Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki

Niewyjaśnione Tajemnice KONKURS!

Autor Alma - Press, 25.05.2019
                                            Niewyjaśnione Tajemnice

                                                         Joel Levy


Począwszy od bawiących się dzieci, po zgłębiających tajemnice wszechświata uczonych, wszystkimi nami kieruje ciekawość. Rozwiązywanie zagadek daje satysfakcję i dlatego fascynują nas tajemnice: zagadki, które mogą mieć swoje rozwiązanie, sekrety, które można ujawnić, legendy zawierające ziarno prawdy. Zgromadziliśmy tu klasyczne zagadki z różnych epok i regionów świata, od starożytnych tajemnic kryjących się w piaskach pustyni po współczesne zjawiska na niebie.

- Kim naprawdę był młody mężczyzna bez przeszłości, który pojawił się na ulicach Norymbergi w 1828 roku?

- Co nowego do naszej wiedzy o historii cywilizacji ludzkiej wnoszą dziwne znaki na południowoamerykańskim naczyniu sprzed 5000 lat?

- Jak to możliwe, że przestępcy udaje się wyskoczyć z lecącego nad Ameryką samolotu pasażerskiego z walizką pełną pieniędzy i przez 40 lat nikt nie jest w stanie go ani schwytać, ani choćby zidentyfikować?

Każdej z opowiedzianych tu fascynujących historii towarzyszy omówienie jej historycznego tła, a także licznych dowodów i teorii. Książka Niewyjaśnione tajemnice jest bogato ilustrowana, zawiera ponad 120 fotografii, rysunków i map.

Źródlo opisu: https://almapress.com.pl/historia/1036-niewyjasnione-tajemnice.html

Więcej na: https://almapress.com.pl/historia/1036-niewyjasnione-tajemnice.html

Od Redakcji:

Intrygująco niewiarygodna, a jednak..zdarzyła się!

Wiele razy słyszeliśmy o historiach tajemniczych, które nigdy do końca nie zostały wytłumaczone przez naukę. Czy wszystkie były mistyfikacją, żartem?

Książka Niewyjaśnione tajemnice stanowi swoiste kompendium wiedzy  na temat wydarzeń do tej pory nurtujących świat i ludzi nauki.

Autor Joel Levy skrupulatnie zebrał i przedstawił zarówno fakty, jak i przypuszczenia na temat ponad czterdziestu wydarzeń. Mamy tutaj opisy tajemnych miejsc (Stonehenge, Wyspa Wielkanocna, Kaplica Rosslyn), niespotykanych przypadków (Potwór z Loch Ness, płaczące posągi, Trzecia tajemnica fatimska) czy wyjątkowych przedmiotów (Dysk z Fajstos, Arka Przymierza, Manuskrypt Wojnicza). Każda historia jest szczegółowo opisana i kolorowo zilustrowana.

Książka dedykowana wszystkim poszukiwaczom! Idealna na prezent!

Polecamy

KONKURS:
Które tajemnicze wydarzenie w historii świata najbardziej Cię intryguje? Które wyzwala w Twojej głowie szereg pytań? Opisz tę historię oraz odpowiedz na pytanie: dlaczego właśnie ona najbardziej Cię nurtuje. Swoją odpowiedź prześlij do nas na adres biuro@ezoter.pl do 30.06.2019. Najciekawszy tekst zostanie nagrodzony książką Niewyjaśnione Tajemnice wyd. Alma- Press!


 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Wykorzystanie potęgi run dla zdrowia miłości fortuny

Runy wywodzą się z wierzeń nordyckich i do dziś można z nich czerpać cenne informacje. Znaki runiczne, również w postaci kart, są ścieżką prowadzącą do wiedzy, którą wszyscy możemy podążać. Stanowią alfabet, który pomaga odkryć i zrozumieć własne wnętrze oraz umożliwia rozwój intuicji. Runy wesprą Cię więc w podejmowaniu decyzji, które pozytywnie wpłyną na rozwiązanie Twoich problemów. Pomocna w tym zakresie może okazać się również wyrocznia runiczna, która odsłoni przed Tobą podświadomą wiedzę. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »