Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na maj

Autor Piotr Gibaszewski, 01.05.2019

 
 
 
 
 
 
 
Kraj
W wyborczym czwórboju wybory do Parlamentu Europejskiego miały okazać się tymi najmniej istotnymi. Cała bowiem uwaga była skupiona na jesiennych wyborach do parlamentu i przyszłorocznych, wiosennych wyborach prezydenckich. Jednak te – początkowo niedoceniane – wybory do PE mogą okazać się w istocie kluczowe. Jeśli wygra opozycja – co zaś wynika z analizy horoskopu wyborów, który już wielokrotnie omawiałem – może to przynieść zasadniczy zwrot na krajowej scenie politycznej. Badania wyborcze zapowiadają zwycięstwo dla PiS i przybudówek, ale podobnie było przed wyborami samorządowymi, w których – wg notowań – duże szanse na zwycięstwo w największych miastach mieli przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości. Tak naprawdę ponieśli tam druzgocącą klęskę. Obserwując wyniki notowań poparcia politycznego można dojść do wniosku, że nie ma takiej siły, która by osłabiła poparcie dla rządzącej władzy. Pomimo serii afer, rozpętanej antyinteligenckiej kampanii związanej ze strajkiem nauczycieli, mediami, walką z niezależnym sądownictwem, poparcie dla PiS jest cały czas stabilne i mocne. Tak działa magia populizmu, podszytego faszystowską retoryką o jedności narodowej, o „oczyszczeniu Polski z ludzi, którzy nie są godni należeć do tejże wspólnoty narodowej” (sen. Bierecki), o usuwaniu zdegenerowanej sztuki, walki z ideologią gender i seksualizacją dzieci.

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Z miłością patrz w każde serce!

Zuzanna Ostafin Mistrz Bioenergoterapii, Reiki, Instruktor Uzdrawiania Energią Praniczną oraz masażystka. Prowadzi w Krakowie kursy Uzdrawiania Energią Praniczną (Podstawowy, Zaawansowany), warsztat Jogi dla Potęgi Umysłu, Medytacje Pokoju dla Świata oraz wykłady tematyczne w różnych ośrodkach duchowych. Poniżej prezentujemy wywiad, w którym Pani Zuzanna przedstawia nam tajniki wspaniałej metody jaką jest Uzdrawianie Energią Praniczną wg Mistrza Choa Kok Sui. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »