Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Co nas czeka w tym tygodniu. 22-28.02

Autor Piotr Gibaszewski, 18.02.2021

 

 

 

 

Zaskoczeni mocnym atakiem zimy w pierwszych trzech tygodniach lutego zaliczymy w nadchodzącym tygodniu kolejną niespodziankę – w postaci nagłego i spektakularnego wkroczenia wiosny ze słońcem i całkiem sporymi temperaturami. Nie będzie to trwały przypływ wiosennego powietrza, ale ci, którzy mają już dość zimy, będą zadowoleni, że zima odpuszcza.

Tydzień zaczynamy stosunkowo spokojnie, a Księżyc wkraczając w znak Raka sprawi, że będziemy mocno skupieni na potrzebach osobistych, rodzinnych układach, relacjach i kontaktach.

Środa popsuje ten sielski nastrój. Opozycja Księżyca z Plutonem sprawi, że dopadną nas nad ranem nieprzyjemne emocje, których nie załagodzi cieplejszy wiatr z południa. Humory poprawią się nam wczesnym popołudniem. Księżyc wkraczając w znak Lwa to zachęta do tego, by zafundować sobie coś miłego i przyjemnego. Mały drobiazg, symboliczny prezencik, który sobie ofiarujemy, bardzo nam poprawi samopoczucie. 

Czwartek przywita nas prawdziwym astrologicznym maratonem. Poczucie napięcia, huśtawki nastroju, nawał spraw do załatwienia i towarzyszące temu zmęczenie, rozdrażnienie i znużenie to konsekwencje opozycji Księżyca z Saturnem, Merkurym i Jowiszem. Doskonałym sposobem na odzyskanie sprawności ciała i pokoju ducha będzie fizyczna aktywność, ruch na świeżym powietrzu, poszusowanie na nieco topniejącym śniegu. Trygon Marsa z Plutonem oraz sekstyl Słońca z Uranem zachęcają do kreatywnego spędzenia wolnego czasu. Gdy jeszcze dodamy do tego Wenus wkraczającą w znak Ryb, pojawia się szansa na doskonałą zabawę i przyjemną randkę.

W piątek Księżyc wkracza w znak Panny tworząc opozycję do Wenus. To dobry dzień na odpoczynek, regenerację starganych nerwów i uśmierzenie poszarpanych emocji przez pandemię i dające się nam mocno w kość ograniczenia i restrykcje.

W weekend na święty spokój nie mamy co liczyć. Sobotnia pełnia Księżyca obudzi w nas emocje, z których obecności sobie nie zdawaliśmy sprawy. Poruszenie tego, co w nas siedzi, dla wielu z nas będzie nieprzyjemnym doświadczeniem. 

Niedzielny poranek też nie przyniesie ukojenia duszy. Opozycja Księżyca z Neptunem sprawia, że zamiast się cieszyć tym, że wiosna do nas zapukała, męczyć nas będą smutne, nostalgiczne myśli i nastroje. Dopiero wieczorem, gdy Księżyc wkroczy w znak Wagi, poczujemy, że zaczynamy odzyskiwać spokój duszy i umysłu.

www.solarius.pl
biuro@solarius.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

O Ho´oponopono

Ho´oponopono jest prostą metodą uzdrawiania. Za jej pomocą, możemy uzdrowić każdą część swojego ciała emocjonalnego i fizycznego. Rozwiązać swoje problemy życiowe, konflikty partnerskie, świat dookoła i wiele innych rzeczy. Ta metoda uznawana jest, za jedną z najbardziej efektywnych metod oczyszczania duchowego, dostępnych obecnie na świecie. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2021

Kolejny (po lutowym) latwiec daje szansę na przełom w zmaganiach z pandemią covid-19. Czy nadciąga pandemiczny Armagedon, czy też zbliża się przesilenie? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na marzec 2021.
więcej »