Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na lipiec 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 02.07.2020

 
 
 
 
 
Świat w lipcu
Epidemia covid-19 wstrzymała niektóre procesy polityczne i społeczne, inne drastycznie wzmocniła, inne zaś całkowicie wywróciła do góry nogami. Wielokrotnie jednak wskazywałem na to, żeby nie patrzeć na aktualne wydarzenia jedynie w jednym świetle – to jest w świetle właśnie epidemii. Dzieją się bowiem na świecie rzeczy dużo gorsze, niż sama epidemia. 
 
Nie twierdzę, że nie jest ona zagrożeniem, gdyż choroba ta jest niebezpieczna i niesie poważne powikłania. Twierdzę jednak to, że autorytarne reżymy chętnie wykorzystują epidemię do umocnienia swojej władzy. Na te pytania – dotyczące postępowania, profilaktyki i ograniczeń – trzeba będzie szukać ważnych odpowiedzi. 
 
 
W lipcu mamy do czynienia z dwiema ważnymi astrologicznymi figurami. Pierwsza będzie mieć miejsce na pełni Księżyca 05 lipca. Będzie to tzw. trójkąt syntetyczny, figura składająca się z jednego nieharmonijnego aspektu (opozycja Słońce – Księżyc, czyli pełnia w pasie Koziorożec – Rak) oraz dwóch harmonijnych – sekstyla Słońca w Raku z Uranem w Byku i trygona Księżyca z Uranem. 
 
Generalnie figura ta ma pomyślne, pozytywne działanie, jak wszystkie trójkąty, mimo, że zawiera nieharmonijny aspekt, więc bywa burzliwa i wstrząsowa, choć z efektem rozwojowym. Byłoby zapewne i tak w tym przypadku, gdyby nie to, że pełni towarzyszyć będzie półcieniowe zaćmienie Księżyca, więc i charakter tego wydarzenia będzie ciężki i trudny.
 
Ważniejszym jednak wydarzeniem będzie półkrzyż znaków kardynalnych, który utworzy się na nowiu 20 lipca. Nów Księżyca w znaku Raka znajdzie się w opozycji z Saturnem w Koziorożcu. Do tej opozycji kwadraturę utworzy Eris (do Plutona) znajdująca się w Baranie. Twarde relacje Plutona z Eris miały już miejsce. 
 
Kwadratura Eris z Saturnem i Plutonem zdarzyła się na progu epidemii covid-19 w styczniu. Druga odsłona kwadratury Pluton – Eris miała miejsce w czerwcu, gdy zaczęła się II fala epidemii, pojawiły się nowe obostrzenia, ograniczenia i restrykcje. Trzeci raz kwadratura ta wydarzy się w grudniu i powtórzy się jeszcze dwukrotnie w roku 2021.
 
Obie figury niosą silnie konfrontacyjną, wybuchową, twardą energię i nic miłego w lipcu nie zapowiadają. Autorytarne reżymy mocno dokręcą śrubę, co zresztą już widać. Progresywny Księżyc w horoskopie ChRL wchodzi w koniunkcję z Saturnem, więc Chiny postanowiły się ostatecznie rozprawić z Hong Kongiem i jego demokratycznymi aspiracjami. Na Białorusi prezydent Łukaszenko wsadza do więzienia tych, którzy ośmielili się wystąpić w wyborach prezydenckich, które będą mieć tam niedługo miejsce. 
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Dla młodych czarownic!!

Jak najłatwiej wkroczyć w tajniki młodzieńczej magii? Po pierwsze sięgnąć po książkę Nastoletnia czarownica Silver RavenWolf. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na październik 2020

Potężny półkrzyż znaków kardynalnych na nowiu i superopozycja na pełni. Przed nami kolejny wstrząsowy i dramatyczny miesiąc pod znakiem II fali covid-19 i zawirowań na rynkach gospodarczych. Co nas czeka w październiku? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na październik 2020.
więcej »