uruchamiając ból, cierpienie, przemoc, zranienia i traumy kobiecej energii Polaków sam konfrontując się z jego fobiami, dziwactwami i traumami, którymi zakaża społeczne emocje.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               

Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Anastazja: istnieje dla tych, dla których istnieje.

Anastazja to pierwsza książka z serii Dzwoniące Cedry Rosji. Opowiada ona historię podróży handlowej przedsiębiorcy Władimira Megre do syberyjskiej tajgi w 1995 roku, gdzie był on świadkiem niezwykłych zjawisk duchowych związanych z dzwoniącymi cedrami. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »