Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na lipiec 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 02.07.2020

 
 
 
 
 
W II turze już trochę gorzej. Słońce ma przyjazny trygon z Neptunem, ale to dla potencjalnego wojownika niekoniecznie pomyślny, bo usypiający i uspakajający aspekt. Słońce jest także w słabej, ale aplikacyjnej kwadraturze z Księżycem. No i ma dość dokładną opozycję do Jowisza i Plutona, czyli już gorzej, niż w I turze. 
 
Dyspozytorem Słońca jest Księżyc, który jest w dość agresywnej koniunkcji z Marsem w Baranie, ale – zwróćmy na to uwagę – podobnie jak w I turze jest w silnej relacji z Marsem (wtedy opozycja).
 
Drugą stronę – „konkurenta” – dla gospodarza reprezentuje partnerski, konkurencyjny descendent. Tu możemy umieścić opozycję, czyli Rafała Trzaskowskiego. VII dom – tzw. jawnych wrogów – jest także pusty. 
 
Na descendencie mamy znak Wodnika. Władca – Uran – jest w Byku, w X domu. Wszakże omawiana przeze mnie technika wywodzi się z astrologii tradycyjnej, więc warto spojrzeć również na starego władcę – Saturna. W I turze Saturn znajdował się w Wodniku. 
 
W horoskopie II tury, na skutek retrogradacji, wrócił do Koziorożca. I choć Wodnik to znak starego władztwa, to w Koziorożcu jego pozycja się wzmacnia. Dodajmy, że to znak Słońca Trzaskowskiego. Saturn jest również w upadającym – VI – domu, ale dla Saturna nie jest to zła pozycja, gdyż Saturn z Panną (VI dom) ma niezłe relacje. 
 
W tym pojedynku (ascendent – descendent) mamy przewagę descendentu, który jest w silniejszej pozycji, choć ktoś inny mógłby to zinterpretować, że „konkurent” obecnego „rządzącego” ma nieźle pod górkę, co wszakże nie musi go skreślać.
 
Idąc klasycznie – góra jest władzą, dół – ludem – sytuacja jest skrajnie odmienna. Na górze horoskopu II tury mamy Barana. Władca – Mars – znajduje się w swoim znaku, więc jest bardzo silny. Tak samo było w I turze, którą oczywiście wysoko wygrał Andrzej Duda. 
 
Dół to lud – suweren, wyborca. Na Imum Coeli mamy Wagę, władająca Wenus jest w Bliźniętach. Waga i Wenus lubi komfort i stabilizację. Patrząc z tego punktu widzenia władza ma potężną siłę i skuteczność przy bierności i chęci zachowania status quo przez suwerena, który nie ma ochoty na polityczny przełom.
 
Patrząc zatem na horoskop wyborów większą siłę widać w pozycji aktualnego prezydenta Dudy.
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Fioletowy Płomień: Uzdrowić Ciało Umysł i Duszę

Fioletowy płomień jest światłem, które służy wszystkim duchowym dziedzictwom, które dodaje respektu i dostojeństwa wszystkim rzeczom. Daje nam sposób do łączenia się nawzajem ze sobą.... »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na październik 2020

Potężny półkrzyż znaków kardynalnych na nowiu i superopozycja na pełni. Przed nami kolejny wstrząsowy i dramatyczny miesiąc pod znakiem II fali covid-19 i zawirowań na rynkach gospodarczych. Co nas czeka w październiku? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na październik 2020.
więcej »