Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na kwiecień 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 03.04.2020

 
 
 
 
 
Jednak na łonie rządzącej formacji dochodzi do dużych zawirowań i zwrotów. Do głosu doszły ambicje wicepremiera Jarosława Gowina, który postawił się Kaczyńskiemu w kwestii wyborów. Nie łudźmy się jednak, że czyni to, gdyż chce uchronić obywateli przed zagrożeniem. Gowin bez wahania podnosił rękę w głosowaniach skrajnie niekonstytucyjnych ustaw, więc jego zachowanie to chęć zdobycia władzy na prawicy, więc Gowin chce zostać premierem, a Jarosław Kaczyński na to się zgodzi, na zasadzie wymiany zderzaków i osłabienia stronnictwa Morawiecki-Duda. Niestety, nie znamy godziny urodzenia Jarosława Gowina, by zobaczyć, co się dzieje w jego horoskopie. Możliwe jednak, że w dyrekcji Uran przechodzi mu przez hipotetyczną pozycję Księżyca, co podsyca jego ambicje w walce o władzę na prawicy.
 
W tle politycznych gier i przetasowań szykuje się jednak nowy społeczny bunt. W horoskopie III RP stellum, które wstrząsnęło światem, edruje przez IV dom horoskopu, gdzie rezyduje lud, społeczeństwo. Naturalnym władcą tego miejsca jest chwiejny, lękowy, emocjonalny Księżyc, którego nastroje mogą być mocno zaskakujące dla władzy, co często w historii się dzieje, gdy jeszcze wczoraj wielbiący władców i wodzów lud, dziś rzuca w nich kamieniami. Tym razem bunt może wybuchnąć przez tych, którzy zaciskali zęby i siedzieli cicho - przez bunt małych i mikro przedsiębiorców. Są bardzo wkurzeni i źli. Możliwe, że odegrają podobną rolę, jak robotnicy w roku 1980 i 1988. Wiele rewolucji wywoływała tzw. burżuazja - dziś byśmy powiedzieli klasa średnia. Czasem była to rewolucja liberalna (francuska, angielska), ale czasem i radyklana, gdyż główny trzon NSDAP i partii bolszewików stanowiła spauperyzowana inteligencja, drobni rzemieślnicy, generalnie mieszczanie. Dzisiaj jest to klasa średnia, która zwykle w takich kryzysach najbardziej cierpi. Wielki biznes sobie poradzi, oni już nie. Każda władza powinna się bać tej grupy. Nasza też.
 
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Musi się w Tobie palić to co chcesz rozpalać w innych - wywiad z Adą Stolarczyk!

Ada Stolarczyk - twórczyni i osoba numer jeden portalu Ezoter. Z zawodu dziennikarka, właścicielka firmy Wysokie Wibracje, nauczycielka i inicjatorka plenerowych warsztatów Vedic Art, stażystka Psychoterapii Gestalt, terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej. Obecnie prowadzi sesje indywidualne z ramienia Stowarzyszenia Nowej Psychologii, sesje terapii czaszkowo-krzyżowej i pracy z ciałem oraz realizuje szereg warsztatów m.n. Wyrażając siebie, Gra Satori, Taniec sensualny, Mapa marzeń. Jest autorką relaksacyjnej płyty z wizualizacjami Twoje ciało zna odpowiedź. Dodatkowo organizuje rozwojowe wyprawy na Bali pt. Wracam do raju oraz trekkingi po polskich górach. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »