Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki

Niewyjaśnione Tajemnice KONKURS!

Autor Alma - Press, 25.05.2019
                                            Niewyjaśnione Tajemnice

                                                         Joel Levy


Począwszy od bawiących się dzieci, po zgłębiających tajemnice wszechświata uczonych, wszystkimi nami kieruje ciekawość. Rozwiązywanie zagadek daje satysfakcję i dlatego fascynują nas tajemnice: zagadki, które mogą mieć swoje rozwiązanie, sekrety, które można ujawnić, legendy zawierające ziarno prawdy. Zgromadziliśmy tu klasyczne zagadki z różnych epok i regionów świata, od starożytnych tajemnic kryjących się w piaskach pustyni po współczesne zjawiska na niebie.

- Kim naprawdę był młody mężczyzna bez przeszłości, który pojawił się na ulicach Norymbergi w 1828 roku?

- Co nowego do naszej wiedzy o historii cywilizacji ludzkiej wnoszą dziwne znaki na południowoamerykańskim naczyniu sprzed 5000 lat?

- Jak to możliwe, że przestępcy udaje się wyskoczyć z lecącego nad Ameryką samolotu pasażerskiego z walizką pełną pieniędzy i przez 40 lat nikt nie jest w stanie go ani schwytać, ani choćby zidentyfikować?

Każdej z opowiedzianych tu fascynujących historii towarzyszy omówienie jej historycznego tła, a także licznych dowodów i teorii. Książka Niewyjaśnione tajemnice jest bogato ilustrowana, zawiera ponad 120 fotografii, rysunków i map.

Źródlo opisu: https://almapress.com.pl/historia/1036-niewyjasnione-tajemnice.html

Więcej na: https://almapress.com.pl/historia/1036-niewyjasnione-tajemnice.html

Od Redakcji:

Intrygująco niewiarygodna, a jednak..zdarzyła się!

Wiele razy słyszeliśmy o historiach tajemniczych, które nigdy do końca nie zostały wytłumaczone przez naukę. Czy wszystkie były mistyfikacją, żartem?

Książka Niewyjaśnione tajemnice stanowi swoiste kompendium wiedzy  na temat wydarzeń do tej pory nurtujących świat i ludzi nauki.

Autor Joel Levy skrupulatnie zebrał i przedstawił zarówno fakty, jak i przypuszczenia na temat ponad czterdziestu wydarzeń. Mamy tutaj opisy tajemnych miejsc (Stonehenge, Wyspa Wielkanocna, Kaplica Rosslyn), niespotykanych przypadków (Potwór z Loch Ness, płaczące posągi, Trzecia tajemnica fatimska) czy wyjątkowych przedmiotów (Dysk z Fajstos, Arka Przymierza, Manuskrypt Wojnicza). Każda historia jest szczegółowo opisana i kolorowo zilustrowana.

Książka dedykowana wszystkim poszukiwaczom! Idealna na prezent!

Polecamy

KONKURS:
Które tajemnicze wydarzenie w historii świata najbardziej Cię intryguje? Które wyzwala w Twojej głowie szereg pytań? Opisz tę historię oraz odpowiedz na pytanie: dlaczego właśnie ona najbardziej Cię nurtuje. Swoją odpowiedź prześlij do nas na adres biuro@ezoter.pl do 30.06.2019. Najciekawszy tekst zostanie nagrodzony książką Niewyjaśnione Tajemnice wyd. Alma- Press!


 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Sylwestrowe propozycje

Na Sylwestra proponujemy... »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »