Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Co nas czeka w tym tygodniu. 06-12.04

Autor Piotr Gibaszewski, 04.04.2020

 

 

 

To nie będzie zwykły świąteczny czas i to nie będzie normalna Wielkanoc, z dużymi rodzinnymi zjazdami, spotkaniami, biesiadami i imprezami. Poczucie powagi, zadumy, niepokoju i obaw związanych z epidemią nie pozwoli nam się w pełni cieszyć piękną wiosenną pogodą. Mimo to, zapamiętamy te święta na zawsze i będziemy się cieszyć nawet drobnymi, niewielkimi gestami, rozmowami, świątecznymi rytuałami, które jeszcze niedawno wydawały się nam czymś oczywistym i normalnym. Dziś zaś poruszają serce i duszę. Wielki tydzień zaczynamy w nerwowej, niespokojnej atmosferze, w sporym napięciu i stresie. Opozycja Księżyca z Neptunem i Merkurym podniesie poziom lęku i obaw. Wieczorem jednak Księżyc wkroczy w znak Wagi, co pozwoli nam nieco zapanować nad huśtawkami nastroju. We wtorek znów nas dopadnie stres. Poczucie przeciążenia, frustrację związaną z domową izolacją i zamknięciem oraz brakiem kontaktów z ludźmi potęgować będzie kwadratura Marsa z Uranem. To sprawi, że zatęsknimy za rozmową z bliskimi i przyjaciółmi. Sekstyl Merkurego z Jowiszem sprawia, że pomoże nam w tym technologia i Internet, więc mimo, że czujemy się fizycznie oddzieleni od ludzi, to jednak możemy porozmawiać na odległość, dzięki czemu choćby na chwilę uspokoimy psychikę i obniżmy poziom napięcia. Huśtawki nastoju jeszcze mocniej dadzą się nam we znaki we środę. Pełnia Księżyca w Wadze oraz późniejsze wejście Księżyca w znak Skorpiona nie pomoże nam w odbudowaniu równowagi. Zmartwienia, znużenie, irytacja związana z kolejkami podczas przedświątecznych zakupów mocno nam da w kość. Na szczęście sekstyl Merkurego z Jowiszem sprawi, że ujawnią się również nasze pozytywne strony – potrzeba współpracy, pomagania sobie, wymiany informacji i dzielenia się dobrem. Nerwowość jednak dokuczać nam będzie również we czwartek. Opozycja Księżyca z Uranem spowoduje, że przedświąteczna gorączka zakupów i porządków będzie w tym roku bardziej uciążliwa i męcząca, niż zwykle. Sytuacja zdecydowanie uspokoi się w wielkopiątkowy wieczór. Księżyc wkraczając w znak Strzelca pomoże nam odzyskać poczucie humoru i uśmiech. I choć nie pójdziemy do kościoła w sobotę ze święceniem pokarmów, tak jak to zwykle robiliśmy, to jednak Wielka Sobota zapowiada się bardzo przyjemnie i łagodnie. Wejście Merkurego w znak Barana pomoże odzyskać nerwową stabilność. Przestaniemy się wreszcie dręczyć negatywnymi myślami i stresem. Opozycja Księżyca z Wenus zaś sprawi, że wielu z nas trochę zaszaleje i zacznie świętować. Wielkanocna niedziela będzie miła, sympatyczna i spokojna. Sekstyl Merkurego z Saturnem zachęca do rodzinnych spotkań i rozmów. Jednak pamiętając o ograniczeniach związanych z epidemią, unikajmy zbyt licznych zgromadzeń i dużych, rodzinnych biesiad. Mały spacer, kontakt z naturą, telefoniczna rozmowa z nieobecnymi na świątecznym obiedzie członkach rodziny pomoże nam poczuć prawdziwą więź i bliskość.

Zapraszam na indywidualne konsultacje, oraz kurs astrologii
www.solarius.pl
astrolog@solarius.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Kiedy odchodzą bliscy

Wszyscy umrzemy. Tyle, że różnimy się nierzadko pojęciami tego "umierania". Dla jednych śmierć to koniec, absolutny kres życia. Dla innych to życie ma co prawda kres, ale istota, która go doświadcza, nie jest z nim tożsama, trwa dalej. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2020

Czy grozi nam kryzys epidemiczny, jak na południu Europy? Co ze światową i krajową gospodarką. Czy będą wybory prezydenckie w maju? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na kwiecień.
więcej »