Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Co nas czeka w tym tygodniu. 19-25.04

Autor Piotr Gibaszewski, 16.04.2021

 

 

 

 

Czas panowania wiosennego Barana nie był zbyt przyjemny i szczęśliwy. Nie dość, że dręczy nas pandemia i związane z nią ograniczenia, to pogoda też nie jest szczególnie wiosenna, z licznymi zimowymi incydentami.

Tydzień zaczynamy kilkoma pozytywnymi i optymistycznymi akcentami. Koniunkcja Merkurego ze Słońcem dla wielu z nas będzie zachęcającym impulsem do działania. Szybko i sprawnie ruszymy z planami, pomysłami i przedsięwzięciami, które utknęły w miejscu. Jednak nie wysokie tempo i ściganie się z czasem będzie naszym atutem. Niemal jednocześnie w znak Byka wejdą bowiem obie będące przed chwilą planety – Merkury i Słońce, co sprawi, że w miejsce napięcia, nerwowego pośpiechu i stresu wkroczy spokój, opanowanie, rozsądek i poczucie stabilizacji.

Wtorkowa noc będzie nieprzyjemna i trudna. Opozycja Księżyca z Plutonem wypłucze z naszej podświadomości emocje i nastroje, które starannie ukrywaliśmy lub których nie byliśmy w stanie zrozumieć. Ranek będzie zdecydowanie przyjemniejszy. Wkraczający w znak Lwa Księżyc, mimo nienajlepszej pogody, napełni nas pozytywną energią i optymizmem.

Proza życia, szara i twarda rzeczywistość mocno się odezwą we środę. Księżyc w opozycji do Saturna zmusi nas do spojrzenia prawdzie w oczy, przełknięcia gorzkiej pigułki, jaką będą negatywne wieści i informacje związane z naszymi planami, celami i marzeniami.

Zabiegany, zagoniony i nieco nerwowy szykuje się czwartek. Opozycja Księżyca z Jowiszem oraz wejście Księżyca w znak Panny sprawia, że łatwo będzie o stres, napięcie i nadmierny pośpiech. Jednak jeśli zapanujemy nad emocjami, zauważmy, że sprawy idą w dobrym kierunku.

W piątek wielu nas straci rozsądek, umiar i emocjonalny balans. Koniunkcja Wenus z Uranem sprawi, że zatęsknimy za szaloną miłosną przygodą, oderwaniem się od realiów, naszych codziennych zmagań, szarpania się i walki z przeciwnościami losu, które nam funduje pandemia. To zatem szansa na spontaniczną randkę, wyrażenie swoich uczuć i emocji wobec kogoś, na kim nam mocno zależy. Jednocześnie Mars wkraczający w znak Raka ostrzega przed słomianym zapałem, niekonsekwencją, wycofaniem się i ucieczką przed czekającym nas wyzwaniem.

Sobotni poranek nie zapowiada weekendowego luzu. Opozycja Księżyca z Neptunem może nawet wzmocnić negatywne stany ducha, ponure myśli i niepokoje, które nas dręczą od wielu miesięcy. Na szczęście szybko się ogarniemy i odzyskamy intelektualną sprawność. Koniunkcja Merkurego z Uranem podziała na nasz mózg, jak środek dopingujący lub mocna kawa. To zatem wyśmienity dzień na twórcze działania, naukę, pozyskiwanie nowej wiedzy i informacji. Dodatkowo wieczorem Księżyc wkracza w znak Wagi, więc nasze relacje z bliskimi mocno się poprawią i złagodzą.

Nie wystarczy nam na długo dobrego humoru, nie unikniemy nieprzyjemnych rozmów z bliskimi i członkami rodziny. Kwadratury Wenus i Merkurego z Saturnem sprawią, że nie ma co liczyć na niedzielną, rodzinną i towarzyską sielankę. Poczucie zmęczenia związanego z długimi miesiącami izolacji, kiepskie perspektywy nadciągającej majówki, brak luzu i swobody sprawi, że możemy być dla siebie niemili. Tym bardziej jednak warto zachować pogodę ducha trzymając się nadziei na to, że ten okropny i zły czas już mija.

www.solarius.pl
kontakt: biuro@solarius.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Bratnie Dusze i Bliźniacze Płomienie: Duchowy Wymiar Miłości i Związków

Poszukiwanie miłości ? i tego doskonałego partnera ? jest w rzeczywistości poszukiwaniem pełni. Z ciepłem i mądrością, książka Bratnie Dusze i Bliźniacze Płomienie pomaga mężczyznom i kobietom zgłębiać duchowy wymiar związków i odkrywać nowe klucze do pełni i prawdziwej miłości. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2021

O przełomowym znaczeniu kwietniowego bisekstyla oraz o erupcji emocji, kontestacji i buncie, a także o tym, kiedy minie pandemia covid-19 - zapraszam do lektury prognozy na kwiecień 2021
więcej »