Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na lipiec 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 02.07.2020

 
 
 
 
 
Kto więc wygra wybory? Odpowiedź na to pytanie jest niezmiernie trudna, gdyż nie mamy mocnych, silnych, jednoznacznych czynników, które w zdecydowany sposób przeważałyby szalę zwycięstwa któregoś z dwóch pretendentów. Z jednej strony mamy bardzo silną pozycję władzy i systemu, a z drugiej strony trochę zbyt wygodnie ustawionego walczącego o reelekcję prezydenta Dudę. 
 
Z drugiej strony mocno zdeterminowanego Trzaskowskiego, za którym idzie zeitgeist (duch czasu). Trzaskowski ma ostatnio dobry czas. W błyskotliwym stylu wygrał w I turze wybory w Warszawie z mocno promowanym Patrykiem Jakim. 
 
Wystartował z poziomu 13 %, mając bardzo mało czasu na przygotowanie się do wyborów i zdobył całkiem niezły wynik, jakim jest 30,5%. Trzaskowski obudził młody elektorat, który ewidentnie chce zmian.
 
W tym wszystkim jest jeszcze jeden twardy i brutalny czynnik –  czas – gdyż to nie jest dobry rok dla demokratów i demokracji. W numerologii rządzi nim saturniczna czwórka i poprzez epidemię covid-19 widzimy nasilający się globalny zamordyzm, represje, kontrolę, ograniczenia i słabnącą demokrację. 
 
Więc patrząc z tego punktu widzenia Trzaskowski tych wyborów nie bardzo może wygrać, przynajmniej w normalny, oczywisty sposób. Gdyby wybory odbyły się jesienią, wtedy zacznie się piątkowy rok numerologiczny, który zdecydowanie zmieniłby trend. Teraz jest raczej czas na konsolidację, umocnienie i stabilizację władzy, niż na jej zmianę lub obalenie. 
 
A zatem – mamy silną, stabilną pozycję prezydenta Andrzeja Dudy, który jest pretendentem. Rafał Trzaskowski nie jest jednak bez szans i są pewne – wprawdzie niewielkie – przesłanki, że wybory te może wygrać. 
 
Prawdopodobnie Duda prześpi ważne momenty kampanii, popełni jakiś błąd, jak drużyna piłkarska, która chce dowieźć zwycięstwo do końca meczu pasywną i ostrożną grą w obronie, a zdeterminowana drużyna przeciwnika strzela mu dwa gole w ostatnich minutach gry.
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Holograficzny wszechświat

Hologram to trójwymiarowy obraz projektowany za pomocą lasera. Autor, na bazie wyników badań dwóch wielkich myślicieli, Davida Bohma ? fizyka z Uniwersytetu Londyńskiego, protegowanego Einsteina i jednego z najbardziej uznanych fizyków kwantowych na świecie oraz Karla Pribrama ? neurofizjologa z Uniwersytetu Stanford, architekta współczesnego rozumienia mózgu ? prezentuje nowy sposób patrzenia na świat i życie. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na październik 2020

Potężny półkrzyż znaków kardynalnych na nowiu i superopozycja na pełni. Przed nami kolejny wstrząsowy i dramatyczny miesiąc pod znakiem II fali covid-19 i zawirowań na rynkach gospodarczych. Co nas czeka w październiku? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na październik 2020.
więcej »