Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na luty 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 03.02.2020

 
 
 
 
 
 
 
Kluczem do tych zdarzeń jest bardzo ważne i mocne stellum w znaku Koziorożca, jakie zaczęło się formować pod koniec roku 2019 i mocno wystrzeliło w styczniu, w którym to miesiącu doszło do koniunkcji Saturna z Plutonem. Koniunkcja ta zostanie wzmocniona niedługo Jowiszem i Marsem. Kulminacja stellum przypada na marzec, ale w zasadzie cały rok będzie tłem do tego dramaturgicznego spektaklu, a zatem to, co zdarzyło się w styczniu to dopiero preludium do kolejnych zawirowań. 
 
Póki co w lutym czekają nas dwie ważne figury na niebie i obie będą mieć miejsce w tym samym momencie – 09 lutego. Pierwszą jest trójkąt syntetyczny, który tworzy pełnia wraz z Marsem. Drugą jest trójkąt dynamiczny pełni, Marsa i Neptuna. Obie figury zasadniczo są harmonijne, bo to trójkąty, ale w tych figurach obecne są również ostre, wybuchowe aspekty (pełnia i kwinkunks). Będzie to zatem miesiąc spektakularnych, widowiskowych politycznych zmian, zwrotów, buntów i zaskakujących niespodzianek. Jeśli dodamy do tego retrogradację Merkurego, to można przypuszczać, że przez świat przewali się fala lękowych newsów i informacji, nie tylko związanych z epidemią grypy, ale raczej z tym, do czego doprowadzi nas ta sytuacja. Ktoś właśnie w lutym zacznie pisać powieść w stylu Dżumy Alberta Camusa, ale może i Dekamerona Boccaccia. Takie apokaliptyczne, ponure, pełne niepokoju i pesymizmu refleksje mocno w lutym będą obecne w mediach, kulturze. Przeplatać je będzie wisielczy humor, karnawałowe „raz się żyje”, chęć odreagowania lęków naszych trudnych czasów. Grypa będzie również „czarnym łabędziem”, który pogrąży światową gospodarkę. I jak to piszę od kilku co najmniej lat, że światowy kryzys przyjdzie z Chin, to progresja Księżyca przez Plutona w horoskopie ChRL będzie kłopotem nie tylko dla Państwa Środka, ale i dla całego świata. (Z ostatniej chwili – na pierwszym po świątecznej przerwie otwarciu szanghajskiej giełdy kurs spadł do minus 8%).
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Alektromancja - koguci fach!

Już nie karty czy kamienie są nam potrzebne do wróżenia, a sam kogut! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »