Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Co nas czeka w tym tygodniu. 06-12.07

Autor Piotr Gibaszewski, 03.07.2020

 

 

 

 

I choć mamy wakacje, mniej spraw na głowie, mniej problemów do rozwiązania i załatwienia, nadchodzący tydzień do miłych, łatwych i przyjemnych należeć nie będzie.

 Zaczynamy go w niewesołych nastrojach, pod wpływem dużej presji, stresu i napięcia. Pewne nadzieje na szybki ruch do przodu daje nam koniunkcja Księżyca z Jowiszem, jednak koniunkcja Księżyca z Plutonem i Saturnem szybko nas ustawi do pionu i zmusi do spojrzenia prawdzie w oczy. I choć możemy mieć w poniedziałek niewesołe miny, to w południe Księżyc wkroczy w znak Wodnika i poczujemy znaczącą ulgę i poprawę nastroju.

We środę przyjdzie nam się zmierzyć z czymś, co odsuwaliśmy od siebie – z zaległościami, brakami, finansowym deficytem, konsekwencją zaniechań, bałaganu i chaosu. Kwadratura Merkurego z Marsem uświadomi nam, że śmietnik to nie tylko miejsce do składowania zbędnych i niepotrzebnych rzeczy. To także stan umysłu i poziom świadomości. Wieczorem Księżyc wkracza w znak Ryb, więc zatęsknimy za świętym spokojem i odprężeniem umęczonego umysłu.

W piątek wielu z nas poczuje, że nadmiar spraw, problemów, trosk i zmartwień zbyt mocno nas obciążyły. Koniunkcja Księżyca z Neptunem osłabi naszą determinację w działaniu, stanowczość i konsekwencję. Praca będzie nam szła marnie i ospale. Wsparcie da nam kontrakt z duszą i sercem. 

I choć marzy nam się luźny, spokojny i przyjemny weekend, to jednak nie będzie tak do końca. W sobotę Księżyc wkracza w bojowy znak Barana, w którym jest nie mniej bojowy Mars. Koniunkcja Księżyca z Marsem wyzwoli w nas silne emocje, złość, pasję, stanowczość. Jednak zamiast odpoczywać i się relaksować, możemy mieć tendencję do nadmiarowych działań, ryzyka, walki i rywalizacji. Radą na napięcie, gonitwę i agresję będzie kontakt z naturą, odpoczynek nad wodą, w lesie lub w górach.

W niedzielę po trzech tygodniach retrogradacji Merkury wreszcie rusza do przodu. Niemal natychmiast zauważmy, jak nasz umysł zaczyna odzyskiwać kontrolę nad rzeczywistością, wskakuje na wysokie obroty, nabiera mocy i sprawności. Miły nastrój, spokój duszy, odprężenie ciała i psychiki zapewni nam przyjazny i szczęśliwy trygon Słońca z Neptunem. Wielu z nas dopiero teraz poczuje, że wszystko jest w porządku, że nic nie musimy robić, że wszystko idzie w dobrym kierunku i celu.

Jeśli chcesz zgłębiać tajniki astrologii, zrozumieć, gdzie tkwią klucze do zdarzeń z naszego życia, dlaczego nasze losy są takie, a nie inne, jak można rozpoznać swój potencjał - dołącz do prowadzonego przeze mnie kursu astrologii online.

Zapisy biuro@solarius.pl

Więcej informacji

 https://solarius.pl/kurs-astrologii/

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Druga zasada szamańska - KALA

Słowo kala w języku hawajskim znaczy tyle, co rozluźnić, rozwiązać, wyzwolić, usunąć, odciążyć, zwolnić, odpuścić, uniewinnić, zdjąć, cofnąć, wybaczyć, przepraszać. Znaczenie wskazuje na stan swobodnego bycia, relaksacji, braku przeszkód na zewnątrz i wewnątrz. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »