Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na wrzesień 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 07.09.2019

 
 
 
 
 

Gospodarka
Kolejne bardzo dobre wyniki z polskiej gospodarki odsuwają niepokoje, które coraz mocniej wzbudzane są przez analityków ostrzegających przed wielkim globalnym kryzysem. Optymistyczne założenia budżetowe, wysoka dynamika w handlu i w produkcji w niczym nie zapowiada jakichś kłopotów. Jednak pewne – na razie słabo zauważalne – ostrzegawcze sygnały już się pojawiły. Zaczyna słabnąć tempo wzrostu produkcji i eksportu, co związane jest z poważnym osłabieniem niemieckiej gospodarki, od której jesteśmy mocno zależni. Dokładają się do tego konsekwencje Brexitu i wojny handlowej między USA a Chinami. Wrzesień przyniesie już więcej złych wieści z Polskiej gospodarki. Zauważalny spadek notowań złotego jest konsekwencją tranzytu Saturna przez IC horoskopu denominacji z 1995 roku. Jeszcze poważniejsze konsekwencje przyniesie tranzyt Saturna przez IC horoskopu III RP. Obra tranzyty są bardzo mocne, gdyż Saturn się zatrzymał na IC zarówno horoskopu III RP, jak i denominacji, stąd jego działanie będzie wyjątkowo mocne. Saturniczne procesy są jak pokerowe „sprawdzam”, więc gdy ludzie (Imum Coeli) zaczną się obawiać o przyszłość, wstrzymają zakupy i konsumpcję, szybko się to odbije na wskaźnikach. Rząd Prawa i Sprawiedliwość zastosował bowiem krajową wersję quantitative easing (luzowanie ilościowe) rzucając na rynek w postaci finansowych transferów socjalnych grube miliardy, co oczywiście zdynamizowało konsumpcję, ale też rozkręca inflację. Saturn, który się przejedzie po IC horoskopu III RP, boleśnie przypomni rządzącym, że populistyczna polityka kończy się zawsze tak samo – ekonomicznymi kłopotami i finansowym kryzysem. 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Kosmiczna spirala. Przekazywanie wiedzy za pośrednictwem DNA

Autor połączył wiedzę pochodzącą od peruwiańskich Indian, mitologię i szamanizm z najnowszymi odkryciami biologii molekularnej i neurologii, by odkryć zaskakujące fakty. Okazało się, że wiedza naszych przodków została nam przekazana w kodzie DNA. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2020

Czy grozi nam kryzys epidemiczny, jak na południu Europy? Co ze światową i krajową gospodarką. Czy będą wybory prezydenckie w maju? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na kwiecień.
więcej »