Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na sierpień 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 06.08.2019

 
 
 
 
 

Johnson ma wpisane w horoskop błyskotliwe sukcesy. I choć ma prezencję menela, jest to świetnie wykształcony człowiek, absolwent elitarnej szkoły Eton. Johnson ma za sobą całkiem spory staż polityczny (minister spraw zagranicznych i burmistrz Londynu). Lekkość i łatwość, z jaką zdobywa cele, świetnie uosabia wielki trygon wodno-powietrzny (Słońce z Wenus w Bliźniętach do Księżyca w Skorpionie i Saturna w Rybach plus płn. węzeł w Raku). Mamy także świetnie, przyjemnie, lekko aspektowane światła (liczne trygony), stąd ten błyskotliwy, brawurowy, odważny styl Johnsona, w jakim osiąga swoje cele i zdobywa popularność.

Naszej uwadze nie może jednak umknąć to, że Johnson jest też demagogicznym populistą, graczem, manipulatorem, spryciarzem i oszustem. Gdy wyczuł, że na fali brexitowych nastrojów może szybko wypłynąć, natychmiast postawił się premier May i demonstracyjnie podał się do dymisji w proteście przeciwko zbyt koncyliacyjnej postawie wobec kwestii pozostania Wielkiej Brytanii w UE. Został nawet pozwany za kłamstwa, które propagował w brexitowej kampanii kręcąc się wokół sponsorowanych przez Rosję podejrzanych biznesmenów, sponsorów procesu wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii. Te fakty są świetnie ukazane w głośnym filmie wytwórni HBO p.t. „Brexit”. Jego dwulicowość, skłonność do bezwzględności i manipulacji, bezwzględność i tendencje przemocowe (alkoholowe awantury i pobicie swojej kochanki) ujawnia Księżyc w Skorpionie (upadek) w I domu. 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Tarot dla początkujących

Książek o Tarocie jest naprawdę wiele, jeśli jednak jesteś osobą, która dopiero chce rozpocząć pracę z kartami, dowiedzieć się czym są Arkana Małe i Arkana Wielkie lub co oznaczają symboliczne ilustracje na kartach, to idealną publikacją jest właśnie Tarot dla początkujących. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »