Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na maj

Autor Piotr Gibaszewski, 01.05.2019

 
 
 
 
 
 
 
Pierwszym będzie upadek autorytetu głównej siły popierającej obecną władzę – Kościoła Katolickiego. Omawiane przeze mnie wielokrotnie horoskopy odnoszące się do pozycji polskiego Kościoła mówią o tym wyraźnie. W horoskopie wejścia konkordatu w życie Uran wędruje przez Słońce. Zaś w horoskopie podpisania konkordatu szykuje się istny pogrom. W styczniu 2020 Saturn w koniunkcji z Plutonem znajdą się na IC tegoż horoskopu. W roku 2020 Saturn zrobi opozycję do Słońca konkordatu, a ostateczny cios w 2026 roku zada Pluton tworząc opozycję ze Słońcem tegoż horoskopu. Seria skandali pedofilskich przy bezczelnej i agresywnej postawie czołówki polskiego Kościoła (arb. Jędraszewski, biskup Głódź) oskarżającego sygnalistów o walkę z Kościołem otwarte i bezwarunkowe poparcie Kościoła dla aktualnej władzy przyniesie wielki kryzys i upadek pozycji Kościoła w Polsce. Inny ślad problemów „dobrej zmiany” widać w horoskopie prezydentury Andrzeja Dudy, gdzie Uran wędrując przez Księżyc jest zapowiedzią jakiegoś potężnego zawirowania – już nie tylko samego prezydenta, ale całego układu, którego jest częścią. Trzecim frontem, na którym zacznie się sypać pisowska ofensywa, są kwestie praworządności. W horoskopie Konstytucji III RP Uran wędrując przez Księżyc oznacza kolejny potężny wstrząs na polu walki obecnej władzy z sądownictwem. I tu w maju szykuje się ważne wydarzenie, jakim będzie orzeczenie Trybunału Sprawiedliwości UE dotyczące zmian w sądownictwie, ogłoszone przed samymi wyborami do UE. Jest niemal pewne, że orzeczenie to będzie druzgocące dla „reform”, które wprowadziła „dobra zmiana” na polu sądownictwa de facto niszcząc niezależność sądów. Niedawny tranzyt Urana przez IC horoskopu polskiej akcesji do UE mocno pokrzyżuje polexitiowe zapędy rodzimej radykalnej prawicy i nacjonalistów próbujących nas oderwać od Europy.

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Uzdrawianie (część 1)

Osoby zainteresowane rozwojem osobistym napotykają często na pojęcie "uzdrawianie" lub metody uzdrawiające. Dzieje się tak często dlatego, że wiedza Dalekiego Wschodu przesiąknięta jest nauką o energii życiowej. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2021

Upadek mitu, rewolucja, czy stagnacja? Oraz zmagania Koziorożca z Wodnikiem. Co nas czeka w pierwszym miesiącu nowego roku? Zaprasza do lektury prognozy na styczeń 2021.
więcej »