Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.01

Autor Piotr Gibaszewski, 15.01.2021

 

 

 

Zima pokazała swoje surowe oblicze, więc mamy okazję sobie przypomnieć, jak to dawniej wyglądało. Nie musimy jej oglądać w starych kronikach i na fotografiach sprzed lat. Możemy ją zobaczyć i poczuć wychodząc z domu na spacer, co zresztą jest dobre dla naszego zdrowia i kondycji.

I choć mocno nas zmrozi wiatr z północy, to jednak tydzień zaczynamy dynamicznie, aktywnie i na wysokich obrotach. Księżyc w Baranie sprawi, że śnieg plus słoneczne promienie mocno poprawią nam nastrój.

We wtorek Słońce wkracza w znak Wodnika. To zawsze jest zaskakujące, że w środku zimy, gdy pogoda zwykle jest ciężka i trudna, gdy do wiosny jeszcze długo, pojawia się silny promyk nadziei, który nam przynosi wolnościowy, otwarty, humanitarny i postępowy Wodnik.

Boleśnie doświadczonych konsekwencjami ograniczeń związanych z pandemią przedsiębiorców i pracowników ucieszy we środę wejście Księżyca w znak Byka. To szansa na to, by stanąć na nogi, znaleźć jakiś sposób na wyjście z kryzysu, odzyskać finansową płynność i szansę na rozwój. Jednak koniunkcja Marsa z Uranem może spotęgować poczucie stresu, napięcia i zmęczenia, więc o konflikt, spór i kłótnię z partnerem, wspólnikiem lub członkiem rodziny nie będzie trudno.

Wybuchy niezadowolenia, spory dotyczące nieistotnych spraw, nieprzyjemne niespodzianki i komplikacje zapowiada we czwartek Księżyc w koniunkcji z Uranem i Marsem. Jeśli więc czujemy, że ciśnienie pary w kotle niebezpiecznie rośnie, warto wyskoczyć na krótki, ale szybki spacer. Pomocna może być telefoniczna rozmowa z przyjacielem, wysłuchanie pozytywnie motywującego webinaru lub lektura książki z obszaru duchowego rozwoju.

W sobotę wielu z nas zatęskni za aktywnością na świeżym powietrzu. Księżyc wkraczając w znak Bliźniąt sprawi, że wyrywać nas będzie na powietrze, bez względu na pogodę i atmosferyczne warunki. I choć karnawał w pełni, to o balach i dużych imprezach musimy zapomnieć. Frustrację związaną z brakiem towarzyskich relacji potęguje kwadratura Marsa z Jowiszem. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by z kameralnym gronie, z partnerem, przyjaciółką lub członkiem rodziny zafundować sobie miły wieczór przy winie i dobrym jedzeniu. Sekstyl Wenus z Neptunem pomoże wywołać romantyczny nastrój.

Niedziela nie dla wszystkich będzie dniem relaksu i odpoczynku. Koniunkcja Słońca z Saturnem przypomni nam zaliczone straty i rozczarowania. Poczucie samotności, świadomość męczących problemów i ograniczeń, które są konsekwencją pandemii, dla wielu z nas będzie czymś przykrym, irytującym i deprymującym. 

____________________________________

AstroCalendarium 2021 z moim autografem jeszcze możesz kupić tu ????

https://solarius.pl/produkt/astrocalendarium-2021-z-autografem-autora/

____________________________________

Moje autorskie kursy astrologii:

- kurs astrologii dla początkujących
https://solarius.pl/produkt/kurs-astrologii-dla-poczatkujacych-online/

- kurs astrologii prognostycznej
https://solarius.pl/produkt/kurs-astrologii-prognostycznej/

Zapraszam
Piotr Gibaszewski
www.solarius.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Spokój jest rozwiązaniem

Oto książka, dzięki której poszerzysz perspektywy i skutecznie przezwyciężysz trudności życiowe. Przedstawiono w niej strategie, za pomocą których wielcy myśliciele, mistrzowie medytacji i specjaliści od rozwiązywania problemów od stuleci rozwijają swoją uważność. Poznaj pojęcia, przykłady i opisane krok po kroku ćwiczenia i nawiąż kontakt ze swoim szerszym umysłem wewnętrznym. Skorzystaj z jego transformującej mocy! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2021

Upadek mitu, rewolucja, czy stagnacja? Oraz zmagania Koziorożca z Wodnikiem. Co nas czeka w pierwszym miesiącu nowego roku? Zaprasza do lektury prognozy na styczeń 2021.
więcej »