Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na sierpień 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 06.08.2019

 
 
 
 
 

Johnson ma wpisane w horoskop błyskotliwe sukcesy. I choć ma prezencję menela, jest to świetnie wykształcony człowiek, absolwent elitarnej szkoły Eton. Johnson ma za sobą całkiem spory staż polityczny (minister spraw zagranicznych i burmistrz Londynu). Lekkość i łatwość, z jaką zdobywa cele, świetnie uosabia wielki trygon wodno-powietrzny (Słońce z Wenus w Bliźniętach do Księżyca w Skorpionie i Saturna w Rybach plus płn. węzeł w Raku). Mamy także świetnie, przyjemnie, lekko aspektowane światła (liczne trygony), stąd ten błyskotliwy, brawurowy, odważny styl Johnsona, w jakim osiąga swoje cele i zdobywa popularność.

Naszej uwadze nie może jednak umknąć to, że Johnson jest też demagogicznym populistą, graczem, manipulatorem, spryciarzem i oszustem. Gdy wyczuł, że na fali brexitowych nastrojów może szybko wypłynąć, natychmiast postawił się premier May i demonstracyjnie podał się do dymisji w proteście przeciwko zbyt koncyliacyjnej postawie wobec kwestii pozostania Wielkiej Brytanii w UE. Został nawet pozwany za kłamstwa, które propagował w brexitowej kampanii kręcąc się wokół sponsorowanych przez Rosję podejrzanych biznesmenów, sponsorów procesu wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii. Te fakty są świetnie ukazane w głośnym filmie wytwórni HBO p.t. „Brexit”. Jego dwulicowość, skłonność do bezwzględności i manipulacji, bezwzględność i tendencje przemocowe (alkoholowe awantury i pobicie swojej kochanki) ujawnia Księżyc w Skorpionie (upadek) w I domu. 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Jadalne rośliny dziko rosnące. Lecznicze właściwości i składniki odżywcze 200 gatunków polskich roślin

W przyrodzie występuje szeroki wybór dziko rosnących roślin jadalnych. Mogą one wzbogacić nasz jadłospis i charakteryzują się wysoką zawartością odżywczych substancji. Od wieków nasi przodkowie je zbierali. Były one dla nich jednocześnie pożywieniem i lekiem. Teraz każdy z nas może sięgnąć po wiedzę przodków i zaczerpnąć z naturalnego źródła smaku oraz zdrowia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »