Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na sierpień 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 02.08.2020

 
 
 
 
 

Populistom zaczyna się palić pod siedzeniem – naszym również. By przetrwały rządy dobrej zmiany, muszą one współpracować z Brukselą, która będzie udzielała potężnych środków na walkę z ekonomicznymi konsekwencjami epidemii. Rządzący zatem nie mają wyjścia. Nie mogą wkurzać Brukseli, która zaczęła pokazywać pazurki w postaci zablokowania unijnych dotacji dla miast, które przegłosowały radykalne uchwały anty LGBT. To wyraźny znak dla Polski, że może dojść do zablokowania tych wielkich sum na walkę z konsekwencjami covid, jeśli Polska będzie dokręcała śrubę.

Dyktatorzy i autokraci są jak rowerzyści. Muszą pedałować, bo jak przestaną, to się przewracają. Jeśli zatem Kaczyński postawi na łagodny kierunek, to cały impet „dobrej zmiany” się rozejdzie i utknie w wewnętrznych walkach o wpływy i zasoby. Ostre dokręcenie śruby, wojna totalna z nadal jeszcze silną demokracją w Polsce, będzie oznaczało zakręcenie kurka z unijną kasą, co będzie dla „dobrej zmiany” zabójcze. 

Jesienią nadciągnie do Polski ciężki kryzys ekonomiczny, który mocno uderzy w krajową gospodarkę. Prawo i Sprawiedliwość nie ma zatem wyjścia. Musi postawić na współpracę z Unią. Osłabi to jednak impet i rewolucyjny zapęd. W Prawie i Sprawiedliwości wygra zatem skrzydło pragmatyczne, cyniczne, korzystające z przywilejów władzy i dochodów. 

Konfliktu jednak zjednoczona prawica nie uniknie. W dniu, w którym Jarosław Kaczyński przestanie pełnić funkcję prezesa PiS, na prawicy wybuchnie mordercza wojna, która formację tę pogrąży i doprowadzi do upadku. Nie nastąpi to zbyt długo. Proces ten ma już swoją pierwszą odsłonę za sobą, co widzieliśmy w postaci ostrej walki między frakcją Ziobry i Morawieckiego.

Czy to dla opozycji jakaś szansa? Wygląda na to, że musi ona bardzo głęboko się zrestrukturyzować i postawić na zdyscyplinowaną współpracę, czyli musi zrobić coś, co do tej pory się nie udawało. 

Czy taką postacią, która może dokonać tego cudu jest Rafał Trzaskowski? W sierpniu przez jego Słońce po raz drugi wędruje Saturn. Trzeci raz w listopadzie. W roku 2022 czeka go najważniejsze wydarzenie astrologiczne życia – koniunkcja Plutona przez Słońca. Albo go ona wymiecie z polityki, albo nada mu potężną moc kogoś, kto przeobrazi polską scenę polityczną.

Taki proces zdarzył się u braci Kaczyńskich, którzy w latach 2007-2008 doświadczyli jeszcze mocniejszej i twardszej – opozycji Plutona do Słońca. Po tym procesie Lech Kaczyński zmarł – zginął w katastrofie smoleńskiej. Jarosław zaś został obdarzony misją dokonania odwetu na znienawidzonej przez niego III RP. Plutoniczna moc napędzała go do wojny i zniszczenia, dając mu zwycięstwo w roku 2015 i w latach kolejnych. 

Trzaskowski przetrenowany tranzytami Jowisza i Saturna przez Słońce doświadczy spotkania z potęgą Plutona w 2022. I albo go ona „zabije, albo wzmocni”.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Co powoduje samouzdrawianie?

Zostało napisanych wiele książek mówiących o możliwościach samo uzdrowienia. Wiedza ta jest oparta przede wszystkim na możliwościach intuicyjnego rozpoznawania chorób. Wiele badań medycznych udowadnia, że negatywne emocje takie jak gniew, chęć zemsty, strach, smutek, żal, frustracja, stres, niezadowolenie, poczucie winy powodują różne objawy chorobowe. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »