Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na luty 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 03.02.2020

 
 
 
 
 
 
 
W głównej partii opozycyjnej – w Platformie Obywatelskiej – doszło do dużej, właściwie fundamentalnej zmiany pokoleniowej. Era Grzegorza Schetyny się skończyła, a z wysokim wynikiem w wyborach przewodniczącego partii zwyciężył Borys Budka. I choć nie znamy zbyt wielu liderów i przywódców ze Słońcem w Rybach, to jednak Budka ma mocny horoskop i jest zaprzeczeniem chaotycznych, lękowych, eskapistycznych, rozdartych Ryb. Budka ma Słońce (jak również Wenus, Merkurego i południowy węzeł księżycowy w VIII domu. Ma również ascendent Lwa, w koniunkcji z Saturnem. Nie jest na pewno słabym i chwiejnym człowiekiem i jako maratończyk umie walczyć na długim dystansie. Brakować mu może jednak twardości i stanowczości, gdyż ma słabego Marsa (XII dom, w znaku upadku Marsa –  w Raku). Kiepską pozycję ma również Wenus (wygranie w domu i w znaku). Dodatkowo Księżyc i Wenus mają opozycję do Plutona. Słabo też u Budki z żywiołem ziemi (zaledwie jeden punkt). Wygnany jest również Jowisz w Bliźniętach. Mocną zaś jego stroną jest silny ogień. Skąd więc jego błyskotliwa wygrana, wielkie nadzieje, jakie w nim pokładają członkowie partii? Momentem zwrotnym w jego historii jest tranzyt Urana przez Medium Coeli jego horoskopu, który przypada na czerwiec. Jeśli jednak Budka urodził się 10-15 minut wcześniej, tranzyt ten ma już miejsce i jest zapowiedzią wielkiego zwrotu w jego karierze. Czy Budka poprowadzi Platformę do zwycięstwa? Nie jest to oczywiste i być może jest przejściowym jej przewodniczącym. Jednak Uran na MC może dać mu potężny wiatr w żagle. I o ile Uran na ascendencie Kaczyńskiego może wstrząsnąć pozycją Prezesa, gdyż to tranzyt kogoś, kto schodzi, to Uran na MC Budki – u kogoś, kto dopiero wkracza w stronę przywództwa, może mu dać wyjątkową szansę. Wraz z Budką następuje zmiana pokoleniowa w PO. Do zarządu Partii wchodzi również prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, któremu tranzyt Saturna przez Słońce sygnalizuje wzięcie na siebie dużych zobowiązań i twardych zadań.
 
 
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Przyciągnij partera którego pragniesz

Być z właściwym człowiekiem to nasze naturalne pragnienie, nasze marzenie. Jak wszystkie naturalne pragnienia, powinno ono móc się spełnić. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »