Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na wrzesień 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 07.09.2019

 
 
 
 
 

Kraj
Po głęboko przeorywującej fundamenty naszej niepodległej rzeczywistości wędrówce Plutona przez Imum Coeli horoskopu III RP czeka nas kolejny mocny, wstrząsowy i twardy tranzyt przez ten punkt, tym razem Saturna. Dodajmy, że tegoż Saturna mamy w radixie III RP właśnie na dole, na IC, co zarazem oznacza, że Saturn domyka swój pierwszy cykl, co można nazwać momentem rozliczenia z naszym trzydziestoleciem wolnej Polski. Tranzyt ten nic miłego nie przyniesie, ale to nie musi być tak do końca zła dla Polski i Polaków wiadomość. Typowe dla Saturna są kryzysy, ekonomiczne bessy, osłabienie, obnażenie słabości, braków i deficytów. Saturn na Imum Coeli znajduje się bowiem w swoim naturalnym wygraniu (tak jakby był w Raku), więc jest to pozycja niepomyślna według astrologii tradycyjnej.

Naturą Saturna jest krytyczna, bolesna konfrontacja z rzeczywistością. Saturn nie służy też demokracji, wolności i liberalnym ideom, więc w najbliższych miesiącach będą dominować dwie tendencje, które właśnie mają saturniczną naturę: ekonomiczny kryzys oraz polityczne dokręcanie śruby. Pamiętajmy również o tym, że autokracje i reżymy w kryzysie mogą pójść w dwóch rożnych kierunkach. Pierwszy – zmiękczenie, szukanie kompromisu, rozmowy. Tak właśnie postąpił reżym Jaruzelskiego świadomy, że system się wali, więc wciągnięcie opozycji w rozmowy pozwalało zamortyzować upadek PRLu. Jednak upadający despoci czasem idą w przeciwnym kierunku i twardo zaostrzają kurs, jak Maduro w Wenezueli oraz Mugabe w Zimbabwe. Tranzyt Saturna przez IC horoskopu III RP sprawia, że nie ma mowy o żadnym odpuszczeniu, szukaniu porozumienia, dialogu ze strony obecnej władzy, która obrała ten sam kierunek, jak Orban na Węgrzech i Erdogan w Turcji, więc nie będzie „okrągłego stołu” i Magdalenki, lecz raczej jakiś gwałtowny zwrot, który będzie konsekwencją kryzysu ekonomicznego. Pytanie, czy przybędzie rycerz na białym koniu w postaci Donalda Tuska, który miałby uratować demokrację w Polsce. Tranzyt Urana przez IC jego horoskopu oznacza jakąś fundamentalną zmianę w jego życiu. Możliwe są tylko dwa rozwiązania. Spektakularny powrót do polskiej polityki i walka w prezydenckiej kampanii wyborczej, albo definitywne rozstanie z Polską, z krajową polityką i układami. Dowiemy się tego 02 grudnia. Moim zdaniem raczej Tusk nie wróci do polskiej polityki.

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Post - wakacje dla wątroby

W obecnych paradoksalnych czasach dobrobytu, i zarazem kryzysu, mamy zwyczaj przejadania się. Często to jedzenie nie ma wielu wartości odżywczych, i służy głownie wypełnieniu żołądka. Poza tym w wielu przypadkach połykamy leki, żeby wspomóc trawienie. A to na dłuższą metę nie jest korzystne dla zdrowia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na wrzesień 2020

O drugiej fali epidemii covid-19, białoruskim przebudzeniu, układzie latawca na pełni Księżyca, horoskopie zaprzysiężenia prezydenta Dudy i innych ciekawych wydarzeniach w prognozie wideo na wrzesień 2020.
więcej »