Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na sierpień 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 02.08.2020

 
 
 
 
 

Populistom zaczyna się palić pod siedzeniem – naszym również. By przetrwały rządy dobrej zmiany, muszą one współpracować z Brukselą, która będzie udzielała potężnych środków na walkę z ekonomicznymi konsekwencjami epidemii. Rządzący zatem nie mają wyjścia. Nie mogą wkurzać Brukseli, która zaczęła pokazywać pazurki w postaci zablokowania unijnych dotacji dla miast, które przegłosowały radykalne uchwały anty LGBT. To wyraźny znak dla Polski, że może dojść do zablokowania tych wielkich sum na walkę z konsekwencjami covid, jeśli Polska będzie dokręcała śrubę.

Dyktatorzy i autokraci są jak rowerzyści. Muszą pedałować, bo jak przestaną, to się przewracają. Jeśli zatem Kaczyński postawi na łagodny kierunek, to cały impet „dobrej zmiany” się rozejdzie i utknie w wewnętrznych walkach o wpływy i zasoby. Ostre dokręcenie śruby, wojna totalna z nadal jeszcze silną demokracją w Polsce, będzie oznaczało zakręcenie kurka z unijną kasą, co będzie dla „dobrej zmiany” zabójcze. 

Jesienią nadciągnie do Polski ciężki kryzys ekonomiczny, który mocno uderzy w krajową gospodarkę. Prawo i Sprawiedliwość nie ma zatem wyjścia. Musi postawić na współpracę z Unią. Osłabi to jednak impet i rewolucyjny zapęd. W Prawie i Sprawiedliwości wygra zatem skrzydło pragmatyczne, cyniczne, korzystające z przywilejów władzy i dochodów. 

Konfliktu jednak zjednoczona prawica nie uniknie. W dniu, w którym Jarosław Kaczyński przestanie pełnić funkcję prezesa PiS, na prawicy wybuchnie mordercza wojna, która formację tę pogrąży i doprowadzi do upadku. Nie nastąpi to zbyt długo. Proces ten ma już swoją pierwszą odsłonę za sobą, co widzieliśmy w postaci ostrej walki między frakcją Ziobry i Morawieckiego.

Czy to dla opozycji jakaś szansa? Wygląda na to, że musi ona bardzo głęboko się zrestrukturyzować i postawić na zdyscyplinowaną współpracę, czyli musi zrobić coś, co do tej pory się nie udawało. 

Czy taką postacią, która może dokonać tego cudu jest Rafał Trzaskowski? W sierpniu przez jego Słońce po raz drugi wędruje Saturn. Trzeci raz w listopadzie. W roku 2022 czeka go najważniejsze wydarzenie astrologiczne życia – koniunkcja Plutona przez Słońca. Albo go ona wymiecie z polityki, albo nada mu potężną moc kogoś, kto przeobrazi polską scenę polityczną.

Taki proces zdarzył się u braci Kaczyńskich, którzy w latach 2007-2008 doświadczyli jeszcze mocniejszej i twardszej – opozycji Plutona do Słońca. Po tym procesie Lech Kaczyński zmarł – zginął w katastrofie smoleńskiej. Jarosław zaś został obdarzony misją dokonania odwetu na znienawidzonej przez niego III RP. Plutoniczna moc napędzała go do wojny i zniszczenia, dając mu zwycięstwo w roku 2015 i w latach kolejnych. 

Trzaskowski przetrenowany tranzytami Jowisza i Saturna przez Słońce doświadczy spotkania z potęgą Plutona w 2022. I albo go ona „zabije, albo wzmocni”.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Poznaj swoje ciała subtelne

Czym jest nasze ciało? Składa się z niewidzialnych dla oczu cząsteczek, a jednak je postrzegamy w postaci organizmu złożonego z różnych narządów, powiązanych procesami fizjologicznymi. Czym jest ciało subtelne? Według psychotroniki jest to również fizyczny organizm, tyle, że o dużo subtelniejszej strukturze. Mimo to - podobnie jak w przypadku ciała fizycznego - możemy postrzegać zarówno je, jak i przez nie. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2020

O jednym z najważniejszych wydarzeń roku - koniunkcji i ingresie Jowisza i Saturna w znak Wodnika, o zaćmieniu Słońca i jego konsekwencjach dla świata oraz krajowym zrywie kobiet i zmianach na scenie politycznej. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień 2020
więcej »