Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Co nas czeka w tym tygodniu. 09-15.08

Autor Piotr Gibaszewski, 05.08.2021

 

 

 

 

Podczas tego burzliwego i gorącego lata zdarzył się ostatnio jesienny, chłodny, deszczowy incydent. I choć na razie musimy zapomnieć o śródziemnomorskich upałach, to jednak całkiem ciepłe noce i deszcz gwarantują doskonały sezon grzybowy. Niestety, zapowiadają również inwazję komarów, więc wieczorne biesiady przy ognisku i rodzinny grill będzie nam uprzykrzać natrętne bzyczenie nielubianych przez nas wszystkich owadów.

Tydzień zaczynamy dynamicznie i na wysokich obrotach. Księżyc w koniunkcji z Merkurym, w opozycji do Jowisza, wkraczający po południu w znak Panny, mocno przyspieszy umysłową aktywność. Będziecie mieć ochotę na miłą pogawędkę, spontaniczne spotkanie, wyrywać was będzie do znajomych. Niezłą intelektualną formę będą mieć ci, którzy już mają za sobą urlop i wracają do pracy. Świeże spojrzenie na stare problemy, pozwoli znaleźć dla nich skuteczne rozwiązanie.

Romantyczne nastroje, lekką nutkę melancholii, tęsknotę za miłosną przygodą i porywem serca zapowiada we wtorek opozycja Wenus z Neptunem. Mocno odczują to ci, którzy już od dawna żyją w pojedynkę. Poranną nerwowość, napięcie związane z koniecznością powrotu do szarej rzeczywistości zapowiada zaś koniunkcja Księżyca z Marsem. Nie warto się zatem stawiać pod ścianą i rzucać na trudne przedsięwzięcia. Postarajcie się więc utrzymać wakacyjny luz i dystans.

Środowy poranek przyniesie pomieszanie z poplątaniem. Precyzyjnie skonstruowane plany, zorganizowane działania i przedsięwzięcia, umówione spotkania i rozmowy muszą ulec w zderzeniu z wakacyjnym rozprzężeniem i chaosem. Opozycja Merkurego z Jowiszem oraz Księżyca z Neptunem każą się nie przywiązywać do wszelkich założeń i sztywnych schematów. Koniunkcja Księżyca z Wenus oraz Księżyc wkraczający w znak Wagi zachęcają do oddania się przyjemnościom, zadbania o komfort, wygodę i przyjemność. Okaże się, że taka postawa przynosi lepsze wyniki, niż desperackie gesty i działania. Wieczorne wejście Merkurego w znak Panny to fantastyczna wiadomość dla tych wszystkich, którzy szykują się do jesiennych egzaminów i zaliczeń.

Przyjemny nastrój, dobre samopoczucie, miłe relacje z otoczeniem, szansę na miłosną przygodę i erotyczną zabawę zapowiada we czwartek trygon Wenus z Plutonem. To szczególnie dobre wieści dla tych, którzy zaczynają wakacyjny urlop.

Połowa sierpnia dla wielu jest momentem żegnania się z wakacjami.

I choć w weekend liczycie na dobrą zabawę i chwilę przyjemności, to jednak Księżyc wkraczając w sobotę w znak Skorpiona sprawi, że natrętne myśli związane z odczuciem przemijania, mogą okazać się wyjątkowo silne. 

Niedziela też nie dla wszystkich będzie dniem relaksu i odpoczynku. Nadmiarową aktywność psychiki i systemu nerwowego zapowiada opozycja Księżyca z Uranem. Łatwo będzie zatem o kłótnię, spór, emocjonalny wybuch lub przesadną reakcję na usłyszane słowa i komentarze. Tym bardziej warto wyrwać się gdzieś na łono natury, do lasu, nad wodę, by uspokoić umysł, by odzyskać kontakt ze swoim centrum, ze swoją duszą i podświadomością.

www.solarius.pl
kontakt: biuro@solarius.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Gra Palenie Czarownic

Skoro jesteśmy już przy czarownicach,przedstawiam historię i zasadę gry Palenie Czarownic. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »